0 oy
260 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (913 puan) tarafından
Covid testim pozitif ne yazikki 17 aylik oğlum var bu surecte nelere dikkat edilmeli önerilerinz neler ayni ev içinde ne yapicam emziriyorum hala lütfen yardımcı olun

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
bizde 8 aylık iken yakalandık oğlum da olup olmadığını bilmiyoruz hiç belirti vermedi, maskeli emzırdım, bana ilacı kullanıp kullanmamak sana kalmış kullanırsan bir hafta emzirmeyeceksin dedi, kullanmadım 
-Reklam-
0 oy
(78 puan) tarafından
Cok gecmis olsun inşallah hafif atlatırsın nasil belirtin oldu cnm benimde esim olmuştu iyilesti 10 gun içinde cok sukur düzenli beslen ilaçları da kullan atlatırsın bebeğinde kucuk maske tak cok uzak dur inslalah bisey olmaz cnm
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bilgim yok canım geçmiş olsun 
0 oy
(7,203 puan) tarafından
Teste kadar zaten geçen geçiyor. Biz evde maske kullanmadık . Kızım 13 aylıkken esimin iş yerinden bulasti . Eşim biraz ağır geçirdi ama her sene illa ki yatak döşek soğuk algınlığı geçiren birisi  . Bende sadece burun tıkanıklığı ve koku almam gitti . Yavrumla koyun koyuna uyuduk yediklerim içeriklerimden ona da verdim direnci yüksek olsun diye hamdolsun bir sıkıntı yaşamadık. Bol bol emzirin sizde 
0 oy
(410 puan) tarafından
Herkesin bunyesi bir degil ben astim var kendimi kotu beklerken esim daha agir gecirdi benm sadece 2 gun bas agrim ve burun akintim oldu esimle ayri ayri olduk benden ona gecmedi benden 3 hafta sonra esim oldu evi surelkli havalandir havlulari ayir kapilar hep acik kalsin ayni yerlere temas etmeyinn kusana kadar su ic gecmis olsun
0 oy
(3,836 puan) tarafından
gecmis olsun insallah hafif atlatirsiniz canim. emzirmeye devam et cift maskeyle dolastim uyurkende oyle yaptim. eldiven taktim surekli. kizimin ilk iki uc gun atesi vardi sonrasinda birsey olmadi. bol bol c vitamini tuket ye herseyden. koku  tat duyusu gitmisti bende ama hep yedim agzin bos kalmasin dediler. 

kizimin calpolu cardi neler olur olmaz diye parolda aldim. 
0 oy
(38 puan) tarafından
Her emzirmeden önce memeni yıka canım. Emzirdikten sonrada yıka. 2 maske tak ve eldiven tak emzir. Çift maskeyle emzir 
0 oy
(913 puan) tarafından
Hepinize verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim ayrı ayrı yazamadım malesef kimin duası kabul olur bilinmez çok kötü olup oğluma bakamicak duruma gelmiyim başka isteğim yok Rabbimden. Sağolun hepiniz
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Emzırmeye drvam canım. Grıp gıbı dusun kendını. Portakal greyfurt bol ye sık ıc bebekte portakal suyu ıcsın

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
27 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 233 göst.
22 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 219 göst.
0 oy
1 cevap 94 göst.

380,761 soru