0 oy
233 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bende covid geçirdim ve hamile olmama rağmen aşırı bir üşümem var. Annem abimde geçirmişti covidden sonra onlarda da üşüme başlamış. Sizde de böyle bir değişiklik oldu mu?

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Post üste çıksın
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende geçirdim ama pek öle olmadı kişiden kişye değişir belkide 
tarafından
Gebeyim normalde yanmam lazım internette de öyle söylüyor ben tam tersi anormal derecede üşüyorum
0 oy
(421 puan) tarafından
Yaz döneminde geçirdim üşüme falan olmadi bende
tarafından
Gebeyim normalde yanmam lazım internette de öyle söylüyor ben tam tersi anormal derecede üşüyorum
0 oy
(7,212 puan) tarafından
Herkeste belirti başka oluyor benim eşimde aşırı bir titreme oluyordu bende hiç bir şey olmadı 
tarafından
Olabilir canımGebeyim normalde yanmam lazım internette de öyle söylüyor ben tam tersi anormal derecede üşüyorum
0 oy
(10,097 puan) tarafından
Brn ve ablamda aksine terleme oldu canim annemde hep sıtma oldu
tarafından
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Annemler gecırdı ama onlarda oyle bı sıkıntı olmadı bu farklı bı illet herkeste farklı sonuclar doguruypr bizimkilerde bisey yok sukur ama amcam kalp hastası oldu
tarafından
0 oy
tarafından
Ablam gecirdi onda da usume oldu ilk belirtilerinden biri de usumeydi
tarafından
Çok geçmiş olsun:/
tarafından
Sana da canım
0 oy
tarafından
Evet bende üşüyorum hemde çok 
tarafından
Tüh ya :/
0 oy
tarafından

Bende öyle değildi sadece koku ve tat alma duyum yok 3 ayındayım 

tarafından
Çok kötü olmuş çok geçmiş olsun.
tarafından
Kızzz sadecee aromalarını alıyorum keskin kokuların
tarafından
Ben covid geçirdiğim zaman 3 günde ayağa kakktim sapasağlam elhamdulillah fakat 10 gün falan koku ve tat almam yerine gelmemişti Benim için büyük bir şeydi.
tarafından
Bencede dua etki hepsi yerinde çok özledim bi yiyeceğin tadını çıkara çıkara yemeyi
0 oy
tarafından
Covitken usume titreme oluyodu ama suan ustume yorgan ortmuyorm desem yerim asiri sicak basiyo
tarafından
Değişikmiş... Nasılsın Havvacim iyisindir inşaAllah
tarafından
Iyi canm sen nasilsin gecenki pijamayi aldin mi
tarafından
Allah'a hamd olsun iyiyim, yok almadım dolap uygulamasını gezdim daha kalın daha güzel ve ucuz modeller gördüm kafam karıştı. Bende biraz bekleyeyim en iyisi dedim:)
tarafından
Aslinda senin attiginin fiyati uygundu ama bi kerelik icin aliyosan bence de biraz bekle daha guzelini bulabilirsin :)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Evet bende üşüyorum...ama covidden mi bilmiyorum
0 oy
(8,363 puan) tarafından
Bende olmadı canım atesım cıktıgında usuyodum sadece onun dısında yasamadım
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Ben yazın ortasında olduğum için sonradan olması üşüme falan cnm 
0 oy
(99 puan) tarafından
Herkeste farklı belirti gösteriyo canım bende çok usumustum gebeydim titremekten nefessiz kalıyodum 2 ay oldu gecireli bende hala bi usume var malesef komsularimda grip gibi ayakta gecirdi herkeste degisiyo
0 oy
(3,836 puan) tarafından
beni ara ara ateş bakıyordu özellikle yüzümü ilk bi kaç gun böyleydim. esimde de tam tersi usume oldu ilk günlerde de.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
27 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 261 göst.
10 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 217 göst.
+1 oy
6 cevap 313 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Susam (4,171 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...