0 oy
732 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (25 puan) tarafından
Kısa saç sevenler kimler? Kestirmekten keyif alanlar, kısa saçı rahat bulanlar? 

22 Cevaplar

0 oy
(513 puan) tarafından
Uzun seveerim ama kapaninca kisa daha rahat ettiriyor baglamcak kadar kalsa yeter deyp kestim:)
(25 puan) tarafından
Ahaha yeni kestin sanırım :)
(513 puan) tarafından
Kiz sorma hamileyken kalcama kadar geldi sonra bi kestim şimdi kulak hizamda
-Reklam-
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Ay bu kesinlikle ben doğursam hemen kestireceğim 
(25 puan) tarafından
Ahaha uzun sanırım saçların? :) Kestir tavsiyem oldukca rahat canım
(1,084 puan) tarafından
Şuan omuzlarımı geçti daral geliyor artık çok hızlı uzuyor o yüzden sıkıntı basıyor doğuma bişey kalmadı allahtan hemen kestiricem
(25 puan) tarafından
Ver eşinin eline makası kessin canım :) Hiç uğraşmana bile gerek yok.
(1,084 puan) tarafından
Aman aman yok ***** yumuk keser kazımak zorunda kalırım :D
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Kesinlikle en rahatı :) 
0 oy
tarafından
Kapalıyım ve saçlarım kıvırcık taramaya zaman bulamıyordum kestim geçende daha rahatım şu an
(25 puan) tarafından
Ne kadar kısalttın peki?
tarafından
Toplanır şekilde kestim omuzlara kadar..kıvırcık olduğundan çok uğraştırıyor
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Uzun seviyorum ama kısa saç çocuk açısından çok iyi iki dakika duş alabiliyorsun kuralamasi kolay avantajları çok var ama uzun çok seviyorum belime kadardı kestim 
(25 puan) tarafından
Ne kadar kestin? :)
(1,584 puan) tarafından
Boyn izasinda baya gitti
0 oy
tarafından
Bennn kısa saç asigiyim resmen uzadıkça kestiririm bi ara uzattım belime geliyordu ama bana eziyetti kestirdim yine kurtuldum 
(25 puan) tarafından
Bele kadar ne tatlım o zamana kadar uzatması, bakımı, duşu herseyi başlı başına dert iyi dayanmıssın. :)
tarafından
Işte en son üni giderken kestirmistim sonra işe başladım filan derken erteledim evlendikten sonra kestirdim yani 2 3 sene öyle sadece kırıklarını aldırdım dediğin gibi iyi dayandım :D
(25 puan) tarafından
Suan nasıl peki nerende? :)
0 oy
tarafından

Ben:) kısa saçı seviyorum kendime de yakıştırıyorum 

0 oy
tarafından
Ben ben ben. Kısaydi saçlarım ama artık eşim izin vermiyor uzun saç sevıyor çocuktan dolayı zaten saçlara bakım yapılmıyor açık bırakamiyorum yoluyor agzına fln götürür diye
(25 puan) tarafından
Eee daha zor olmuyor mu cocukla birlikte kısalt sende işte :)
(25 puan) tarafından
Veya ceza olması için ver eline makası eşin kessin inat edersen sonu senin ellerinden olur de :p
0 oy
(307 puan) tarafından

Yıllarca uzundu saçlarım hep belimdeydi. Dalgalı herkes maşa yapıyorum sanıyordu. Hamileyken kısa kestirdim ay yok böyle bir rahatlık :D artık omuzlarımda kullanıyorum. Şu aralar biraz daha kısaltmayı düşünüyorum. :)

(25 puan) tarafından
Tadını alan bırakamıyor ahaha :D
(307 puan) tarafından
Gerçekten öyle sanırım :D
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Kısa saç o kadar seviyorum ki eşim ile ilk tanıştığımız da saçımın bir tarafı kazınmışti ;) beraber berber koltuğunda bile oturduk:D
(25 puan) tarafından
Ahaha aşka bak :D Bir dahakine ver eşine kessin :D
(1,793 puan) tarafından
Ya gençlik mi deyim cahillik mi :D bilemedim ama şuan da omzumda zaten tesettürluyum eğer güzel bir saçım olmus olsa uzatirdim yada bir taraf kısa bir taraf uzun yapardm ama öyle bir inat öyle kalın kabarık bir saçım varki :(
(25 puan) tarafından
Kabarık saçlar da güzeldir canım neden öyle düşünüyorsun en azından cansız değilmiş güzel sevinsene :)
(1,793 puan) tarafından
Ay yok çok kötü bir saç benimki şekil versen almaz açsan hoş durmaz öyle işte
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Valla kestirdim çok rahatm helede çocuklu anneyse çok kolay kısa saç uzun saçım vardı hep tararken dolaşırdı smdi şipşak:)
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ben bennn benn ama esim izin vermiyor kestireyim asker arkadasimmi olacaksin diyor:))))))
(25 puan) tarafından
Ahaha takılırız işte karşılıklı de sende :D
(3,419 puan) tarafından
Ayy valla yaa soyle bi kisacik kestirsem cok hafifleyeceğim bide migren var cok rahatsizim aslinda
(25 puan) tarafından
Ver eline eşinin makası kessin keyifli oluyor söylemesi :D
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ben ben ben:))))))))
0 oy
tarafından

uzun sac guzel.guzel oldugu kadarda bakimi zor 

image

(25 puan) tarafından
O ne kız o kadar nasıl uzattın belini aşacak biraz daha uzatırsan. :) Kalçana değmiş resmen. Ama güzel duruyor, bakımlı.
tarafından
tesekkurler kuzum .evet benimki dogal cok cok az fon vurdum.2 kere boyatdim 22 yasima kadar.bundan sonrada boymayi dusunmuyorum kendisi zaten kafve tonlarinda.yani saclarima zarar verexek bisey yapmadim.ve oldukca kalin.
kimisinde uzun 3 tane kil var :))))) .kim goruyor beydniyor tajamen dogal oldugu icin
sac severler
(25 puan) tarafından
Seninki evet tatlım oldukca canlı ve dogal duruyor şimdi kes de diyemiyorum kıyılmaz çünkü bu saçlara :D
tarafından
tesekkurler kuzum
0 oy
(502 puan) tarafından

Ay benim zaten kisa daha da kisalttircam dun gidicektim hatta gidemedim. Bu model kestircem

image

(25 puan) tarafından
Aynı modeli kullanıyorum suan biraz daha uzun gerçi cok az benimkisi :)
(502 puan) tarafından
Benim de bunun uzamis hali iste canim. Ama iste tekrar kisalttircam 20 gun sonra da dogum vsr zaten cok rahatlik kisa sac
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bana kalsa erkek saçı derler ya öyle kestiresim var ama modelli falan olcak çocuktan sonra o kafaya girdim :D ama eşim istemiyo 
0 oy
(13,048 puan) tarafından

Benin çok uzundu kestirdim göğüs üstüne daha havalı duruyor ve bakımı kolay oluyor :)

0 oy
tarafından
Kız ben kapaliyim bebekten sonra aşırı aşırı dökülmeye başlaydi bende titizlik hastasıyım sıfıra vurdum şimdi uzadı üç numara ahaja kocam yakışıklı diyor bana :-D
0 oy
tarafından

Kız saç pişmanlıktır:ermm:

Saçlarım sarı belime kadardı şu an ensemde ve kızıl bir anlık değişim isteği sonuç hüsran 

(25 puan) tarafından
Sarı saca gider mi canım kızıl :)
(25 puan) tarafından
Merak ettim sonucu eskisi ile yeni halin arasında ki farkı :)
tarafından
Sarı da boyaydi ama kendi saçım değil☺️ atardım da kapalıyım o yüzden atmadım
0 oy
(10,387 puan) tarafından
Uzuuun süre uzun kullandım sonra kestim 3 yıldır kısa ama şimdi tekrar uzasın istiyorum eski saçımı çok özledim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 274 göst.
5 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine Canyurt (25 puan) tarafından soruldu

380,394 soru

11,389,618 cevap

34,895 kullanıcı

...