0 oy
463 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
tarafından kapalı
İssstediğiniz kadar linçleyin istediğiniz kadar üste çıkmaya çalışın asla aksini düşünmiceğim bir konu. Burada sırf kadınlar var diye çocuklarınızın fotoğrafını atiyorsunuz burası halka açık bir site üye olunması iki dakika sürüyor sapığı var manyağı var pedofilisi var sizin o masum bebeklerinizin yüzüne gözüne bakıp zevk alan mahluklar var. Empati kurun ya çocuğunuz büyüdüğünde bu durumdan rahatsız olursa. Ayrica bu yapilan çocuğa bizzat ebeveyni tarafindan istismar. Polis asker eşi olanlar beni anlar Siber Suçlarla Mücadele eğitimi alirken eşlerinizi uyarirlar sizi de bilinçlendirmelerini isterler çocuğunuzun fotoğrafını hiçbir yerde hiçbir sebeple paylasmayin hatta whatsapptan birine bile göndermeyin derler. O masum meleklerinizin her şeyini buraya atiyorsunuz yediğinize içtiğinize kadar nasıl bu kadar güvenebiliyorsunuz ? Linçleyenleri hiç cevaplamicam bile isterse postum kapatilsin hesabım kapatılsın umrumda değil sadece fikrimi sundum. 
notu ile kapatıldı: ........

13 Cevaplar

+6 oy
(12,776 puan) tarafından

En İyi Cevap
Ne değişik kadınlarsiniz ya uyarı verilecek ne var bunda admin de aynı konuya değinmek için yazdığında maşallah yalakalık olsun diye helal olsun admincigim çok haklısın admincigim diyen insanlar sırf linç etmek için ne demis uyarı vermiş ne yapmaya çalışıyorsunuz acaba çok değişik insanlar siniz uyarı verirken vermek için vermeyin gereksiz uyarı vermek yasak sonra engellenince azamelia engelledi deniyo gece gece tövbe yarabbim
tarafından
Helal olsun azamelia bu kadar dobra olduğun için kutluyorum seni
(12,776 puan) tarafından
Valla gece girdim sinirlerim bozuldu insanlar işine geldiği gibi davraniyo
(18 puan) tarafından
Ne diyeyim Allah razi olsun gerçekten. Kufur etmedim hakaret etmedim ayip bir sey konusmadim ama kapatildi yinede neyse
-Reklam-
+1 oy
(508 puan) tarafından

O sapık dediğin insanlar sokakta da var sokaktan geçerken de çocuğuna bakıp zevk alabilirler aman diyim sokağa da çıkma :)

(18 puan) tarafından
Aynen kanki cok guzel mantik gule gule kullan:D
(508 puan) tarafından
Canım ben bi kere bile buraya çocuğumun fotoğrafını atmadım ama artık bi rahat bırakın insanları herkes reşit akli basında. Saçma sapan yok güzel mantık yok güle güle kullan bilmem ne vıdı vıdı vıdı anca insanları yaptıklarıyla eleştirin insanlar buraya kafa dağıtmak icin giriyor bırakında istediklerini yapsınlar yok pedofili yok sapık yok bilmem ne bilmem ne bilmem ne anca le sokun insanlara aman diyim.
(18 puan) tarafından
Bak guzel kardesim benim kimsenin eglencesinde gozum yok. Sorun cocukla kafa dagitmam derdini anlat sıkıntını anlat tarif al tarif ver akil al akil ver ama cocuk fotografi atilmaz ya atilmaz bu ne mantik. Sen lincliyorsun sonra ben bir sey diyince vıdı vıdı oluyor. Çocuğunun fotoğrafini atmadiysan basimin üstünde yerin var soylediklerin icinde canın sag olsun ne diyeyim
0 oy
tarafından
Bende aynı düşüncedeyim 
(18 puan) tarafından
Bak goruyor musun biri sana ne diye uyarmiş ne diyeyim Allah akil fikir versin
tarafından
Aman burda bazıları işine gelene işine geldiği gibi yazıyor birde hep muhalif oluyorlar
(18 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynen öyle Uyari verirken yazdiklarina bak gece gece sadece gülüyorum ve Allah akil fikir versin diyorum
0 oy
(513 puan) tarafından
Yarin yine atarlar canim
(18 puan) tarafından
Allah akil versin oyle ebeveyne
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Haklısın valla iyi cesaret hiç atmadım ne kendi ne çocuğumun fotosunu atmam da zaten asla...
(18 puan) tarafından
Aklı başında bir ebeveyn helal olsun
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Herkesin tercihidir siz paylaşmazsiniz bir başkası paylaşır 

Saygı duymazsin ama göstermek zorundasın 
(18 puan) tarafından
Saygi duymuyorum demedim kufur hakaret etmedim ayrica herkesin kendi cocugu bana ne ben sadece o gunahsizlara uzuluyorum
(7,654 puan) tarafından
Üzülmeyin anneleri kadar düşünmez kimse
Allah iyi insanlarla karsilastirsin deseniz daha güzel olur
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Aynen haklisin herkes dediklerinin farkında ama islerine gelmiyo
(18 puan) tarafından
Bak bak nasil saldiriyorlar Allah akil fikir versin
0 oy
tarafından

Lan uyarılara yarıldım uzman tv:D:D

(18 puan) tarafından
Aynen kanki git kosede yarıl azcik gule gule kullan mantigini:D
0 oy
tarafından
Bence çok haklısın 
(18 puan) tarafından
Lincleniyorum ama olsun benimle ayni dusuncede olanlar var sağolasın
0 oy
(237 puan) tarafından
Haklı yni nya uyarı almş blgi amaclı yazmş illa yapmak zorunda değlsnz uyarı verenler yapanlar muhtemelen.  Yoksa uyarı atulcak bi knu degl 
(18 puan) tarafından
Aa olur mu gercekler suratlarina vurulunca uzman tv yok bayan bilmis falan derler Allah akil fikir versin hepsine
(237 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
tarafından
Herkes burda istediğini demekte özgür ... Bu senin düşüncen canım saygı duyarım ♥️ 
(18 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim❤️
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Benim anlamadığım şey sadaece insanlar ,hayatlar burdaki kişilerden mi ibaret dışarıda milyonlarca insan var ne bilecem ben hangisi sapik hangisi çocuğuma farklı gözle bakiyo toplu taşıma araçlarına mecbur biniyoruz markete mecbur gidiyoruz ona kalırsa çocuğu insan icinede çıkarmayalim akrabası tarafından cinsel istismara uğrayan bebeklerde var sen en iyisi mi akrabalarıni da Eve kabul etme 
(18 puan) tarafından
Ya kardesim sen benim ne demek istedigimi en basta anlamamissin ki ama. Onunla o bir mi Allah askina sokakta goren 1 kere gorur 2 kere gorur burasi internet internet biz ölüp gitsek de burda her şey kaliyor farkinda misin aloooo
0 oy
tarafından
bir ebeveynin cocugu hakkinda boye bir karari olmamali zaten, aslinda bu yasallassa cok iyi olur. Lakin ne yazik ki cocugu birey degilde bize ait bir mal olarak gordugumuz surece uzerinde her hakka sahip goruruz kendimizi. ki bununla ilgili acilmis dahalarda var. sonuna kadar haklisin ama anlayan cok olmaz canim
(18 puan) tarafından
O kadar dogru anlatmissiniz ki agziniza saglik. Lincleniyorum cok guzel bir sekilde Allah akil fikir versin Allah boylelerinden uzak tutsun beni

İlgili sorular

+2 oy
35 cevap 679 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 212 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 585 göst.
20 Ocak 2021 Aile kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 528 göst.

399,948 soru

11,963,503 cevap

36,132 kullanıcı

...