0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (616 puan) tarafından
Kızlar oglum Mayıs'ta iki yaşını dolduruyor ama bu düşünce şimdiden beni sardı gectigikiz hazirandan beridir ben yanına uzaniyorum emziriyorum uyuyor öyle kalıyor yataginda şimdi günde sqeece iki kez uykuya geçişte emiyor napacagim nasıl alistirqcagim öğle uykusunu bırakması dan korkuyorum zaten birakmaya meyilli başaranlardan yardım almaya geldim :)

6 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
Zaten 2 yaşına girecekmiş etmesene olur artık doktorlar bile 24 ay emzirin diyor 
(616 puan) tarafından
Canım zaten yaşını doldurunca bıraktırcm
-Reklam-
0 oy
(48,713 puan) tarafından
hic duzenli uyku saatimiz olmadi emerek uyuyodu simdi konuşarak totisinde kurt kaynayarak kavga dövüş uyuyo ☺️ emse daha iyiydi benim için ☺️☺️☺️
(616 puan) tarafından
Bizimde öyle hala 21 aylık bebe gece kaç kez kalkiyor emiyor
(48,713 puan) tarafından
memede duruyo gecede 21+9 da kestim rahat ettim bunaliyo insan belli bi zamandan sonra
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Karnını çorba muhallebi vs şeylerle doyur yatmadan yavaş yavaş unutsun
(616 puan) tarafından
Cnm bnmki karın acligina değil alışkanlık olmuş ağzında tutuyor
0 oy
(16,506 puan) tarafından

Ayy bende beklim şurada :(acaba çok zor olur mu yaa

(616 puan) tarafından
Blmiyorumki
0 oy
(874 puan) tarafından
Canım ben bırakmaya yakın azalttım en zor olandan gece uykuyua geçiş de bıraktım Güneş battı memede süt bozuldu dedim sarı sabır taşını sürdüm baktı bizulmus dedim denedi falan her açısta bozuk diyince sarıldım ninni masal ayağımda sallama ne isterse yaptım sabah oldu aaa süt gelmiş dedim icirdim geceye alışınca akşamı kestim en son sabahı aynı yontemle tabi taşı sürdüm sürekli denedi anne meme al oğlum dedim yasaklamadim baktı acı temiz süt bitmiş bak bozulmuş dimi diyerek diyerek telkinledim dikkatini dağıttım ve sarılarak uyudu memeye :( uzun bir süre 
(616 puan) tarafından
Hadi hakkmzda hayrlisi
0 oy
tarafından
Ay bu memeden kesme çok zor bence. Ben nasıl yapicam bilmiyorum. Sabaha kadar memeye yapışık resmen. Ve ben hamileyim kaç ay sonra mecbur kesmem gerekiyor :(
(616 puan) tarafından
Benimkide öyle memeye yapisik
tarafından
Kaç aylık bebeğin cnm
(616 puan) tarafından
21 canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 164 göst.
0 oy
3 cevap 68 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu