0 oy
1,205 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar. Ben Azerbaycandan yazıyorum. İçime ata ata duramadım buraya yazayım dedim. 1 senelik evliyim 3 aylık oğlum var. Eşim araba yıkama yeri işletiyor adını bilmiyorum türkcede. Bi arkadaşı var eşimin kendisinden çok büyük yaşca vede ço********iz biri. Evli kendisi 3 tana çocuğu var. Ama hep bi yerlere gezmeye gidince kızlarla falan gidiyor. Tabi eşimide kendine alet ediyor. Geçenlerde eşimin telefonunu karıştırırken bi vidyo gördüm. Bunlar 2 tane kızla gitmişler kartopu oynamaya guya. Kızda elinde telefon vidyoya çekiyor. Kötü kötüde konuşuyor bide. Ayrılıyordum az kalsın eşimden. Ama oğlum çok küçük onu düşünüyorum. Sonra eşim bana o kızlar senin tırnağın bile olamaz her kesin yalnışı var bende yalnış yapdım bi daha olmayacak dedi. Barışdık. Sonra o vidyoyu çeken kızın güzellik salonu işletdiyini örendim. Eşimden rica etdim beni onun yanına götür kaşımı aldırıcam dedim. Eşimde götürdü. Eşimde numarasıda vardı arabasını eşimin iş yerinde yıkatıyormuş kadın. Kadında boşanmış 1 oğlu var. Gitdim salona hiç hoşuma gitmedi kadının davranışları falan hep eşimden bahs etdi bana tabi vidyoyu gördüyümü bilmiyordu. Eşimde benim onunla hiç bir ilişkim yok olsaydı seni götürmezdim onun yanına diyor. Ama bi bakdım telefonum kilidini deyişmiş. Parmak izi yapmış. Ne yapmalıyım sizce? Yuvamı dağıtmak istemiyorum ama şüphe içimi yedi bitirdi. Telefonuna bakmam lazım eşimin nasıl baka bilirim?

30 Cevaplar

0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ne deyim vallah bilmirem..bele movzularda soz tapmiram danisim..sen yoldasiva qeflden denen telefonuvun kilidin ac ver mene deye al telefonunu yaxsica axtar
(6,681 puan) tarafından
Sen yoldasinla otur danis denen menim sene guvenim qalmayib guvenimi qazanmaq isteyirsense yigisdir o kilidi zadi..ureyin isteyen vaxti gir bax teline
(14 puan) tarafından
Axşam eve gelende danışacam
(6,681 puan) tarafından
Daniş..o dostundan da uzaqlaşdir dostan xeyir gelmez..
(14 puan) tarafından
Onsuzda o dostu başqa yerde olanda ancaq menim yanımda olur yoldaşım mennen vaxt keçirir ama dostu gelen kimi yoldaşım abede gelende bele imkan vermir zeng zeng dalınca.
(6,681 puan) tarafından
Ona gorede onnan uzaqlasdir..menim yoldasimin sevgili vaxtimizda bir dostu var idi onnan hec xosum gelmirdi..dedim ya onu sec ya meni..onla dostluq edeceysense dedim meni unut..oda tebiki meni secdi uje 6il olacaq aileliyik o vaxtdan dostuynan elaqeni kesib indi hardasa qarsilasanda ancaq salam sagol basqa bir kelime kecmir aralarinda..sende ustunde dur denen o dostunnan elaqevi kes
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Aralarında birşey yok niye telefonu var hala 
0 oy
tarafından

Ne diyecegimi bilmiyorum ama şöyle diyim numarası olabilir şimdi belki linç yerim ama umrumda değil.  Bizim burda bi oto yıkama var onun numarası bende var oda benimkini kaydetti müşteri abla diye çünkü çok yoğun oluyor burda 1 tene oto yıkama var orda gidip adamlarin içinde beemeyim diye yardımcı oluyor 

Artı sanayideki abininde numarası var yolda kalirsam kimseye medet umuyorum arıyorum gelip. Hallediyor. Bunu eşimde biliyor güven meselesi bu.   Ama eşinin. O kadınla kar topu oynaması. Video çekmeleri senin o bayanin iş yerine gitmen hepsi tamamen çok yanlış bide sen götür diyorsun. Birşey sakliyorki şifresini değişmiş gereksiz adam 

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bugun kar topu oynamaya giden yarın başka şey oynamaya gider kusura bakma canım çok yanlış yapmışsın 
(14 puan) tarafından
Şimdi napmam lazım?
0 oy
tarafından
Valla bacım sen iyi dayanmissi bide o kadının oraya gidiyorsun kocandan bahsediyor valla ben olsan saçım sururdum rezil ederdim millete o kimki benim kocamdan bahsedecek pislik  o kocana gelince de ne kadra rahat tavirla seni oraya götürüyor affedersinde fazla safsin ben parcalrdim ikisinide öle koca olmasa daha iyi bu ne sen hep bu supeylemi yasiycan 
(14 puan) tarafından
Şüpeyle yaşamak öldürüyor insanı. Napsam bilmiyorum. Kilidini niye deyiştin desem erkeklerle küfürlü yazışmaları görmeni istemiyorum diyor. Düşüne düşüne kaldım. Bide yemin etdim ona ben bişey görürsem kalmam bu evde diye. Zaten ondan sonra deyişti kilidini
tarafından
Gece uyurken parmağını okut kilidini aç canım uyku su hafifsede git uyku ilacı al ruhu duymaz o neymiş öle demekki varkı biseler kilidini değişmiş takip et işyerine gizli gizli köşeden izle i kadını izle bak bakalim görüşüyorlar mi  yada bazı uygulamalar eşinin tel yükle o uyurken sende yükle nereye gitti sesleri bile kayediyir onu yükle izle dinle bakalım adı gelmedi aklıma
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Yuvamı dağıtmak istemiyorum demissin ama ortada  yuva kalmamış ki kuzum affedilecek açıklanacak bi yani yok. Evli bi adamın başka kadınla gezmesi ne demek 
0 oy
(470 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kimin kimsen yokmu 
(14 puan) tarafından
Annem var oda başka şehirde yaşıyor
0 oy
(9,651 puan) tarafından
O adamın burnu surtmeliymis.. 
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bende bi yalan soledigimde  öyle bişey olsa bunu yapmazdim  derdim  mesela esin demiş ya onla konussamm  seni goturmezdim  diye bu yakalinis  sonrası taktik  canim  hiç kusura  bakma bariz belli esin konusuyor sen de göz yumuyosun
0 oy
tarafından
Oraya gidip ona kasımı aldıracağız onun g.tunden canını çeker alırım gidip bide eline sağlık der gibi para mı kazandıracam ona yıkarım yeminle ortalığı kimsede tutamaz beni yani saf mısın rahat mı anlamadım yuvam yıkılmasın diye susup oturmam yapılacaksa yıkılsın kimsenin orspusuna da kanı bozuk kocaya da pabuç bırakamam 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 408 göst.
0 oy
4 cevap 148 göst.
18 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 927 göst.

380,152 soru

11,380,438 cevap

34,870 kullanıcı

...