0 oy
594 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Canlar düşünsenize instagrama Bi giriyorsunuz bebeğinizi görümceniz paylaşmış ve uyarmanıza rağmen defalarca yapıyor bunu uyarıyorsunuz kaldırıyor biraz zaman sonra tekrar başka Bi. Foto paylaşıyor ve siz sevmiyorsunuz böyle şeyleri ne tepki verirdiniz ben en son dayanamayıp eşimle kavga ettim ve bu son uyarım sen uyar ciddi manada Bi dahakine direk ben muhatap Olcam oda çok kötü. Olacak dedim siz napardınız 

18 Cevaplar

+1 oy
(775 puan) tarafından
Bu bir suçtur canım. Şikayet etsen yeridir yani ne mana benim çocuğumu benim rizam olmadan paylaşmak bizimkiler öle bisi de bana sorar evetse paylaşılir hayırasa kimse cesaret edemez bir dahada foto çekmesine izin verme
(86 puan) tarafından
Ay izin vermiyorum aile grupları var ordan atıyorum çocuğu görsünler diye hop 5 dk sonra internetten artık patladım zaten defalarca uyardım arsız bilerek yapıyor sanki
(775 puan) tarafından
Geneli öyle canım sende atma bakalım bir süre bisi derlerse anlatırsın durumu
(86 puan) tarafından
Zaten öyle yaptım bugün foto at dediler artık foto yok dedim 5 dk sonra internetten görüyorum çocuğumu görüntülü arayınca görürsünüz yeterli dedim anlayana tabiki
(775 puan) tarafından
İyi olmuş kuzum
-Reklam-
+1 oy
(3,398 puan) tarafından
Valla benim hoşuma gtmez çünkü ben hiç paylaşmıorum
0 oy
tarafından
Valla benimkiler paylaşıyor bende uyardım ama anlamıyorlar artık bisey demiyorum heves ediyorlar
(86 puan) tarafından
Çok sinir oluyorum ben ilk soruyordu şimdi sormadan atmış kalkdırttım eşimde artık sert tavırla kızdı defalarca söyledik anlamıyor arsızlar bizi buluyor
tarafından
Böyleleriyle uğraşmak zor hele laf anlatmak daha zor
(86 puan) tarafından
Cehalet
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Abee bu görümceler bugün çıldırmiş:D

(86 puan) tarafından
Hiç deme ketumlar ☺️
0 oy
(146 puan) tarafından
Direk söylerdim paylaşmanı istemiyorum diye bebek sonuçta çabuk göze gelebiliyo
(86 puan) tarafından
Söyledim defalarca abiside aynı şekilde artık sert Bi. Dille söylettim Bi dahakine de benimle konuşur dedim eşime ki oda o zaman tepki vermesin bana ☺️ ama işte inadımıza yapıyor resmen cahil şey
(146 puan) tarafından
Paylaşmaz artık bnce
(86 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(912 puan) tarafından
Valla bizde sadece 1 kisi vardi paylasmak isteyen herseyi paylasan onu da esim cok ciddi bir sekilde bir kere uyardi birdaha da bisey diyemedi. Esimden kendi aileside benim ailemde çekinir biraz.
(86 puan) tarafından
Valla bende sonkez eşimle muhatap ettim bundan sonra yaparsa direk ben konuşurum ve ciddi kalbini kırarım dedim ona göre uyarını  yap diye inşallah anlamıştır
(912 puan) tarafından
İnsallah canim bizde hoslanmayiz paylasimlardan heleki cocgumuzun paylasilmasindan. Bazi insanlarcok saygısız
(86 puan) tarafından
Aynen fazla meraklı böyle evlilik çoluk çocuk işlerine bende sinir oluyorum girsin evlensin yapsın Bi tane isterse şeyini çekip atsın ama benim çocuğumu paylaşmasın dedim gerçekten çok sinirleniyorum böyle gereksiz insanlara
(912 puan) tarafından
Neyse umarim anlamistir uyariyida yapmaz birdaha.
0 oy
(48,735 puan) tarafından
bekarken sevdigim birkac bebegi surekli paylasirdim aklima nazar veya başka birşey gelmezdi cok sevdigim icin paylasirdim anneleride bisey demezdi. suan kizimi paylasmiyorum cok nadir paylasiyorum belki oda heves ediyodur yigeni 
(48,735 puan) tarafından
inadina yapiyor o zaman bunu hissedersin sen sikayet et sende benim resmimi paylasiyo diye☺️
(86 puan) tarafından
Aynen inadıma yapıyor diye kavga ettim eşimle oda beni haklı buldu çünkü baştan tavrım netti bu konuda kendini uyardı son kez Bi daha kine benle muhattap olur kalbini kırarım dedim bakalım inşallah o aşamaya getirmez bizi ☺️
(48,735 puan) tarafından
yok sosyal medyadan şikayet et ☺️
(86 puan) tarafından
O nasıl olacak kız anlamaz mı ben olduğu mu ☺️
(48,735 puan) tarafından
bilmem hicnsikayet edilmedim bildirim gidiyomu bilmiyorum☺️
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Bence bir sakincasi yok belli bi zaman geçtikten sonra 40 i çıktıktan sonra felan oda onun halası sonuçta bizlerde hala teyzeyiz sevmesek icimizden gelmese zaten yapmayız ha benimde var yigenim nadir de olsa paylaşıyorum sagolsun yengemde bisey demez asla aksine fotograf bile atar sürekli. Sonucta art niyet yok ki oda onun yigeni canindan bir parça 
tarafından
Ama kadın söylemiş paylaşılmasını istemediğini. Sizin yengeniz paylaşma dese eminim siz de paylaşmazdiniz. Yani bu konularda saçma bile gelse annenin tercihine saygı duyulmalı. Kızım sekiz buçuk aylık foto cekindigimizde rica ediyorum paylaşmayın ya da yüzünü kapatın diye sağolsun kimse de inat yapar gibi paylaşmıyor. Söylediğim halde paylasilsa ben de çok kızardım. Görüncem annem farketmez kim olursa
(1,159 puan) tarafından
Tabiyki söylediği halde yapması yanlış. Ama sert bir dille söylemekte yanlış. Güzellikle soyledik anlamıyorsa bisey diyemeyiz ki sonucta yiğeni onunda senin evladin olabilir ama oda esinin kardeşi yani sonuc olarak esinin de fikri önemli oda ayni düşünüyorsa eşi uyarmalı böyle şeyler icin kalp kırmayı dogru bulmuyorum sadece. 3 günlük dünya kizimin resmini atti diye ona agir konusmam asla benim fikrim tabi ama hanfendiyede saygi duyuyorum sonucta herkesin kendi tercihi oda kendine gore hakli elbette
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Onu tek yumrukla Allahına kavuştururum
(86 puan) tarafından
Adres verim mi :D
(1,327 puan) tarafından
Ver cnm :))))
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Ayy hiç hoşlanmam kendi resmimim bile paylasilmasindan en sınır olduğum şey malesef tiktokdan başla herşey sosyal medya da paylasiliyorr 
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Nefret ediyorum ya böylelerinden hayatları olmuş İnstagram. Başka birşey yok yediklerinden sıçtılarına kadar paylaşıyorlar bari el kadar bebeyi salın. 
(86 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
(105 puan) tarafından
Ama yanı sonuçta yigeni sevip paylaşmak suç mu sence ama senin rızan olmadan ve uyarmans rağmen yapıyorsa evt bende tepki gösterirdum ama sevdugu için yapıyordur diye düşünüyorum
(86 puan) tarafından
Suç değil tabi ama o kadar sevse zaten insan paylaşmaz medya bas bas bağırıyor çocuklarınızı paylaşmayın yeter diye hala korkmadık mı ben çok korkuyorum dünya güzeli değil belki kızım ama insanlar o kadar alçak ki rabbim korusun ve evet çok uyardım
(105 puan) tarafından
Haklısın cnm
0 oy
tarafından

Ay hani cocuk yeni dogmamis 1 yasina fln yakinsa bişey demem ama söz konusu GÖRÜMCEYSE bi düşünme tuttu benimkiler paylaşsa hic bise demem ama onlara kizarim kesin:P:D

(86 puan) tarafından
Yok ben iki taraf içinde aynı tepkideyim zaten Allah var diğerleri aklı başında onlar asla sevmez böyle şeyleri paylaşmaz larda anlaşıyoruz o yönden ama bu küçük ay aman allahım düşmanuma bile acırım :D
0 oy
(87 puan) tarafından
Kıyameti koparirim asla yapamazlar öyle  birsey
(86 puan) tarafından
Bende tavrımı koydum yoksa önüne geçemem
(87 puan) tarafından
Aynen kuzum nazar değil ama herkesin görmesine kıyamıyorum kimi iyi gözle bakar kimi kusur arar milletin merakını gidermek istemem
0 oy
tarafından
Valla hiç yaşamadım şükür gorumcem wp durumuna koyabilirmiyim yazar hep bişey diyecegimden değil ama sorması hoşuma gidiyor kayinvalidemde sormadan koymaz koysalar kızardım ama bende sanırım wp neyse ama insta olmaz 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kaynim da oglumu paylasti kaynanmin  hesabindan direk aradim kim paylasti diye kaynim acti telefonu ben yaptim ddi .ddim kaldirir misin ben ostemiyorum paylasilmasini daha ben paylasmadim diye .babasi paylasiyor ona bisi demiyorsun ddi .bende ddim o babasi  cocuk onun cocuguu ondan baskasinin cocugumun üstünde hakki yok paylasmayin ddim kapatim hemen kaldirdi kendi oglunun resmini paylasiyo nispet yapar gibii cokta tinnn yaaaa 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Kızardım kendini paylaşsın niye başkasının çocuğunu paylaşıyor ki ayip
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Atma ona foto eşinde atmasın nereden alıp paylaşacak
(86 puan) tarafından
Atmıyoruz zaten artık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 216 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Cig5201 (106 puan) tarafından soruldu