0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından
İstemediğiniz yada sevmediğiniz biri sizin veya   çocuğunuzun resmini paylaşıp sizde bunu görüp şikayetçi olanınız var mı kızlar 

3 Cevaplar

+1 oy
(8,934 puan) tarafından
Öyle birinde benim ve cocugumun resminin ne işi var öncelikle onu sorarım ve öyle biriyse neden paylaşıyor 
(106 puan) tarafından
Canim kötü niyetli değilim ki  ilk cocugumda söylemiştik inadıma paylaşmıştı ben arayıp soledim niye paylaştın diye sen kimsinki o benim çocuğum demişti  hani beni seven birisi olsa tamamda yani sevmediği için
(106 puan) tarafından
Benim mangaloz Kocam gönderiyor resim  uzaktalar gorsun diye
(8,934 puan) tarafından
Bu durumda hicbisey yapamazsın cnm üstelik esinin rızası var ve açıkça kendisi göndermiş Haa siz paylaşma dediğiniz halde inadına paylaşmış yapabileceğiniz tek şey gorusmemek çocuğu göstermemek en fazla bu yapılabilir
(7,880 puan) tarafından
Burada kesinlikle sen karışma. Bırak eşin konuşsun hemen kaldırması için.  Ya da bebeğin suratına gül ya da çiçek gibi emojilerle koysun. Ben de istemiyordum ve koymak isteyenlere de hep söyledim yüzüne emoji koyarak paylaşın diye.
(72 puan) tarafından
Kadn sen kimsinki diyosa ayıp etmiş bencede hic görüşme
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk olarak uyardın mı paylaşma diye. 
(106 puan) tarafından
Ilk cocugumdada uyardım inadıma paylaşmıştı bu doğmadan gene uyarilmisti herkes ama gitmiş gene paylaşmış inadıma
tarafından
Kayınvaliden mi görümcen mi ?
0 oy
(8,104 puan) tarafından
Ben bu kdr sorun etmem eğer zırt pırt paylasmiyirsa ben kaynanam vatsap profili yapmıştı kızımı benden habersiz hiç birşey demedim.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 598 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ipek_V (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 707 göst.
8 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Yakamoz (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 513 göst.
26 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Esra0202 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.