0 oy
88 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar 1 hafta sonra ilk kez uçağa binecem ama korku var tabi daha önce binen varsa aranızda bana tavsiye verebilir mi korkumu yenmem lazım kısa bir yolculuk olcak 1 saat hemen hemen ayrıca 9 aylık bebeğimde var acaba kulakları başından dolayı acır mı 

5 Cevaplar

0 oy
(5,377 puan) tarafından
Kız uçakta korkcak bşy yok çok eğlenceli hani gondola fln biniyorlarya 1000 kat daha korkunç ben ona binemiyom mesela :D
-Reklam-
0 oy
(1,982 puan) tarafından

Benim yükseklik korkum var köprüye çıkıp karşıdan karşıya bile gecemezdim 

İlk uçağa bindiğinde eşimin koluna kafamı gömdüm ama okumadık ayet kalmadı korkudan :) 

Sonra 2 oldu 3 4 derken alıştım gitti 

Oğlum 2 buçuk aylıkken de binmistik herhangi bi sıkıntı olmadı canım 

(190 puan) tarafından
Biraz bahseder misin o kalkış anı mesela uçak sallanıyor mu yoksa aynı otobüs gibi mi
(1,982 puan) tarafından
Çok yavaş yürür gibi gidiyor hatta eşime dedim ki ayy bumuydu :) sonra biraz biraz hızlandı kalktı ama çok hafif meyilleniyorsun geriye doğru o kadar ama içinde bişey anlaşılmıyor sanki normal bı yolda gider gibi inistede eğilim olmuyor yavaş yavaş oturur gibi iniyor :)
0 oy
(1,939 puan) tarafından
1 saat sürecekse bindiğinle indiğin bir olacak korkacak hiç bişey yok 
(190 puan) tarafından
Öyledir de cnm korkuyor işte insan
0 oy
tarafından
Benimde kapalı yerde.kalma korkum asansöre bile binmiyorum
0 oy
tarafından
Korkma kuzum sallanıcak sarsılıcak ama o cok normal korkma bebegınle ilglen bebegınede ucak kalkerken ve ınerken emzık bıbero6m filan ver emme refleksi olsn ki kulakları agrımasın

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
17 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
14 Şubat 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 744 göst.
12 Kasım 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
24 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...