0 oy
120 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar 1 hafta sonra ilk kez uçağa binecem ama korku var tabi daha önce binen varsa aranızda bana tavsiye verebilir mi korkumu yenmem lazım kısa bir yolculuk olcak 1 saat hemen hemen ayrıca 9 aylık bebeğimde var acaba kulakları başından dolayı acır mı 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gözlerini kapat bir anda uçuyorsun oğlum 4 aylıktı ve bn tek başıma ilk kez bindim İstanbul'a geldim korku sıfır panik vardı sadece
-Reklam-
0 oy
(13,570 puan) tarafından
Ohoooo sanırım van-istanbul arası 100e yakın ucmusumdur.

İnan hiiiiiic etkilemicek bile.

Anın tadını çıkar.
(190 puan) tarafından
İnşaallah cnm ya
0 oy
(239 puan) tarafından
Hic bisey olmaz ben tam 40imda bindim ucaga bebegimle cok şükür bisey olmadi korkma kiz tabi benim ilk binmişim değil 5-6 kere binmisimdir korkulcak bisey yok bi kalkarken icin kalkiyo seninde bi türbilans olunca bide inince hissediyosun diyer türlü cok zevkli memleketle aramizda  14 saatlik yol var 1 saatte gidiyorum cok rahat ne rezillik cekcem 
(190 puan) tarafından
Kalkarken mi niye ki o kadar mi kötü kalkış ani
(239 puan) tarafından
Yoo değil sonuçta havaya ucuyosun otobus araba degil kotu olmuyo icin tuhaf  oluyo sadece kotu bisey yok korkma sen alışırsın
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Uçakla 18 saat yolculuk yaptım, hiç korkulacak bişey yok merak etme :) ayrıca bebekler için de iniş ve kalkışlarda emzirin diyolar basınç olayına karşın bilgin olsun 
0 oy
tarafından
Eczanede kulak tikaci var al ben ondan  takiyorum kendime sakiz cigne arada esne ki kulaklarin acilsin pencere kenarindaysan asagi falan bakma kalkinca inince hafif hissedersin diger turlu hissetmessin ben oglumla bicok kere bindim kalkip inecegi zaman su verebilirsin biberonla 
0 oy
tarafından
Ben 12 haftalik hamileyken binmistim cok korkuyodum esim yanimdaydi beni cesaretlendirdi goz açıp kapayincaya kadar gelmistik niye bu zamana kadar otobuste surunmusum dedim yani gercekten hicbisey anlamiyosun

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 594 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yareninannesi06 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
17 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
14 Şubat 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 744 göst.
12 Kasım 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,329 soru

11,292,119 cevap

34,710 kullanıcı

...