0 oy
597 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından

Ben 26 eşim 44 yaşında tanıdık  sayılır 2 sene konuştuk annem hiç kimse istemedi nişan kına düğün eve ne lazımsa herşeyi eşim hiç birşey demeden yaptı öyle zengin biride değil kendi halinde beni üzenlere karşı hep arkamda durdu maddi manevi en son babam gerçek aşk olduğuna inanıp mutlu olun dedi annem 6 ay konuşmadı 

Şimdi 1.5 senedir evliyiz 6 aylık hamileyim annem ne kadar mutlu olduğumun farkinda ve diyecek birşey bulamıyor eşimde bir dediğimi abartısız iki etmiyor saygıda sevgide sonsuz diyeceğim o ki annem boşuna o kadar inat yapıp beni üzdü aşkta gercekten yaşın önemi yok ama o bir anne şimdi ne olursa olsun herseyine koşuyorum yeterki herkesin gönlü olsun

18 Cevaplar

+1 oy
(2,244 puan) tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin canım benim nazarlardan korusun sizi birbirine çok uyan çiftleri de gördük sevgi pozları vereni de gördük içleri kan ağlıyo sen kimsenin dediğine bakma mutluluğunuz bak
(220 puan) tarafından
Çok şükür sağolun iyi dilekleriniz için
-Reklam-
0 oy
(3,835 puan) tarafından
Canım siz mutlu olduktan sonra kimin ne haddine laf söylemek
0 oy
(608 puan) tarafından
Canım niye takıyorsun ki kendini bilmez haddini bilmez biri için açıklama yapma sen ve eşin mutluysanız 3.kişiye ne düşeceğini herkes bilir. Mutlu ol hep:) 
(220 puan) tarafından
Teşekkürler ♥️
0 oy
tarafından
Boşver gereksiz insan çooook milleti takma siz mutlu iseniz kimseye kalmaz yaşınız
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ucurum olmadiktan sonra bence sorun yok diğeri sapkınlığa giriyor. Rabbim daha da mutlu etsin
0 oy
(119,364 puan) tarafından
Sen mutlu ol gerisi bos elin agzida torba degil buzup veremiyon ellerine
0 oy
tarafından
Diger postunada yazdım burayada yazıyorum canım. Ben 24yaşindayim eşim 45yaşinda 21yaş var aramızda ve 3.5aylik oglum var benimde ailem beni reddetti 1.5senedir evliyim ailem nerdeyse hemen hemen yeni konuşmaya başladılar birde gurbetteyim ailem Türkmenistanda burda birtek abim amcamlar kuzenlerim fln var hatta abim ilk defa haftaya yegenini beni ve eşimle tanişmaya gelecek. Ne takıyorsun gereksiz patavatsizlarin lafina ya
(220 puan) tarafından
Çok şükür biz mutluyuz sizde olun inşallah
tarafından
Bizde mutluyuz Rabbim agzımızın tadını bozmasın inşallah
0 oy
(13,704 puan) tarafından
Yaşla alakalı değil gerçekten insanların birbirine bakışlarıyla alakali
0 oy
tarafından
Annende eminim senin mutluluğun için öyle tavır yapmıştır anne sonuçta kötülüğüne yaptığını sanmıyorum canım. Rabbim mutluluğunuzu bozmasın hem eşinle hem ailenle. Tabiki koşcaksın annen senin koşmazsan hata olur ilerde pişman olmamak için kırma anneni de. 
0 oy
tarafından

Aynen katılıyorum benim ikinci evliligim şuan ilk evliligimde o kadar çektim ki sonum ölen kadınlar gibi olacaktı şimdiki evliliğim de 20 yaş var aramızda eşimle ama gerçekten böyle bişey yok verdiği saygı sevgi merhamet değer en üst sınırda evden işe işten eve gelen birisi dışarısi yok arkadaşi yok içki sigara yok  kendine yapmaz hiç bişey herşeyin en iyisini en güzelini bana yapar yani henim elim kolum eşim aynı senin eşin gibi bir dediğimi iki etmez asla yok demez bana bende 7 aylık hamileyim :) gerçekten şükür ediyorum rabbime böyle. Bı adamla karşılaştirdigi için beni bazıları diyo bu kadar yaş farkı olmaz ama yaşın hiç bı önemi yok

(220 puan) tarafından
Emin ol öyle diyenler kendilerine baksın önce benim öz kuzenlerim kendi kocaları birşey yapmayınca hemen bahane hazır seninki yaşı büyük ondan bu kadar cahillik olurmu sanki yaşıt planlar herşeyi yapıyor
tarafından
Aynen bende bu lafı duyuyorum kocan büyük olgun ondan ne alaka yani görüyoruz dışarıda bu yaşlarda olup zihniyeti kötü adamları herşeyde yaş konusu aman kimse umrumda değil valla seninde olmasın boşver ♥️
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Orda da yazdım canım insan olması önemli arada yaş farklı olmasın ama insan da olmasın bu tarz yorum yapan için bu önemli galiba son yorumları okuyamadım yorum gizlenmiş galiba.kendileri hayal dünyasında yaşayıp ne okuduğunu bilmediği için okuduğunda boyle hayali saçma seyler olduğundan böyle yorum yapmasını yadirgamiyorum 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Aynen cnm demin postuna herkes yasa takılmış. Çok abartı bir yaş değil . Herkes istediği yaşla evlenebilir kime ne. Siz mutluysaniz gerisi boş. Hamiş hamiş üzülme cnm kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim ❤️
0 oy
tarafından
Sen mutlu ol bos konusan ları bırak canım Rabbım mutluluğunuzu daim etsin insallah ❤️
0 oy
tarafından
Allahin izniyle sende anne olacaksin cnaom o zaman anlayacaksın annen neden o kadar küstü bir anne evladı için hep hayaller kurar hep bir beklentisi vardır onları göremeyince hayalleri yıkılıyor ister istemez kırgınlık oluyo ama işte hepsi geçici et tırnaktan asla ayrılmaz zamanla ne var ne yok unutsunuz ")
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Bunu 4 sene sonra tekrar düşünüceksin. Ama.isterim ki hep mutlu olun tabi
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin büyük konuşmak istemem hayatta olmicak bşy yok bu kınamak değil ama ben şöyle düşününce neredeyse annem babam yaşında oluyo bilmiyorum bna ters geliyo biraz ama mutluysanız ne güzel yani ben olsam cesaret edemezdim heralde kendi fikrim canm seni eleştirmek için fln demiyorum 
0 oy
tarafından
Canım eğer eşin evli değilse bir sıkıntı yoktur benim bi tanıdığım kendi o zamanlar 42 yaşlarındaydı 3 çocuk en küçüğü 1 ysşında dost tuttu kendine önce saklıyodu pansiyonda kslıyodu sonra hamile kalınca ev tuttu 10 sene taşadılar herkese kabul ettirdiler sonra kadın kendi ekonomik özgürlüğünü eline aldı üzerine araba para vs. 2 çocuguğu adama bıraktı gitti . Diyeceğim oki eğer kimsenin yuvadını yıkmadıysan bunda hiçbir sakınca yok Allah mutluluğunuzu daim etsin 
(220 puan) tarafından
Çok şükür evli değil çevrem tanıyor hiç kimse ahlaki olarak yargılamadı kötülüğünü demedi sadece yaş farkı çok dediler
0 oy
(592 puan) tarafından
Bir söz var çok severim;

Birini gerçekten sevdin mi yaşı, boyu, kilosu, ne kadar uzakta olduğu sadece lanet birer sayıdır..

Sayılara takılmayın, hep mutlu kalın ☺️

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 440 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 522 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 2,331 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde mlodi (50 puan) tarafından soruldu
0 oy