0 oy
1,435 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından

Kızlar eşimle kavga ettik ailem geldi kavga çıktı abimler eşim birbirine girdi ben de arada düştüm çok şükür bebeğim iyi annemlere geldim evimi bırakıp kaynanam bozuyor aslında Bizim aramızı polise şikayet etmiş beni ailemi bende eşim beni düşürdü dedim bende kaynanamdan eşimden şikayetçi oldum ifade falan verdik şimdi bundan sonra ne olacak ne yapabilirim

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Vallahi deliricem ya. Nedir su her boka annesini katan erkekler  bende bi erkek annesiyim ama buyuk konusmayim gelinime ogluma saygi duyar hayatlarina karismam. Ne oluyosa zaten kari koca arasina giren aileler yuzunden oluyo.

(54 puan) tarafından
Öyle tabi ki
-Reklam-
+1 oy
(405 puan) tarafından
Bir.anlık sinirle neler olmuş yuva kurmak bu kadar zorken biz insanlar neden iki kelimeyi yutamaz olduk..Rabbim yar ve yardımcın olsun ....
(54 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun eşim herşeyimize annesini katıyor en ufak bı kelimemde annesini arıyor yada beni evden kovuyor annesi bozuyor aslında Bizim aramızı biz mutluyuz
(405 puan) tarafından
Valla eşin de her  kelimende anneni ariyorsa onda da sıkıntı var bello sadece annesinde değil..benim kaynana da öyle ama eşim öyle seninki gibi yapmadi
(54 puan) tarafından
Eşim öyle bir davranıyor ki anneye muhtaç sanki
(405 puan) tarafından
Ah bu erkekler madem annenizi bu kadar çok seviyorsunuz ne diye kadınların kanına evlenirsiniz
0 oy
(207 puan) tarafından
konu neymiş tee buralara gelmiş. bilerek mi düşürdü eşin
(54 puan) tarafından
Evet itti iki kere hemde beni hastaneye götürdüler ben halıya takıldım düştüm dedim sonra annemlere geldim polis aradı eşin senden ailenden şikayetçi diye bende dedim ki asıl ben şikayetçiyim hamile olan benim beni düşürdü dedim gidip darp raporu al dediler gittim şükür bebeğim iyi ama ben ne yapacağım bu saatten sonra
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Ayy çok üzüldüm senin adına canım neden çıktı kavga ki
(54 puan) tarafından
WhatsApp ta yanlışlıkla resim paylaştım hemen sildim ama açık bı resim değil ölen kadınlarla alakalı sevgililer günü için yani yapmışlar
(1,775 puan) tarafından
Yuhh ya onun için kavga edilir mi Allah aşkına Allah akıl versin eşine
(54 puan) tarafından
Amin demekten başka bişey bulamıyorum
(775 puan) tarafından
O paylaşımı çok merak ettim atarmisin ne saçma bir sebep ailelere ne oluyi
(54 puan) tarafından
Benim paylaştığım resmi mi
0 oy
(395 puan) tarafından
Sen dirençli dur doğum bence bırak şiddet varsa hiç gitme zaten o eve derim sen haklı çıkarsın mahkeme olsa da o adam polisi aradıysa seni de bebeği de gözden çıkartmıştır çocuk olunca dayanırlar kapına uzaklaştırma da al burnu iyice sürtsün terbiyesizin abin ne yapacaktı ki kocana allah razı olsun iyiki ittin kardeşimi mi diyecekti boşversene çocuğun olunca gör sen onları sabret dayanacaklar kapına 
(54 puan) tarafından
İnşallah hakkınızı helal edin lütfen gece gece sizi de sıktım belki ama konuşmaya ihtiyaç duydum
(395 puan) tarafından
Ne hakkı saçmalama inşallah daha iyi günler yaşarsın üzüldüm hakkında hayırlısı olsun inşallah ama sen ne kadar takmazsan karşındaki okadar takar
(54 puan) tarafından
Allah sizden razı olsun Allah evladınızı bağışlasın inşaallah
(395 puan) tarafından
Sizinde inşallah kucağınıza almayı tutmayı nasip etsin
(54 puan) tarafından
Amin inşallah şuan tek istediğim bebeğimin iyi olması
0 oy
tarafından
Gerçekten boşver diğerlerini bebeğin nasıl sen nasılsın ağrın sızın var mı? 
(54 puan) tarafından
Karnım ağrıyor sadece biraz doktora dedim bişey yok diyor ama
tarafından
Stres içindesin çok üzgünsün biliyorum ama bebeğini düşün lütfen bırak zamana bakalım ne gösterecek zaman üzülmemeyi çalış
(54 puan) tarafından
Bebeğim için üzülüyorum ben kendime değil yani bende babasız büyüdüm eşimde babasız büyüdu yani babamız var ama yok gibi Bizim bebeğimiz bizim gibi olmaz inşallah
0 oy
(119,326 puan) tarafından
deminki postun kapanmis adam sikayetciyse bosanma acabilir ama dur hic nisi yapma sen bekle bakalim hele zaman gecsin
(54 puan) tarafından
Geçen sefer de beni evden kovdu annemlere geldim iki gün kaldım annem abim gitme dedi ben kocam dedim gittim ama bu defa gitmeyeceğim
kac haftalik hamilesin
(54 puan) tarafından
Beş aylık
allah yardimcin olsun bak olay daha cok sicak az sabret zaman gecsin ortalik sogusun elbet pisman olup ariycak seni
(54 puan) tarafından
İnşallah bende bunu istiyorum inşallah arar
0 oy
(1 puan) tarafından
Çok üzüldüm kendimi gördüm sanki bende hamileyim ve eşimle çok sorunlar yaşadım 2 ay ailemde kaldım tabi sonra çocuk için diye diye geri geldim.. bu kaynanalar Allah tan bulsun cezasını inşallah ama kocalara da akıl fikir vicdan versin rabbim. Kendine ve bebeğine dikkat et
(54 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim lütfen buradaki herkes hakkını helal etsin üzdüm belki sizleri ama lütfen kusura bakmayın affedin
0 oy
(5,338 puan) tarafından
Başka Bi postuna kaynanan bebeğin düşmesi için dua ediyor demişsin ve şimdide seni itip yere düşürmüşler bebeği düşürmen  için yapmış olabilirler. Seni belkide gözden çıkarttı eşin dikkat et özellikle doğurana kadar çok dikkat et hatta babanın evinde dur derim onlara güven olmaz. Allah yardımcın olsun böyle insanların yatacak yeri yok
(54 puan) tarafından
Evet dedi bilmiyorum zaman ne gösterir
0 oy
(109 puan) tarafından

Konu neydi buralara geldi bilmiyorum canım ama kaynanan da bozsa arayı seninde eşinin de dinlememesi lazım birde torun geliyor hangi akla hizmet böyle davranıyor tabi konuyu bilmiyorum belki de o haklı kaynanaları böyle kötü düşünmek de olmuyor bazen gerçekten haklı oluyolar... Abin falan eşine zarar verdiyse can havliyle polis çağırmış olabilir üstü kapalı anlatmışsın ne diyeceğimi bilmiyorum sen ayırmaya çalışırken falan eşin seni itmiştir vurmamış etmemiş ve gebe olduğun için dengeni hemen kaybedersin düşmüş olabilirsin bilerek bişey yapsaydı vururdu diye düşünüyorum ama bakacağın yüze utanacak söz söyleme demişler yarın birgün yüz yüze bakarsanız tekrar nasıl bakılır orası meçhul ;)

(54 puan) tarafından
Konuda bişey yok anlatsam hepiniz gülersiniz belki ben yanlışlıkla resim paylaştım WhatsApp tan kaynım görmüş ekran resmi atmış eşime bende sildim ama ne zaman atmış bilmiyorum eşim bana sordu açıklamasını yaptım resimde öyle kötü bişey değil kadına şiddettle ilgili sevgililer günü için yani yapmışlar eşim dün işten geldi açıklama yaptım yemek hazırladım ona istemem senin yaptığın yemeği dedi bende üstüne gitmedim TV açıp çamaşır katladim söylenmeye devam etti eşim istemez kendi resmini paylaşayım bı yerde onunla olanları bile izin vermez bende dedim sen benim resmime kızıyorsun kendi ablanda koymuş nişanlısıyla resim baktım çamaşır sepetini tekmeliyor sicarim senin ağzına bak diyor bana bende odama gitmek için kalktım karnıma ağrı girdi hiç ne oldu diye de sormadı annesini aradı gel bunu götür sicicam ağzına falan diyor bende annemi aradım akıl almak için sonra annem geliyorum deyince bende odama gittim kapıyı kitledim annem gelene kadar sonra millet birbirine girdi abime diklenmis eşim ters konuşmuş kaynanam Makarna cataliyla saldırıyor benim aileme annem hala Orta yolu bulmak için çabalıyor zaten ben düşünce beni hastaneye götürdüler hemen olay bu sonra ben hastane de halıya takıldım düştüm dedim annemlere geldim polis aradı eşin senden ailenden şikayetçi diye bende dedim asıl ben şikayetçiyim hamile olan benim beni düşüren onlar kaynanam dedim bebeğimin canına kastediyor bebeğimle tehdit ediyor dedim darp raporu al dedi sen ve ailen de gittim karakol da eşim tek başına ifade veriyor hiç gelip konuşmadı bile bebek nasıl diye
(109 puan) tarafından
Daha yeni eşinin ittiğini söylemiştin şimdi olay kaynanana döndü neyse bişy demicem Allah yardımcınız olsun
(54 puan) tarafından
Eşim annesine bakıyor niye dün öptü beni sabah işe giderken gelince sana sürprizim var dedi bende ona sarıldım akşamı karnım belli oluyor diye karnımı öpüp oh oğlum dedi bebekle konuşuyor seviyor biz severek evlendik bende seviyorum eşimi ama böyle yapması zoruma gidiyor
(109 puan) tarafından
Valla oda sizin sorununuz
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim yArdımcın olsun canım üzüldüm
(54 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim siz üzmeyin kendinizi ben sadece konuşmaya ihtiyaç duydum o yüzden yazdım
0 oy
tarafından
Eski postundan belliydi boyle biseybolacagi esin sinir aniyla sikqyet etmiştir sende ayni sekilde o seninettigi icin etmissinn ofkeyle kalkan zararla oturur allah esini kaynani islah etsin hidayet etsin ne bicim insanlar vsr ya ben bebgimi kaybettim kaynanam agladi o götürüp kefenledi yikadi ben gitmedim bile o bir babaane bunu nasil düşünebilir ya hayret ediyorum 
(54 puan) tarafından
Bende onu anlamıyorum işte benim annemde hem babaanne hem anneanne annem böyle bir kelime kullanmadı kullanmaz amin diyebiliyorum anca onların yüzünden ne uyudum nefes alınca kaburgalarım batıyor karnım ağrıyor ne yapacağım bilmiyorum
0 oy
(238 puan) tarafından
Ben hep dıorum esıme iykii ıkımızde ailecı deılız mesafelıyız valla ck uzuluorm byle postlar okuyunca 
(54 puan) tarafından
Evet öyle ben ne eşime üzülüyorum ne de kendime bebeğim ne olacak ona üzülüyorum
(238 puan) tarafından
Allah hıc bır kuluna tasıyamıcagı yuk vermezmıs sabır cnm sabır
(54 puan) tarafından
Sabretmekten başka çarem yok bebeğim olmasa çoktan öldürürdum kendimi ama bebeğim var hep dua ettim Allah'a canımı alsın diye bana bı can daha verdi şimdi ne kendime kıyarım nede ona bensiz ne yapar dünya ya geldiği zaman babasindan hayır yok kim bakar kimse ben oğlumu kimseye muhtaç ettirmem
(238 puan) tarafından
Allah korusun vnm oyle dusunme allah yardmcn olsn
(54 puan) tarafından
Amin canım hakkınızı helal edin lütfen
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Sen kurtulmuşken dönme o eve o eşin dediğin zavallı annesinin sözünden asla çıkmaz her gittiğin de daha kötüsünü yaşarsın 
(54 puan) tarafından
Çocuk var ortada işte bebeğim ne olacak
(5,938 puan) tarafından
Emin ol Sen 1000 kat daha iyi bakarsın bebeğine ailenin yanında o adamla bebeğim büyümüş olsa hakaret öğrenecek kavgayı öğrenecek huzurlu olmayacak Yani bunları da düşün
(54 puan) tarafından
Düşünüyorum ama annem de az önce boşan ben sana bakarım çocuk doğduğu gibi verirsin babasına dedi vermem dedim sana da bakmam diyor ne yapacağım şimdi
(5,938 puan) tarafından
Annen de gaddarmis ya nasil olur el kadar cocuk babaya mj verilir
(54 puan) tarafından
Bilmiyorum
0 oy
(54 puan) tarafından

image

bbunu paylaştım
(1,929 puan) tarafından
Çok doğru bi söz demekki zorlarına gitmiş bunu yaptıkları için
(54 puan) tarafından
Herhalde
0 oy
(431 puan) tarafından
Ah canım aslında en büyük hatayı aileleri araya karıştırarak yapıyorsunuz belki kayınvaliden ve senin ailen girmeseydi devreye belki çözülürdü en ufak bir şey de aileler aranıyor önce kendi aranızda çözmeye çalışın yok olmuyorsa en son çare aileler 
(54 puan) tarafından
İşte hep o arıyor bide ben ariyayim bakayım ne oluyor dedim kimse araya girmese zaten biz kus bile kalmıyoruz
(431 puan) tarafından
Tabi eşin haksız baştan sona sana böyle yapması çok yanlış bu da var Allah yardımcın olsun
(54 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Allah hayırlı kapı açsın 
(54 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun hepiniz sağolun arkadaşlar hakkınızı helal edin
0 oy
tarafından
Ciddiyim ben bu kaynaları anlamıyor böyle yapınca eline ne geçiyor rabbim yardım etsin inşallah
tarafından
Helal olsun ne demek canım
(54 puan) tarafından
Allah razı olsun konuşmak iyi geliyor Allah evlatlarınızı bağışlasın inşaallah
tarafından
Yok ki bağışlasın bir kere normal gebelik geçirdim bir kere de kimyasal
Kimyasal gebeliğin üzerinden 9 aydan fazla oldu hala hamile kalamadim
(54 puan) tarafından
Olur inşallah canım sıkma canını vardır bunda da bı hayır eşini sana bağışlasın seni de eşine bağışlasın Rabbim
tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allah yardım etsin  ama burda eşin  adam olsaydı kaynanan aranızı  bozamazdı 
(54 puan) tarafından
Bende anlamadım herşey bı anda oldu aklım almıyor hala yukarda bı yerde konunun detaylarını yazdım ordan bulabilirsin
(5,949 puan) tarafından
Tm  canin allhim hayırlısı  neyse  onu nasip  etsin hakkınız da
(54 puan) tarafından
Amin tek mutlu olduğum şeyse bebeğim iyi dün kalp atışını duydum gördüm yüzü bana dönük ultrason da gördüm kipirdiyordu çok şükür bebeğim iyi
(5,949 puan) tarafından
Aynen canım boş ver sen etrafında olanlardan bebegine odaklan
(54 puan) tarafından
Öyle yapmaya çalışıyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 637 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 3,125 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Fundisss (6 puan) tarafından soruldu
0 oy