0 oy
861 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
kızlar evlilik meraklısı Bi arkadaşım var, bu arkadaşımın evli çiftlere özentisi büyük ama şöyle sürekli ya başka kızlar evlendi benim niye düzgün ilişkim yok neden evlenemiyorum diye yakınıyor. oysaki daha yaşı 23 önünde koca Bi yol var. o kadar sabret Allah nasibini önüne çıkarır dememe rağmen, senin evliliğin gibi evlilik istiyorum kocam seninki gibi olsun, evlenince senin kadar rahat olmak istiyorum neden olmuyor deyip isyan ediyor. ben gurbetteyim ona tlf dan öğüt vermek dışında pek bişiy yapamıyorum. Geçen gün beni aradı hacıya hocaya inanır mısın dedi, dedim hayır Rabbim'e veonun indirdiği kitaba dualara inanırım dedim. dediki hocaya gittim neden kısmetim kapalı diye falan. ondan sonra ki gün illa size gelecem diye tutturdu. aynı gün gelip aynı gün gitmek istiyor. Ve yasaklar olduğu için en fazla 3 saat yanımda durabilecek çünkü farklı şehirlerdeyiz.  2 saat için gelme dedim yok illa gelecem diye tutturdu. aylarca yalnızdım hiç gelmedi şimdi 2 saatlik için gelmek istiyor . Ve nedense cinci hocaya gittiği için çok korktum. kimseye güvenmiyorum. ya bana bişiy yatırdıysa diye korktum. gelmede diyemiyorum napıcam akıl verin 

44 Cevaplar

0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ay Allahim korusun gelmesin hallet birsekilde ve boyle insanla arana mesafe koy 
-Reklam-
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Evde olmjycam Bi yakınım rahatsız orda kalcan de hacı hoca işi karşı risk mümkünse arkadaslığıda kes onla . kafayı evlilikle bozmuş 
0 oy
(237 puan) tarafından
De canım ara, de ki Bi işimiz çıktı evde yokuz, başka zamana seninim çagırım. De Allah korusun böyle insanlardan korkulu evliliğin söz konusu 
0 oy
tarafından
Uydur Bi bahane gelmesin 
0 oy
(780 puan) tarafından
Sakın evine alma eşim istemiyor de kibarca malum hastalık var filan de hocaya gitmiş Allah korusun eşinde gözü filan olurda sakın haaa alma eve büyü filan yaptırır konuşmada kadın fesat seni kıskanıyor ve hep senin yerinde olmak istiyor aklıma kötü şeyler gelir burda bi kadının halasının kızı kocasına göz koymuş ikidebir adamı arıyormuş yazıyormuş adam evdeyken geliyormuş yani kısacası insanlar kudurmuş ne yapacağını bilmez olmuşlar sende sakın evine koyma öylelerini 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
O kızın tedaviye ihtiyacı var kuduruk mu ne mümkünse bağlantını kes başına iş acar sorumlusu sen olursun 
0 oy
tarafından
Bence eşinde gözü var gobi duruyor canım evine sokma sakin 
0 oy
tarafından
Size bişe yaptırmişsa ve sırf sen gelme demediğin icin Allah korusun size ve ya yuvana bişey olsa cok pişman olursun o yüzden gelme istemiyorum de açıkça 

"Ülkece Hayır demeyi öğrenemedik" çok dogru bi soz bu 
0 oy
(15,804 puan) tarafından
Ben böyle işleri yapanlardan korkarım. Herşey beklenir. Kabul etmediğini çaktırma. Hastalık bahane edilebilir. Yok cenazemiz var zırt pırt o tarz şeylerle reddet. Bi de uzaktan birşeyler yaptırır falan. Düşman olmasın sana prikopat. Allahım korusun .
0 oy
(845 puan) tarafından
Ben bile korktum valla ayni benim de vardi oyle arkadaşım buyu falan uğraşır evliligimi kıskanır senin gibi evlilik jstoyroum derdi Allah gözümü acti kötülüğünü gördüm uzaklaştım bosver hem bekar evine gelip kalcak kinusma uzak dur ondan 
0 oy
tarafından
hoca evliliginde mutlu birinden bisi mi.getir dedi acaba yaa 23 yas daha cocuk bile ne bu acele anlamadim. Ama laflari hosuma gitmedi senin gibi evlilik, seninki gibi es falan yanii ben direk iletisimimi bile kesebilirdim. dikkatli ol milletin ne yapacagi belli olmuyor bu devirde
0 oy
(237 puan) tarafından
Misafirliğe git yada msafir cagır evine  yalan söylemiş olmazsın birine gidicez ailecekfslan de 
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Daha yazıyı okurken dedim aha bı bokluk var bence gelmesin bı şekilde yolunu bul evine kocana sana huzursuzluk yapabilir bu zamana kadar gelmedi de hocadan sonra neden ısrarla geliyor Allah'ım afetsin ama kocanda gözü var gibi geldi günahını almak istemem
0 oy
(167 puan) tarafından

Bak ben de kimseye güvenmem ama bu kızın niyeti niyet değil bence sokma eve gerekiyorsa yalan söyle insan bazı şeyleri hisseder çünkü 

0 oy
tarafından
Cnm valla kimseye güvenme bence benim bir arkadaşım var oda sürekli işte hayat sana güzel yok bnm kocam böyle senin ki böyle diye diye nazar değdi en sonunda bize ve dilim varmaz söylemeye artık sen anladın o yüzden ne kimseye mutluluğunu paylaş nede ewinde al ewli olsa bile 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Başlarım öyle arkadaşa aklın varsa muhabbeti de kes insanlar artık şeytan gibi herşeyi yapabilirler Bi bahaneyle uzaklaş tamamen evine de kabul etme sende gidip bişey yeyip içme 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Büyü yapmak için geliyor olmasın!
0 oy
(7,791 puan) tarafından
İyi niyetli bile olsa günümüzde kimseye guvenemiyom
0 oy
tarafından
Bence alma evine esinle seni ayırıp da eşine göz falan dikmiştir aman dikkat
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Valla canım bu kadar özeniyor sa senin kocan gibi bir kocaya bence evine alma derim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 371 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 395 göst.
2 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 845 göst.
0 oy
31 cevap 846 göst.
20 Mart 2022 Aile kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu