0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Bir kaç post açtım kilo alamıyorum diye her şeyin başı azimmiş. 5 gündür 1 kilo aldım. Zorla yiyerek aldım. Kilolu olduğu için üzülenlerde bir zahmet ekmeği hayatından çıkarsın. Her şeyin başı azim arkadaşlar. Öyle her şey ha deyince olmuyor. Çok zayıf olanlarada yazık (benim gibi) kilolu olanlarada. Her şeyin bizim elimizde olduğunu lütfen unutmayın. Çalışmadan nasıl para alamıyorsak diyet olmadan da veremeyiz yada alamayız. İsteyen linç edebilir ben biraz gaz vermek için konuştum her şeyin başı sabır ve azim. Kilolu olanlara tavsiyem açlık otu. İsal yaptığı için yediğiniz yaramıyor. Bu şekilde 50 kilo vermiş tanıdığım var. Zayıf olanlar ise mideniz bulana bulana yiyin. 

7 Cevaplar

0 oy
(372 puan) tarafından
Nasıl aldın azcık püf nokta ver nolur bende istiyorum 
(38 puan) tarafından
Vallaha makarnayı akşam ekmekle yiyorum xhdbbxhdhd
(372 puan) tarafından
Bu mu ya bu mu daha iç açıcı şeyler beklemiştim
(38 puan) tarafından
Vallaha kuzum ben aşırı yiyorum doysam bile midem bulana bulana yiyorum mideyi genişletmek amaçlı
(372 puan) tarafından
Offf ne zor iş ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Açlık otu mu nerden nasil temin ediyoruz ahtarcilarda var midir nasil kullaniyoruuzzz ayyy hemen bana kisa bir bilgi verir misinnn :))))
tarafından
50 kilo veren kisi yakinin mi yani ben 30-35 kilo versem yeter sonradan birakinca kilo aldirir mi herhangi bi zararini gormus mu peki
(38 puan) tarafından
Evet eşimin kardeşi kuzum 125 ten 75 düşmüş
tarafından
Ay ne guzel hemen alip denicem insallah ise yarar cok saol :*
(38 puan) tarafından
Ne demek ishal biraz zorlar seni ama takma kafana bak gör yediğin yaramayacak miden sağlamsa her gün 2 diş çiğ sarımsakta yut oda hemen eritiyor
tarafından
Ayy sarimsaktan midem bulanir canim o olmaz iste :D
0 oy
(10,357 puan) tarafından
Gaz kısmı ok balım maşallah sana ama açlık otu ilerleyen yaşlarda bağırsakta sorun yaratıyor 
(10,357 puan) tarafından
Ben kullanmadım canım bilmiyorum ama duyumlarım iyi değil diye söyleyeyim dedim. Bi de kimisi manyak tır 50 olur 40 olayım diye inat eder aman :D
(38 puan) tarafından
Kuzum vallaha 100 kilo civarı olanlar için tavsiyede bulundum yoksa ben isterim 65 falan olmayı 52 kiloyum
(10,357 puan) tarafından
Ah kuzum boy kaç ya.. Ben 56 küsür kg yum 156 boy vermek istiyorum da zor ben yıyorm ya sevıyorum yemeyi
(38 puan) tarafından
1.64 kuzum ben aldığım zaman yüzden göğüste ve kalçadan alıyorum genelde kollar bel zayıf benim
(1,037 puan) tarafından
Aclık otu dedıgı gbı bagırsaklarda sorun oluyor bagırsak lar tembellesıo onu ıcmeden bosaltım yapamıo sun
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Emzirenler kullana bilirmi bu aclik otunu
(38 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum ishal yapıyor bir sor aktarlara
0 oy
tarafından

Kg almanın tek yolu yiyip de midem acıyo diye yarıda bırakmamak lazım üzerine birazdaha yiyince yavaş yavaş açılıyo mide genişliyo minik minik zorlayınca zorlamak lazım 

(38 puan) tarafından
Evet bende öyle yapıyorum artık
0 oy
(289 puan) tarafından

Haklısın canım. 8 ay önce Gelinliğe girdiğimde 45 kiloydum. Boyum 165. Ben hep zayıf olmayı tercih eden kisimdim. Hayatımda hiç 50 kiloyu görmedim en fazla 48 kilo olmuşumdur. Hep dikkat ettim. Evlendikten sonra kendimi biraz çirkin hissettim açıkçası giydiğim yakismiyormus gibiydi zayıflıktan. Adetim bile çok az oluyordu. Vitamin değerlerim çok düşüktu. Çocuk istediğimiz için dikkat ettim ve düzenli dengeli beslenme ile 10 kilo aldım. 55 kiloya çıktım. Ama herkes guzellesmissin eline yüzüne can gelmiş dedi. Eşim bile daha çok beğendi kilo almış halimi. 55 kiloyla da hamile kaldım. Gerçi hamilelikten sonra da işin ucu kaçtı ne bulursam yiyorum:D 4. Aydayim 3 kilo aldım. Bakalım doğumdan sonra nasıl olacak 

0 oy
(84 puan) tarafından
Açlık otu sakin kullanmayın!!! Veya  ona benzer bisey de kullanmayın...  Bağırsak yapısını  bozuyor ve bağırsaklarda  tembellik  yapıyor sonra gaz sorununuz  falan varsa hastanelik  bile ediyor. Bu tarz şeyleri kullanmayın vücut  dengesini  bozan şeyler bunlar. Diğer konuda da haklısın  boğazını  tutarsan  verirsin  irade meselesi. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 135 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ikra4141 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 119 göst.
15 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,135 cevap

34,850 kullanıcı

...