0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sağlık ocağına kan vermek için girmiştim hamileyim gelirken ayağım kaydı sol mabadımın üstüne çok sert olmayacak şekilde düştüm hemen sağa sola baktım kimse yok hemen kalktım =) ben olsam  düşenlere bir gülesim gelir Allahtan kimse yoktu =) başparmağım geri iteklendi o acıyor çok şükür başkada bileyim yok tedirgin oldum bişey olur mu? 

17 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından
Kız geçen bende düştüm bişey olmadı çok şükür korkma 

Dikkat et kendine :)))
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
:DD dua et kimse yoktu :D ben geçen kaydım düştüm arkamdan 4 kişi gördü vallahi 
(22,070 puan) tarafından
:DDDD ne kadan ezikmen bi durum dimi haahahahahahahaah
tarafından
Canin acimayinca eglenceli yav niye ezik olsun dusmeyenmi var djdjjd
(22,070 puan) tarafından
:DD hayır düşüp milletin görüp gulmesi:D o an caktirmamaya çalışıp yerde bisi arar gibi yapmak :D yoldakiler gidince usulca kalkıp oh demek:DDDDDD
tarafından
Ahahha ulan eda film gibisin ha :)
(22,070 puan) tarafından
:DDDD yes baby napak
0 oy
(3,282 puan) tarafından
İnşllah olmaz canım  dikkat et 
0 oy
(1,691 puan) tarafından
bende 12 hsftalikken dustum bisey olmamisti tabi takip et lekelenme vrya agri olursa hemen acile kos
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Gülmekten ziyade bebeğime bişey oldu mu diye dusunmeliydin. İnşallah bebeğine bişey olmamıştır hemen yat eve geç ağrın sizin olursa hastaneye git mutlaka
tarafından
Çok sert düşmedim ki oturdum gibi bişey şuan Bi sıkıntım yok çok şükür
(1,297 puan) tarafından
İyi barii o zaman azıcık gulebikrijm
0 oy
tarafından
Hamileymisim ama bilmiyorken bende düştüm ama sert cakilmistim ben kızım sağlıklı şükür 
0 oy
(1,094 puan) tarafından

En sevdigim videolar karda düsünleri izlemek :D

Hareketlerini takip et yavaş düştüysen bisey olmaz 

0 oy
(2,572 puan) tarafından

Garı gördüm gaydiiim gaymazz olaydimmm ajsjsjsjsj

Ayy düşen kişi ben bile olsam gülerim yani huyum kurusun napiim çok geçmiş olsun.O halde düşmek kötü gerçekten.Bel ağrısı kanama fln olursa hastaneye git hemen canim❤

0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bende 3 gün önce düştüm 7 haftalığım birşey olmadı her ihtimale karşı hastaneye gittim yine inşallah sana da birşey olmamıştır
tarafından
5 haftalık öyle sert düşmedim oturmuş gibi oldum
(1,464 puan) tarafından
Bende elimin üstüne düştüm bı yerime birşey olmasın diye birşey olmamıştır inşallah ağrın leken olursa hiç bekleme
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ben de düşmüştüm hamileyken koca karnımla,ağrın yoksa bişey olmaz canım
tarafından
5 haftalık şuan için bişeyim yok
0 oy
(935 puan) tarafından
Ne kadar tuaf bir ülke olduk .. düşene yardım etmek yerine gülüyoruz... En nefret ettiğim bir konu ...

Soruna gelirse geçmiş olsun inşallah bir şey olmaz
tarafından
Valla kendime bile güldüm komik oldu ne yapıyım
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bende baya sert düşmüştüm tüp bebek ve üstüne 19 haftalıkta covid oldum rahim yarım olduğu için 37 haftalıktık doktor sezeryan dedi spinal oldum feci baş ağrısı çektim çok şükür 5 aylık olduk ve gayet sağlıklıyız kızım gelişimi büyümesi güzel doğumdan sonrada en son 3. Doz aşımı oldum ve ateş 40 ka dayandı iki gündür rabbim koruyor yavruları
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Kiz kusara bakma güldüm valla :D agrin kanaman falan olursa git hemen gecen bende mutfakdd iki mabadimin ustune dustum 27 haftaligim bisi olmadi sukur :)
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kaç aylıktım hatırlamıyorum ama bende toto üstü lank diye düşmüştüm evde bişey olmamıştı allahtan 1saat güldüm sonra. İnşallah bişeycik olmaz kız
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Karnını bir yere carpmadıysan olmaz Allahin izniyle ben de sekiz aylıkken düşmüştüm merdivende ayağım takıldı dizimin üzerine düştüm sonradan baktım üst basamaklarını yüksekliği fazlaymış orantısız olması sebep oldu ama hiç bir şey olmadı şimdi iki aylık bebeğim 
0 oy
(119,251 puan) tarafından
gecmis olsun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun yinede yarın kadindogumcuya git bence

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 197 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 703 göst.