0 oy
1,127 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Hanımlar öncelikle içinizden biriyim ama burdan yazmak istedim . Eşimle evlendigimiz günden beri telefon şifresini bilmem . Bu sene bir iki defa annemi araamk için telefonunu istedim ve şifresini söyledi çok şaşırdım bir ara göz Ataym dedim ve her yerde ayrı bir şifre vardı . Bugün yine eve geldi hastayım falan dedi ne benle ilgilendi nede çocukla ama hep mesajlasti bende o lavaboya gidince aldım baktım son girdiği uygulamalarda whsatsap vardı Nurcan diye biriyle medajlasmisti sadece en son eşim bir sorayım nereye saklamış papatyaları yazmış başkada bişey görünmüyordu şifre var diye tabi içime kurt düştü ne papatyası falan diye neyse aradan bir saat geçti yine o lavaboya gitti tekrar aldım baktım bu sefer Özdemir diye biriyle mesajlasmis ama profilde bayan var işte kadın buna sen gayet fitsin spora gerek yok falan demiş sonra neyse sen yorgunsundur sonra konuşuruz iyi geceler demiş bir de el sallayan bayan emojisi eşimde görüşürüz yazmış birde öpücük atan emoji kanım dondu napicagimi şaşırdım nurcana da iyi geceler dost yazmış eşim . Sorayım dedim ama çocuğum çok huysuzdu onla ilgilenmekten buna bişey soramadm

30 Cevaplar

+6 oy
(7,654 puan) tarafından
Bi adamin ya da bi kadının telefonunda sifre varsa kesin bi haltlar yiyordur

Kari kocanin birbirinden gizlisi saklisi olmaz 

Söylesen inkar edecek
(1 puan) tarafından
Aynen inkar eder yada arkdas der
tarafından
Niye kız benim telimdede şifre var eşimin telindede var
tarafından
Kız bizimde var hepnortalarda telefon ama esim herşeyi aninda silme huyu var bu evlenmeden onceden vardi alışmış sonra olsaydi baya sorun olurdu hatta bunun sıkıntısını okadar yasiyirki bi musteri sipariş veriyor kayitli değil mesela telefonu kapatınca numarayi hemen siliyorum istemsiz de sonra kara kara müşterinin aramasını bekliyor :)
(25,224 puan) tarafından
İkimizdede şifre var çok şükür halt yemiyoruz yanlış düşünce
tarafından
Aynen oyle ufak tefek cinayetlerden adam 2 yil boyunca karisini baska telefondan aldatmisti b.k yiyen her turlu yiyo yani
-Reklam-
+2 oy
(1,337 puan) tarafından
Canım evli birinin telefonunda şifre varsa eşi bilmeli eger eşi bilmiyorsa o kisi bisi saklıyordur ki eşinin kadınlarla mesajlaşması normal değil evli barkli adam ya bence sormaktan ziyade direk aç şu şifreleri de başına dikil mesajları okucam de yok okutmicak olur bahane bulur kavga ederse eşyaları topla gidiyorum ben de zaten kadınlarla mesajlaştîğını biliyorum adliyeye gidip noşanma davasi açıcam beni aldatıyorsun de mesaj ve konuşma dökümanlarınıda savcılık izniyle çıkartıcam de korkut
+1 oy
(513 puan) tarafından
Sen bunlari göre göre susuyomusun
(1 puan) tarafından
Gerçekten kandım dondu konuşamadım ben çocukla uğraşırken de o zibardi
(513 puan) tarafından
Bence git yık ortaligi sessiz kalma
(1 puan) tarafından
Zibardi
+1 oy
tarafından
Nurcana dost sefere öpücük tobe estağfurullah 
(1,431 puan) tarafından
Canım bazı telefonların kendi özelliği heryerde şifre kullanilirsin ama bunu bilemem ya zor Allah yardımcısı olsun
(1 puan) tarafından
Uygulamalarada şifre koyuluyormus . Desen şifresi koymuş oraya son girdiği yerde whsapta küçük bir pencere şeklinde mesajlar göründü zaten geri tuşuna bastım onlarda gitti
tarafından
Cnm bı bak uygulama indirmiş olabilir şifrelmk için eğer bulabilirsen öyle bsy kaldır o programı şifre kaldırılır
(1 puan) tarafından
Telefon yastığın altında alamıyorum ki
tarafından
sefer diyil ozdemirmis :))))))
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kafasını kırmıştım şimdiye bir dakika duramazdım hesap sormadan

(1 puan) tarafından
Zaten kendime geleyim hesabını sorarım dedim ama çocuğum huysuzlandi onla uğraşırken bu uyumuş
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Bana göre şifresini vermeyen adam adam değil madamdir. Hayırdır evli barkli şifreler koymuş sor ağzına sc hatta

(1 puan) tarafından
Sordum kaç kez neden şifre var diye ben seninkine bakiyirmuyum dedi
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Sormak mı :'( 

Ben sinirden parçalardım sonrası çok kötü zaten

(1 puan) tarafından
Ben dondum ne yapacağımı düşünürken çocuğum uyandı huysuzlandi onla ugratsim sonra da o zibarms
0 oy
(149 puan) tarafından
Direk konuş susma sakın
(1 puan) tarafından
Uyumuş
0 oy
(492 puan) tarafından
O telefon o an elimde kırılmıştı kocayı da kapı önüne koyardım ne hali varsa görsün 
(492 puan) tarafından
Belki hani arkadastor dicemde öpücük atabilir mi onda kaldım bide şifre varsa birşey vardır gibi ne geliyor
(1 puan) tarafından
O erkek arkdaslarinada öpücüklu emoji atar arkadaşları atar
(492 puan) tarafından
Rabb'im akıl versin ama uyandır karşına al konuş telefon şifrelerini girermisin de konuştun mu hiç
(1 puan) tarafından
Daha önce kaç kez denedim konuşmayı ama hep üste çıktı ben senin telefonunu kurcalıyor muyum dedi
(492 puan) tarafından
Allah yardım etsin
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Şifre varsa mutlaka bir halt vardır orda sor canım hesabını ne bekliyorsun
(1 puan) tarafından
Ben çocukla uğraşırken o uyumuş
0 oy
tarafından
Nurcan arkadaşının sevgilisi falan olabilir mi dost yazmış ya hani özdemir de belki nurcanın sevgilisidir eşin ikisinin arasını buluyordur ne bilim kötü düşünme yine de hemen önce Bi sor açıklama yapsın şifre olayını da kaldırsın karı koca arasında şifre neymiş 
(1 puan) tarafından
Bende şöyle düşündüm Nurcan ve Özdemir arkadaş eşimin ozdemirle ilişkisi var diye tahmin ettim
tarafından
Sor yarın bakalım ne diyecek inşallah aklına gelen değildir
(1 puan) tarafından
Yarına kadar silmiş olur
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Valla bacım benim bizde şifre yok çok şükür bide birine öpücük atmış diğerine papatya sormuş yarın da eve getirir gül aldım diye 

Allahım doğru yolu nasip et 
(1 puan) tarafından
Amin.  Canm maalesef şifreli diye whsatsap açılmıyor bunlar son giridgi yerde kalmış öyle gördüm tmesajlari görsem icm rahat eder
0 oy
tarafından
Evlenip cocuk sahibi olmussunuz hala sifre vermemek heryerde sifre ne demek ya biriyle yazismasa bile bu kavga sebebi 
(1 puan) tarafından
Çok kavga ettim ama ailesi hep arkasını tuttu
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Evli ciftlerin birbirinin sifresini bilmemesini hic anlamiyorum bence su an olay cikart acsin telefonunu bak herseye 
(1 puan) tarafından
Ben çocukla uğraşırken o uyumuş
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Nasıl sabırlı davranabiliyorsunuz ben gerçekten çok şaşırıyorum yani o an bir delirme gelmiyor mu
(1 puan) tarafından
O an donma geldi kendimi toparladm çocuğum baya huysuzlandi onu uyuturken  buda zibarmis
(8,081 puan) tarafından
Uykusundan kaldır sor için içini yer uyuyamazsın zaten belki mantıklı bir açıklamasi vardır
(1 puan) tarafından
Hastayken deliriyor  bu uyandirsam ilk lafı sen telfonumumu kurcaladin olur
0 oy
tarafından
Gördüğün an s.... Ağzına şimdi silse ne diyeceksin ekranı çekseydin bari kendi telefonunla
(1 puan) tarafından
O an aklıma gelmedi  ekran cekmek zaten şifreli diye mesajların hepsi yok
tarafından
Şifresi her yerin farklı  mı
0 oy
tarafından
Şimdi ne diyim canım çok zor ve kötü bı pozisyona sokmuş seni hiç girmek istemediğimiz durumlar yani . Hesap sor dicem daha ilk dakika ben basardim çünkü mevzuyu . Kesin bağırıp çağırıp haklı cikicak bunu asla kabul etme desem babamın evine gidemem dersin kesinn yada çocuğum var dersin . Yani ben senin yerinde olsam çok büyükebzu patlatirdim o telefonu parça pincik ederdim o öpücük emojisi atan psrmaklarini kırardim net. Benim kıyametim kopardı helal sana sakinliğini korumussun .
(1 puan) tarafından
Ben o an dondum ve idrak edemedim kendime kendime geldim konuşmaya karar verdim çocuğum uyandı baya bir huysuzlandi onla uğraşırken bir geldim ki bu uyumuş
tarafından
Uyandır kardeşim başlarım uykusuna bu durumda uykusunumu düşünüyorsun gebersin uykusuzluktan kusura bakma ama yani
(1 puan) tarafından
Uykusu umrumda değil sadece çocuğumu düşünüyorum sesten çok korkuyor eltim aşağıda oda sesi duysa koşar gelir hemen
tarafından
Hayatım ne diyim daha otur o zaman kabullen . Kendi kendine ağla sanki sen sucluymussun gibi . Valla sinirleniyorum artık ya bu kadarda sakın kalinmaz bu kadarda rahat olunmaz . Çığlık koyamet bağırmak zorunda değilsin kaldır sor adam gibi anlatsın nedir bu işin aslı gerçeği diye yani . Ben sinirlendim şuan senin yerine ya
0 oy
(431 puan) tarafından
Bacım miden nasıl kaldırıyor bunu boşa gitsin adam olmaz bu daha ne kadar sakin duruyorsun anlamdım 
(1 puan) tarafından
Canm gece gece napacagimi şaşırdım uyandrsam kıyamet kopar çocuğum sesten çok korkuyor eltim aşağıda ses duyduğu gibi gelir
(431 puan) tarafından
Tamam bacım sen bilirsin hayat senin hayatın ama ömrünü böyle adama harcatma sana da yazık değilmi kim hakkeder böyle bşeyi
0 oy
(109 puan) tarafından
Elinde kanıt olsun biraz daha bekle çünkü erkekler hep inkar eder bahane bulur
(1 puan) tarafından
Kanıt yok maalesef . Uygulamalar şifreli bunuda tesadüfen son giridgi yerde kalmış öyle gördüm geri tuşuna basınca oda gitti
(109 puan) tarafından
Enişteminde telefonu şifreliydi arkadaşıyla bir kız hakkında konuşmasını görmüştü ama şifreli şifreli ablam osinirden eli ayağı titremişti kendi telefonundan fotosunu çekip bize göndermişti abim gitti ablamı aldı bir kaç gün kaşdı sonra barıştılar ikizi var küçük eniştem inkar ettide Allah bilir artk kimseinn ahını yerde bırakmaz
0 oy
tarafından
Bnmkinin tlfonu sürekli elimdedir hiçde rahatsız olmaz şifrelerini bilmeyi bi yana bırak bazen instadan whatsaptan onun yerine ben hkaye atıyorum o derece.. ama senin ki gibi bi durum yaşamış olsaydım bebet ağlaya ağlaya yırtınsada gözüm görmez o msjı ona okutur aç devamını görcem derdim ha açmadı suyun üstüne mi çıktı o zmn hiç uzatmaz olayı tatlıya bağlar onla beraber sarılıp uyuturdum onu sonra kalkıp koca bir tava yağı kaynatıp malum yerine dökerdim ne bana ne benden başkasına el süremezdi.. Ki bunu da dedim ona biliyor böyle bi durumda bunu yapacağımı sevgili iken dedim ayağını denk alsın affetmem süründürürüm inletirim adamı ben..

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 576 göst.
6 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 445 göst.
9 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 392 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 565 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu

380,540 soru

11,393,799 cevap

34,906 kullanıcı