0 oy
291 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Kizlar abim oğluma biraz bal vermiş 8 aylık çıldıracam. Küçük kızarıklık oldu ne yapayım ne olur bir şey söyleyin doktora gitmeli mi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi doktora daniş canım bal yüksek alerjen içeren bir gıda tedbir almakta fayda var
(5,720 puan) tarafından
Doktorunu arama şansın varsa bir baksana canım sor
(2,252 puan) tarafından
Aradım canım açmıyor öğle arası herhalde. Arayacam 10 dk sonra yine
(5,720 puan) tarafından
Tamam cnmm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çok bilmiş abine şimdi birşey diyeceğim olmayacak. Için rahat etmeyecekse git canım 

(2,252 puan) tarafından
Bebeklere bir şey yedirmeyi niye bu kadar seviyorlar anlamadım. Bir her şeyi araştırıp uygulamaya çalışırken..
tarafından
Kesinlikle. Babam kocaman adam yani düşün. Oğlum daha iki aylıkken batır emziği yoğurda ver diyordu. Bunu defalarca tekrar etti. Kırmamak için sustum. Sen yokken ben nasıl vericem gör dedi gülerek. Sen hele öyle birşey yap bakayım bir daha görebilir misin torununu dedim çünkü beni o raddeye getirdi. Şimdi ilk yoğurt tadimlari yapıyoruz nasıl mutlu oluyor babam. Yani ne büyük mesele ya herşey vakti ile yenilecek zaten deli oluyorum bende
(2,252 puan) tarafından
Aynen öyle biz istemiyoruz sanki çocuklarımız bir şeyler yesin. Bilimsel yaklasmaya çalışıyoruz sadece Allah korusun bir şey olsa ne yapacaklar. Vebalini nasıl alıyorlar bilmiyorum
tarafından
Cahil desen değil  başka birşey desen olmayacak. Işte bu yüzden gözümü ayıramıyorum. Sonra sen iki dk başından ayrılmıyorsun oluyor. O zaman insanı korkutmayın yani
(2,252 puan) tarafından
Ya sorma benimkiler de bana diyor bizim de bebeğimiz zordu ama misafirimiz de geliyordu yalnız da bırakıyorduk diye. Herkesin anneliği kendine ne yapalım yani
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bi dr gösterin derim 2  yasindan önce onerilmio
(2,252 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bi yerde okudum alerjiden ziyade içindeki bisey bebekleri hasta ediyor diyordu . Küçük kızım 20 günlükken büyük kızım emzigine batırmış vermiş ben gormeden şükür bisey olmamıştı 
(2,252 puan) tarafından
Inşallah bize de bir şey olmaz
0 oy
tarafından
Canım doktoruma ulaşamadım ama doktorum vücut takı döküntüler 2 günden fazla sürerse dokuntuye ishal eşlik ederse getir demişti bana 
(2,252 puan) tarafından
Tamam canım çok  sağol
0 oy
(780 puan) tarafından
Kusura bakmada böyle dengesizler var malesef kimseye vermeye gelmiyor artik bebeği illa ağızlarına biseyler verecekler benimde eşimin dayısı 2 aylikken kızım ağzına bal vermiş parmagiyla kızım elimizde mos mor oldu ölecekti kaynana filan banada vermiyor ağzına su veriyorlar bebeğin cahiller ay sinir oluyorum böyle bebeğe bisey yedirmeye çalıştıkça birilerinin
(2,252 puan) tarafından
Sorma bebeğe bir şey yedirmek hobi olmuş resmen. Kimseye bırakamam bırakmadım da zaten ya anlık bir şey kahvaltı sofrasindaydik oğluma yumurta yoğurt veriyordum çayımı doldururken baktım ki bal vermiş çıkartamadım. Çok korkuyorum inşallah bir şey olmaz dua et lutfen
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Birşey olmaz sakin ol 

(2,252 puan) tarafından
Inşallah canim
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kizarikliklar cogalirsa doktora gotur canim 
(2,252 puan) tarafından
Inşallah olmaz canım dua et litfen
(5,913 puan) tarafından
InsaAllah canim insaAllah sen yuregini ferah tut birsey olmaz Allahin izniyle dilinide kontrol.et arada
(2,252 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 194 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 69 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu