0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Önceki evimde de bir cam hariç hepsi balkonlu idi silmem kolay olurdu ama her zmnda silmezdm kirlenmezdiki toz olurdu uzun süre silmeyince biraz fazla olurdu okdr

Şimdiki evde girişte oturuyoruz bu sefer

Ve salon yatak odamin camları uzun yeni camlardan silmek kolay oluyor yani iki oda balkonlu cam oblar biraz ugrstruor ama her zmn sildigim için ugrstrmior öle özellikle mutfağımin cami:)

Taşınali 7ay fln oldu ve ben en az 5 6defa cam silmişimdir:D çok sevdim alışkan oldu annemdede sildim iki camını tabi okdr rht dgl buradaki camları silmek silebldgm kadarıyla sildim:angel: gelen geçen de çoktu kesin delimi siliyor demişlerdir dhdjj :D 

Varmı benim gibi olan ❤️

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zaten geri bugulaniyor kiz
(3,769 puan) tarafından
Annem rhtsz öle ha diyince yapamıyor artık baya kirlenmişler toz olmuş hep bende en azndn elimden geldiğince yapayim ddm cancağızim:) tertemiz oldu elimden geldiğince
-Reklam-
0 oy
(48,648 puan) tarafından
karli havada cam silmeyende ne bileyim ☺️ hayatta silmem ☺️ sampuanli su yap bari daha rahat oluyo
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim canısı ❤️:), ben su ile silmiyorum csmlarimi
0 oy
tarafından
Niye sildin zaten bugulanacak kendini yordun 
(3,769 puan) tarafından
Annem rahatsz artık eskisi gibi değil cam fln ha diyince dilemez yani bende dedim elimden geldiğince yapayim zaten sıkıldım evde bide cam silmeyi çok sever hale geldim evde bile durduk yere silerim evde işleri durur ben cam silerim:D
tarafından
Bende onu ütü de yaparım sırf ütü yapmak için eşimin gömleklerinin utulerini bozarım
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ahahah canın mı sıkıldı kız 
(3,769 puan) tarafından
Annem rahatsz artık eskisi gibi değil cam fln ha diyince dilemez yani bende dedim elimden geldiğince yapayim zaten sıkıldım evde bide cam silmeyi çok sever hale geldim evde bile durduk yere silerim evde işleri durur ben cam silerim:D
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Kiz hasta olcan allah korusunn bosver havalar iyi olsun silerizzz
(3,769 puan) tarafından
Bağımlılık oldu canım cam işi :)
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bugün silmedim ama genelde her hafta her temizte silerim hem.cok kirlenmiyor.hemde camlarım küçük alışmışım jssksk
(3,769 puan) tarafından
Benim 6 tane fln camim var ama birini silmem kullanmfgm oda çünkü küçük esylardan rht silinmior
Ama diğer odaların özellikle mutfak salon ve yatak odası camlarını hep silerim diğer odanjnda balkonu yikadgm zmnda silerm :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 366 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
77 cevap 822 göst.
11 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 301 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sensizlikyui (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
9 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde ptrck (362 puan) tarafından soruldu

379,406 soru

11,356,843 cevap

34,833 kullanıcı

...