0 oy
610 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ben genelde akşam bulasiklarimi hep hallederim yıkanacak çamaşır varsa makineye atarım yıkanmış varsa sererim tuvaleti banyoyu yıkarım evleri toplarim

Sabah sadece eşimin kahvaltı bulasiklarini makineye atar eve süpürge tutar  bazende toz alırım akşama kadarda otururum kızımla ilgilenirim :D

33 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Hamile kalmadan önce öyleydim kimi akşam yemek bile yapar kenara koyardım mutfağı toplarken.  Ama şimdi. Ne yalan akşam yemeği bulaşıkları bile duruyor makina boşanması lazım çok üşeniyorum

(513 puan) tarafından
Hele bebek olunca hic elin degmycek
tarafından
Yani ağırlaşınca yada ilk zamanlar halsizlik bulantı oluyor ozaman yapamıyorsun ben son haftalar deli gibi temizlik yapıyordum heran doğarsa ev temiz olsun diye,:)
(800 puan) tarafından
Biri beni mi anlattı:( bnde gebeyim 7 aylık oğlum kuramadığı yer kalmıyor yemk yemez hergün çeşit çeşit yemek yaparım eşim iş gereği gece nöbette gündüz uyuyor akşam bulaştığını  bile sabaha bırakırım ama bekarken vede ilk evliyken geceden temizlerdim   ayyy acaba eski günlerime döncekmiyim:(
-Reklam-
0 oy
(513 puan) tarafından
Yok valla yapsamda yine işim cikiyor
tarafından
Evet ama ufak tefek genelde benim isim cikar
(513 puan) tarafından
Canm ben akşam yemekten sonra tezgahin ustunu mutfakk dolplarimi silerim sabah uyanirim yine ayni
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Heryeri topluyom sabah yine birsürü is çıkıyor 
tarafından
Tek kızım var dortbucuk aylik oyuzden fazla iş çıkmıyor
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ben toplar sağ solu öyle yatarım
tarafından
Ne güzel canim
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Evi toplarım öyle yatarım kenarda mop vardır hemen öyle bı silerim ama bulaşik hiç bırakmam sevmemm sabah eşimin kıyafetleri dağınık olur her gün değişik giyiyor sinir oluyoom ssjsjsj
tarafından
Evet malesef bende eşimin çoraplarını heryerden toplarim
(1,845 puan) tarafından
Asla kirli sepeti bilmezler ssksksj
0 oy
(157 puan) tarafından
Bende çoğu şeyi akşam yaparım ama ertesi gün yinede işten çıkamam, çünkü evde 9yaşında ikiz kızlarım ve 8aylık oğlum var. Dersler başladı sabah öğle akşam malum ev yemeği olmalı. Ama tüm yoğunluğa rağmen bende çocuklarımla çokça vakit geçiririm :)
tarafından
Maşallah csnim
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Bende öyleyim yaa is kalmasın diye hepsini yaparımmm özellikle mutfak 
tarafından
Evet özellikle mutfak orası temiz olsun içim ayrı bi rahat ediyor
0 oy
(3,382 puan) tarafından
İki çocukla hep kalıo işim
tarafından
Allah yardımcın olsun
(3,382 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(798 puan) tarafından
Aynen canim bnde ev halki yattiktn snra butun odalari toplarim bulasik birakmam sabah temiz eve uyanmak cok guzl oluyo ve gece cok huzurlu yatiyorum
tarafından
Aynn canim gerçekten bende öyle
0 oy
tarafından
Ohhh aynı ben temiz eve uyanmak gibisi yok ki ya ❤️
tarafından
Demi ya valla huzurla yatıyorum
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Sadece sağı solu toplar yatarım ben her işimi gunduz yaparim
tarafından
Anladim canim
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah'ım ne marifetli Hanımlar var maşallah hiç öyle değilimdir yaa
tarafından
Aa neden canim aslında gunduzde olur ama gece yapinca daha rahat oluyor
(5,721 puan) tarafından
Çok güzel birşey canım yani çamaşır falan katlarım mutfak ta toplamaya çalışırım bazen çok yorgun oluyorm oğlum beş yaşında hala uyumuyor bekliyorm uyumasni 1,oluyor kızımda babasının yanında uyutmuyor kızı sonra bende yoruluyorm gecede çay demle az otur derkenn geçiyor vakit
tarafından
Allah yardımcın olsun canim yaa iki cocukla zor olur
(5,721 puan) tarafından
Kucukken daha zordu siraylq besle uyut alt al hasta oluyor biri oldumu diğeri de olur smdi yine çok şükür ama uykuları falan biraz geç hamd olsun
0 oy
tarafından
eğer bende akşamdan yaparsam işlerimi öyle ufak tefek şeyler çıkıyor ve bence akşam yapılması daha iyi oluyor bir yemeğim kalıyor 
tarafından
Aynn öyle canim sabah az iş oluyor
0 oy
tarafından

Öldürsen aksam is yaomam bulasik hariç allah geceyi biz dinlenelim diye gündüzde çalışalım diye yapmış :Dhamdolsin yerin ve gigun sahibi olan allah'a 

tarafından
Bende tam tersi gündüz dinlenirim:)
tarafından
Cocuklar in yokmu bacim
tarafından
Var dortbucuk aylik kızım var
0 oy
(48,529 puan) tarafından
kizim.uyumadan bulasigi topluyorum o uyuyunca hicbir is yapmıyorum en ufak sese kalkiyo tuvalete korkarak gidiyoruz ☺️
tarafından
Bende eşime veririm uyumadan yaparim
Benim kızımda öyle en ufak sese uyanır
(48,529 puan) tarafından
benimki büyük hep pesimdd babanin yanina git diyorum gitmiyo en iyisi gunduz yapmak nasılsa yine ikimiz oluyoruz☺️
0 oy
(119,154 puan) tarafından
Beeyynnn ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Nee güzel canim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Akşam 8 den sonra iş yapmam sabah işim varsa öğlen 12 ye kadar mutlaka bitmiş olur. Ekstra çamaşır falan yıkanırsa asarım işte makine boşaltırım falan ama öğleden sonraya temizlik pek bırakmam. Hergün sil süpür yaptığım için çok kirlenmez ama mutfagı bazen poh götürür canım isterse yaparım :D 
tarafından
Hahahaha oda iyiymis
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Ev işi nankör ya bitmiyor ki
tarafından
Evet öyle valla
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Kizim la eşim uyuduktan sonra heryeri toplarım çamaşir varsa asarım ben akşam yemeği yendini mutfagimi toplarim asla bu saate birakmam onu canım bir meyve tabağı yaparım kendime son siğaramı içer yatarım :)) 
tarafından
Ohh ne güzel valla
(1,327 puan) tarafından
Sorma ikisi uyuduktan sonra ancak kendime zaman kalıyor azda olsa vakıt ayırıyorum siğara içmesem iyide o zikkimida içiyom işte :))
tarafından
Eşimde çok bağımlı ya devamlı içer bırakamıyor da
(1,327 puan) tarafından
Bende öyle ah dıyorum nereden bulaştim bu illete aslında biraksak birakırızda birakmak istemiyoruz en azınla ben öyleyim hiç içmesem ne güzel olurdu :(
0 oy
(874 puan) tarafından
Ben ya yapmadan yatarsam uyuyamiyom
tarafından
Aynn ya benimde içime sinmiyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 84 göst.
4 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Lavieenrose (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 407 göst.
8 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 441 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde Ummuaviyeh (92 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı