0 oy
612 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ben genelde akşam bulasiklarimi hep hallederim yıkanacak çamaşır varsa makineye atarım yıkanmış varsa sererim tuvaleti banyoyu yıkarım evleri toplarim

Sabah sadece eşimin kahvaltı bulasiklarini makineye atar eve süpürge tutar  bazende toz alırım akşama kadarda otururum kızımla ilgilenirim :D

33 Cevaplar

0 oy
(10,384 puan) tarafından
Kızım zor uyudu mutfak çingene pazarı şu an aman beter olsun bakmayacağım 
tarafından
Hahaha yat dinlen bari
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Çoğu zaman bitirir öyle yatarım
tarafından
Ne güzel canim
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Huyum kurusun hiç öyle bi huyum yoktur akşam bi bulaçıgı halletiysem öper başıma koyarım :)
tarafından
Ahhaha oda Iyiymis
0 oy
(870 puan) tarafından

Toplamadan içim hiç rahat etmiyor sagolsun oglumda uyumuyor ses yaparım korkusu yok, 

tarafından
Hahahaha Aynn kızımda öyle hala oturuyor
(870 puan) tarafından
İşimiz zor Allah rahatlık versin sabaha kadar uyusunlar
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bazen evi toplar yatarım bazen olduğu gibi durur eşim zaten kahvaltı yapmadan gider işe kalkınca hallederim işleri çoğunluk 
tarafından
Himm Anladim canim
0 oy
tarafından
Hahaha ayni ben :D
tarafından
Ahahah sende bendensib
tarafından
Aynen canım:D
0 oy
(79 puan) tarafından

Ay resmen kendimi gördüm kız sende. :D şahssen en iyisini yapiyoruz sabah gün boyu kendimize kaliyor valla heleki birde yemegin oldummu tüm gün boş olurum bende yan gelir yatarim aksamdan mutfak toplannir tuvalet yikanir ortalik toplarim dedigin gibi sabaha bir supurge atmak kalir oh mis valla cok seviyorum o sekil toplayip yatmayii

tarafından
Aynn valla çok iyi oluyor
0 oy
(777 puan) tarafından
Tek çocık varken ben de öyleydim ama ikinci olduktan sonra maalesef 
tarafından
Ben işte oyuzden ikinci çocuğu baya bi süre istemiyorum
(777 puan) tarafından
7 yaş var aralarında kabus gibi :(
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Bende oyle akşamdan yaparım ama sabah yine evi dip köşe temizlerim:D

tarafından
Oda Iyiymis valla
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bende oyleyim canim yatamam ev mutfak daginik olursa sabah da kahvaltimi yaparim oglumla sonra sufurge toz felan alirim oglusla valit gecirirz aksama kadar sonra ♡♡♡♡
0 oy
(472 puan) tarafından
Ben varım akşam yemeğini geç yeriz 10 gibi 

Hemen her teri toplarım bazen ev süpürürüm 

Sabah sadece kahvaltı ve bebişle ilgilenmek kalır
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Mutfağı halleder dağınıklığı toplarım mutlaka ama ne hikmetse sabah 5 dakika içinde heryer birbirine giriyor çocuklar uyanınca :) 
0 oy
(3,903 puan) tarafından
Bennnn bennn bennn. Her zmaan temiz toplu her sey yerli yerinde bir eve uyanmak isterim. Yoksa huzursuz  oluyorum. Zaten uyuyamam da asla o isler beklerken... bwnce ben erken yaşlanırım. Duzen konusunda  temizlik konusunda  takıntılyım. 2 cocukla ev her daim nerdeyse düzenli ama tabiki bennn habire habire temizlik  ev toplamaca is yapmaca modundayım.bazen hayran oluyorum ben de yapsam diyorum  su dağınık  seven insanlar gibi...

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 85 göst.
4 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Lavieenrose (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 410 göst.
8 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 442 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde Ummuaviyeh (92 puan) tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı