0 oy
697 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından

Ya esim suclu oldugu halde bana trip atyo bı baslık acmstm msj yuzunden kufur etı dıye ogunden berı bana trıp atyo bnde o haksız oldu icin benı uzdugu ıcın trıp atyorum her gece arkmı donup yatyorum oda oyle ayagı dokunsa aygını cekıyo elı dokunsa elını cekıyo görende ben sucluyum bogazına bıcak dayadım cok skcı bı durum ya benım esım biraz odun dur kendınde en buyuk suc olsun yınede bana trıp atar bn trıp atyorum dıye oda atyor degisk bsy ya 

5 Cevaplar

+1 oy
(66 puan) tarafından

Egosu yüksek bı abi anlaşılan . Bu adam da böyle diyip kabulleniceksin yada böyle küs v mutsuz devam. Benim abim maalesef ki böyle . Ama yengem artık alıştım huyuna suyuna tartışma çıkarmamak için itina gösteriyor. 13 senenin ardından benim odun abim yontulmaya daha yeni basladi :)

(29 puan) tarafından
Bnmkı nezman yontulur bılmem
(66 puan) tarafından
Bahsettiğim abimin eşi yengemi çok severim gerçekten yani sanki abim enişte öyle sert elestirirdim ki abimin yengem bile kız sus abin derdi . Şimdi masaAllah daha iyiler . Ama sabır lazım ve kardeş
-Reklam-
0 oy
tarafından

Soylesen olmaz mi bak boyle yapman bana kifretmen agrima gidiyo senden azicik ilgi bekliyorum bunu hakeden biri degil miyim bak hamileyim cocugumuzh tasiyorum beni mutlu etmen ufacik ilgine bakiyo cok sey beklemiyorum desen

(29 puan) tarafından
Soyluyorum kendını haklı buluyo beyfndı
tarafından
Ne diyim ki o zaman canim allah kolaylik versin sana
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Normalde ben de esime sinirli olsam arkami donup uyurum o yaklastikca ben uzaklasrm elini ayagini cek falan derim o da daha da ustume gelir zor da olsa sarilir bana ben bi iki debelenirim sonra zorlamam bazende o kusuyo ben gidip sariliyorum sarilma diyo sanane deyip gülüyorum konuyu tam olarak bilmiyorum ama bence inat yapmayn evlilikte inat kin ve kusluk pek iyi degil aranizi daha da acar onun hareketlerinden rahatsizsan acik acik soyle hoslanmiyorum hamileym daha hasasm beni anla diyebilirsn 

(225 puan) tarafından
Bizde aynısını yapıyoruz ben küs olunca tepeme kadar çıkıyor barisayim diye gidikliyor
(29 puan) tarafından
Ne guzel ya sız anltıkca ben nıye boyle degılız dıye uzluyprum:(
(225 puan) tarafından
Insallah tüm sevenler mutlu ol rabbim kimsenin bozmasina izin vermesin ınsallah aranız düzelir canim
0 oy
(643 puan) tarafından

Benimde oluyordu baslarda triplenmelerim falan hep o gelsin ozur dilesin sarilsin istiyordum allah var her defasinda geliyordu sonlara dogru baktim o da aynisini yapmaya basladi o yaptıkça durum daha sıkıntılı hale donuyordu sonra ben alttan almaya calistim simdi ise fark etmiyor ya o aliyor ya da ben boyle daha iyi anlasiyiruz en azindan sizde alttan almaya bakin anlatmaya çalışın kendisine

(29 puan) tarafından
Alltan alan hep benım zaten o da bılıyo ve hep altan aldım ıcın bunu beklyo bnden bn sokulayım bn sarılayım laf atayım bn esım le kız konusunda kavga edıp anneme gtım benı kendı bıraktı ve 5 gun arayıp sormadı ewe kayınpederım getrdı hem suçlu hem bıde ne geldın dıyo bana bu boyle bır adam cozebılene ask olsun aynı babası kayınpederımde kayınnamla bazen yatak kavgası oluyor kayınpederım kımseyle konuşmuyor erkenden kalkıp gdıyor ve balkonda yatyor buda o gıbı sbebsz trıpler fılan
(643 puan) tarafından
Allah Allah yardımcın olsun canim sabret sabrin sonu selamet cok dua et kuran okumayi biliyorsan ac oku cok iyi gelecek emin olun rabbim bi cikis kapısı açacaktır emin olun
0 oy
(3 puan) tarafından

benim esimde böyleydi baslarda suç onda ben küsmüşüm ondan trip atıyorum onu bile bursagimda bırakıyordu o benden once küser trip atardı kendini haksız olduğunu bile bilse hakli gibi davranırdı bir kac gün böyle sürerdi konuşmazdık sonra göz göze gelince gülerdik ikimizde sonra barışırdık baktım böyle olmuyor haklı olan benim ama neden tripleniyor aldım onu karşıma konustum hatta doğru düzgün trip atmaya bile birakmiyorsun beni demiştim :D cok şükür bin şükür böyle bir durumumuz kalmadı haklı veya haksız olursak bile ayrı kalamıyoruz hemen barışıyoruz insaAllah sizin sorunuzu da geçer canım dua et şimdi 5 yıllık evliyiz rabbim hepimizin mutluluğunu artırsın 

(29 puan) tarafından
Amın canım benım kı degsmz 3 yıllık ewlıyız hala aynı sewgılyken de hergun bak hergun dıyorum trıp atardı ya onemısz olurdu hep yok sen carsya ckmsn yok sen suna bakmsn vrt zrt sımdıde aynı napcm blmem:(
(3 puan) tarafından
biz görücü usulü evlendik 5 ay nişanlı kaldık o 5 ay içinde toplasan 2 yada 3 ay konusmusuz bizde hep kavga ederdik dediğin gibi saçma sapan şeyler yüzünden bir gün iyidik 1 hafta kavgalı simdi düşününce halimize gülüyorum annem her derdi kızım şimdi nişanlısınız böyle kavga ediyorsunuz yarın öbür gün ne olacak haliniz derdi baslarda zorlandım çektim o hallerinden cok şükür o günlerimiz geride kaldi herşeyin ilaci sabır ve dua canım insaAllah düzelir düzelmez deme Allahın izniyle hersey hal olur
(29 puan) tarafından
Amın canım ıns ya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 526 göst.
4 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 289 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 209 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,674 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 275 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu

376,755 soru

11,275,288 cevap

34,662 kullanıcı

...