0 oy
527 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kizlar

8 Cevaplar

0 oy
(2,550 puan) tarafından
Evet gerçekten de çoook can sıkıcıymis.  Tek kal nolcak ki 
tarafından
Canım tansiyon düşüklüğüm oluyor sancılarım oluyor bebek olsa yine idare ederim evimde kalırım ama tek olunca esim de korkuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aman ben olsam evimde kalırdım orda sıkıntıda m sancim gelirdi Allah'ın izniyle bişey olmaz canım
tarafından
Eşim varken tansiyonum felan düştü canım korktu şimdi diyo bisey olsa tek kalırsın ulaşamam kafayı yerim diyo
tarafından
Hamilelik sıkıntı liysa o zaman mecbur gidecen canım
tarafından
Hic istemiyorum valla
0 oy
(816 puan) tarafından
Baya sıkıcı bı durum ama yapacak baska secenekte görunmuyor gıbı. Dogum yapmış olsan kal ne olacak derdım ama son aylarınmıs allah korusun
tarafından
Aynen canım zaten bebegim dogmuş olsa gece gecer bi sekilse zmaan ama tek olunca korkuyor eşim tek bırakmaya
(816 puan) tarafından
Haklısın canım bır hafta ıdare et artık. Rabbım hayırlı kolay dogum nasıp etsın inşaallah
tarafından
Amin insallah camım Allah razı olsun hic istemiyorum valla
0 oy
tarafından
Benim esimde vardiyali çalışıyor son günüme kadar evde tek geldim ne kimseyi istedim yanimda nede gittim anneme bile gitmedim doğurdum 1 hafta sonra kendi annemde dahil hepsini yolladim çünkü hepsi 40ima kadar kalsaydi cok zorlandim her isimi kendim gordum 10 gunluk lohusayken bile tek kaldım evde esim gece vardiyasina gitmişti hic korkma evde Allah yardımcın olur kimseyede gitmek zorunda degilsin canim
tarafından
Canım geceleri bazen uyurken korku oluyor bende bu yaşıma kadar gece tek kalmadım o yuzden annemde kalcaktm cok rahat oluyor orda yaşıt kiz kardesimde var zaman guzel geçiyor birde baygınlık gecirince esim korktu şimdi ölse de tek bırakmaz o kadar net ben orda kalmamak için kalırim evde tek felan diyorum ama yok kararlı
(14,806 puan) tarafından
Şu söylediklerinize bakılırsa kalmanız mantıklı zaten. Ya da yanınıza bi arkadaşınızı çağırın.
tarafından
Burda hic arkadasim yok canım esimin kuzenleri var yaşıt gel desem gelir ama fındığa gidiyorlarmış komsu var arkadaş oda çocuklu evli bayan yani gelmez
tarafından
Sıkma canını mecbur gidiceksin o zaman canim uyuma saatine yakin git esin senk sabah alir o zaman en mantiklisi bu
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Yani sıkıntılıysa gebeliğin git bence canım eşininde gönlü rahat etmiş olur hem işine odaklanır

tarafından
Hani bi arkadasim olsa akrabam olsa hayatta gitmem ama eşim yanlis kalmayim istiyor annem gitmeseydi cok iyi olacaktı kaynanama gitme konusu yoktu bile
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Hamileligin sıkıntılıysa git canim kaynanana
tarafından
Hoc istemiyorum valla ya hem de hic esimsiz orada hic kalmadım gitmedim tek annem gitmeseydi kaynana secenegi yoktu :(
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canım benim eşimde yurt dışına gidiyordu hep ilk evlendiğimizde yanlız kalamamı ıstemiyordu ya anneme gidiyordum ya kaynanama.sonra bu problem oldu eşim tarafı her gittiğinde onlarda kalmamı ıstedi. Bir gün gene gidecekti telefonda konusurken duydum. Eşim kardesi gelecek beraber kalacaklar dedi. Eşim tarafı da ara gelmesin kardesi söyle bize gelsin dedi duydum. Veee guzel bir kavga ettik. Ondan sonra inat ettim yanlız kaldım. Son aylarında bile yanlız kaldım. Hala daha yanlız kalıyorum cocuguma ve hamileyim. 
tarafından
Canım onlara gitmiyorum normalde kaynanamlara eşimle gider döneriz annemler gitmeseydi onlara gitmezdim zaten mecburiyetten yani yoksa normalde esimle gider 1 2 saat oturur geliriz ama durumlar degisince mecburluk oldu bende istemiyorum
(1,094 puan) tarafından
Bence canım kalabileceksen kal yanlız bak eşin vardiyalı ıse girmiş yani o bir seferlik bir durum degil eninde sonunda alısman lazım eşin her vardiyada oraya buraya tasınamazsın hele bebek olunca. Kimseyi de alıstırma bence
tarafından
Yok yok bebek olsa şuan gitmem zaten canım bi sekilde zaman gecer suanlık bi durum hamileligim son zamanları tansiyon düşüklüğü var geçen de esim sahit oldu cok korktu tekken olur diye yalniz birakmak istemiyor evde
(1,094 puan) tarafından
Sen bilirsin canım o zaman
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben hep tek kaldim riskli gebeligim vardi hatta kaynanamda 10dakikalik mesafedeydi gitmedim.hic birsey olmaz Allahin izniyle duani et uyu bak kizim.dogdu cok sukur bugun yine yalniziz yarinda ayni sekilde 
tarafından
Canım ben hiç istemiyorum kaynanamda kalma lafını duyunca ben evde kalmaya çalışırım desemde esim birakmam yanlız diyo yoksa ben kaynanama gitmemek icin geceleri tek hic kalmadım korkarim bazı zamanlar buna ragmen evde kalmaya razıyım ama eşim ısrarcı annem gitmeseydi kaynanam seçeneği yoktu

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 252 göst.
22 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (1,957 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 494 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 605 göst.