0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kondom ve geri çekilme ikisini birlikte kullanıp da hamile kalan var mı bebeğim çok küçük hamile kalmak istemiyorum 

14 Cevaplar

+1 oy
(401 puan) tarafından
Bende burda bulunim bende merak ettim 
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kondooom . Geri cekilmede kardesim suan hamikee
tarafından
İkisiyle birlikte mi kaldı yaa zaten korkuyordum iyice kaçarım heriften artık :)))
(4,152 puan) tarafından
Bn kondomla kaldim kardedim diger yontemle
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Yanı çift korunma nasipte yoksa olmaz ya
tarafından
Bil bakalım kim + verdi  :)
(16,504 puan) tarafından
Tabıki aşkoş vuslatım bmm :) ❤️❣️
tarafından
Ben de öyle düşünüyorum nasipse engel olunmaz diye ama yine de korkuyorum bebeğim üç aylık
tarafından
Ay yavrum iyice belalın gibi oldum ama bende alışkanlık oldu nerede görsem hemen + veriyorum sana : D
Kullandığım artıların hepsi sana vallahi. Isın şakası başka da bana da eğlence işte :) Rahatsız etmiyorumdur umarım ❤
(16,504 puan) tarafından
Yok yavrum ne rahatsızlığı aksine sevıniom ❤️
Puan kazanıom :)
0 oy
(181 puan) tarafından
geri cekilmeye nasil guveniyolar anlamiyrm zaten kesinlikle kondom 2 yildir dogum yaptigimdan beri kullandim asla onsuz hicbisey yapmam guvenemem cunku 2 yildir bisey olmadi
tarafından
Sadece geri çekilme değil kondomla birlikte geri çekilme ben de güvenmiyorum geri çekilmeye aslında hiçbirine güvenmiyorum da
(181 puan) tarafından
kondom kullandik geri cekilmeye gerek yok zaten bisey gecmiyoki
tarafından
5yil geri cekilmeyle korudu eşim beni
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Allahım ya biz kadınların ortak derdi hep biz kadınlar dert edip sıkıntı ediyoruz erkeklerin umrunda degil vala keşke onlara bi igne yapısa kısırlaştırma ignesi 3 aylık yada aylık :) vala ne güzel olurdu 
0 oy
(870 puan) tarafından
Geri cekilme korunma yöntemi degildir 
tarafından
Esim cok korkar sezerynli olduğum icn
(870 puan) tarafından
Zaten erkekte bitiyor
tarafından
Evt cnm ben istesem bile hayır der 45 50 gün bekledi beni 4ay önce 7aylik dogum oldu saçımın teline dokunmadı
(870 puan) tarafından
Ne güzel canım
tarafından
Oyuzden uckuruna sahip cikamayanlara cok kiziyorum
0 oy
tarafından
Eşim beni 5yil geri cekilerek korudu 
tarafından
5yil diyorum canım 5 yil
(44,714 puan) tarafından
Benim görümcem de 7 yıl öle korundu 7 yılın sonunda 3 cuye kazayla kaldı inan belli olmuyo
tarafından
Bende 3cuyu 4ay once dunyaya getirdim ve eşim benden dha fazla istikrarli planlı oldu 3cu bizm
(44,714 puan) tarafından
Masallahh ahahahah
tarafından
Aynn cnm ben istesem o hayır der
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Sırtını dönüp uyu. %100

tarafından
Haklısın aslında ama 5 aydır kaçıyorum adamdan 3 ay doğumdan sonra 2 ay doğumdan önce :))
0 oy
(409 puan) tarafından
Ben kaldım 2. Ye şimdi hem sprail hem 3 aylık iğne vurdurdum :) 
tarafından
Herkese teşekkür ederim cevapları için hayırlısı artık
0 oy
(237 puan) tarafından
Benimde 9 aylık kızım var 9 7.5 aydır bizde geri çekilmeye korunuyoruz dikkat ediyoruz, inşallah şuanlık olmaz 
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Erkeğin kendini bilmesi önemli az bi sıvı gelse gebe kalabiliriz ..eşim prezervatif kullanmak istemiyor bana güven dedi geri çekilme denerim dedi 19 ay oldu gebe kalmadım bazı aylar şüphelendim eşim çok emin bir şekilde çocuk yok diyebildi
0 oy
tarafından
Yoookk oğlum 26 aylık hamile filan kalmadım dikkat edildigi taktirde en iyi yöntem o bence
0 oy
tarafından
Biz oyle korunuyoruz canm hayirlisi
0 oy
tarafından
O dert bendede var, bebeğim daha 3 aylık kondom kullanıyoruz ama çok korkuyorum ben, iğne vurulacaktim doktorum önermedi
tarafından
Bana da önermedi iğne ve hapı esin baksın çaresine dedi korkuyoruz valla birbirimizden soğuduk

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 311 göst.
0 oy
3 cevap 179 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 222 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 886 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu