0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (1,134 puan) tarafından
İyi geceler kizlar dün gece 2 ay önce vefat etmiş olan eşimin babaannesini gördüm rüyamda böyle yatağın içinde oturmuş yanında bi çeşme bakır kovanın içine akiyo çeşmeden sonra bana gülerek bakiyomuş  babaanne acıkmış ama bana aç olduğunu diyemiyomuş  utaniyomuş  bide altına büyük tuvaletini yapmış yattığı yatak battaniye batmış bende onu almışım banyo yaptırmisim yıkamışım. Normalde de altına bez bağlaniyodu  86 yaşında falandı alzaymir hastasiydi.  Bu gün bu rüyamı Kayinbabama anlattım senden hayır istiyo diyo sizce doğru öyleyse ne gibi bi hayır yapabilirim kayinbabam bisküvi lokum al dağıt dedi ama bu pandemide insanların elini sürüp alıcağını sanmam başka ne olabilir hayır olarak yada rüyam ne anlam ifade ediyo. Köyde otururdu babaanne eşimin amcasının yanında oğluyla yani arada gelip giderdik bizde çokta şeyimiz yoktu aslında ama ölmeden 3 gün öncesi hastanede ziyaret etmiştim kirkliydim o zaman  ne anlam ifade ediyo kızlar size göre 

7 Cevaplar

+2 oy
(777 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Fırına ekmek sariş verebilirsin.ekmek almaya gidenlere hayır ekmeği diye bir tane fazla verebilirler.ya da paket çikolata alıp çocuklara verebilirsin 
(1,134 puan) tarafından
Ayy çok mantıklıca  saol canım
(777 puan) tarafından
Ne demek canım Allah kabul etsin inşallah
(1,134 puan) tarafından
İnşaallah canım Aminn bir ekmek yerine 10 kişiye ekmek verdiririz bi kutu çikolata alıp onuda parkta çocuklara dağıtırız
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Gündüz niyetine Allah hayırlara güzelliklere getirsin inşallah 
(1,134 puan) tarafından
Aminn canım sağol şaşırdım zaten rüyamda görünce
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Oluy gormeky diri görmek der annem yani iyimiss ruyan sen genede bı yasjn oku ruhuna
(1,134 puan) tarafından
Anladım canım  zaten kötü olmadım bende görünce babaannemin  5 tane oğlu var 5 te gelini onlardan olan bi sürü torunu bunu benim görmem nede ilginç geçen ona bakan yengem telefonda o kadar geldin gittin hiç yaşlı başlı altına bez bağlaniyo diye tiksinmedin  elini yüzünü öptün  hiç bir torunu yapmadı senin yaptığını helal olsun dedi
(3,921 puan) tarafından
Ne kadar güzel ♥️
(1,134 puan) tarafından
Ne bilim canım seviyorum bi yaşlı insanları bide çocukları zaten her ikiside aynı bebek oluyolar ♥️
(3,921 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Hayır istiyor kur_an oku ruhuna çeşme de aydınlıktır canım
(1,134 puan) tarafından
Valla canım 3 seneden beri sabir ediyom bakalım inşallah doğru yolu bulur kadın ne diyim kocatti beni
(1,134 puan) tarafından
Yani bu demek oluyo ki bütün sıkıntılarım gidecek mi
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah sabrın sonu selamet
(1,134 puan) tarafından
Aminn canım sağol inşallah;)
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(119,011 puan) tarafından
yapican en guzel hayr onun icin kuran okumak yasin okumak 
(1,134 puan) tarafından
Anladım canım okurum tabi elimden geldiği kadar  3 aylık ve 19 aylık çocuklarım var uyudukları zaman okurum
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Allah hayırlara çıkarsın canm yasin istiyordur belki senden 
(1,134 puan) tarafından
Olabilir canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 110 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 128 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu