0 oy
1,049 göst.
Diğer kategorisinde (17,925 puan) tarafından
Ben eşime eşim bana düşkün birlikte zaman geçirmeye bayılırız ama kaynım hapse girdiinden beri pek vakit bulamıyoruz kocasından ayrılan görümcem eltim kocamdan sürekli bişi istiyo bi yere gdiyolar misal hastane alışveriş onların yüzünden ben kocama hasretm çocuklarım babasına bitmiyo çeneleri bıktm artık ya eşimede tavır aldım çok kızdım bi zahmet bizimldde ilgienirmisin ya çocuklarınlada bune böle başının çaresine bakamayacaktı ne demeye ayrıldı benim aile düzenim mahvoldu dedim aşkım evde konusuruz dedi ama susmuycam yeter eltimede mesaj attm bi zahmet artık isteklerini azaltta bizede vakti olsun adamın sayende çocuklar trasa gidemiyo dedim tamam yazmış bi tek bu ne laaaaaa

32 Cevaplar

0 oy
(19 puan) tarafından
Ay benimde bi komşum var ne olsa kocamı aralar kocası başında 5 tane erkek kardeşi var ama bi lamba bide takamaz hemen eşimi arar en sinir olduğum şeydir gerçekten ihtiyacı varsa tabiki bi şey yapamazsın ama keyfi oluyorsa tabiki haklısın canım
(19 puan) tarafından
Bende diyorum niye arıyorsun diye benim kocam bi iş yapamıyor diyor bilerek aramı açtım eşim de arasını açtı ama hala bi şey olsa hiç utanmadan arar
(17,925 puan) tarafından
Valla pes çok saçma
(7,791 puan) tarafından
Para isteyin mesela lbami taktı sen deki eşim parasını istiyo işte 50 liraya takiyomus elektrikciler de bidaha cagiramaz muhtemelen parayida vermez :D
(19 puan) tarafından
İnan ki yaptık eşim ısrarla kötü davranıyor ama asla umursamıyor
(7,791 puan) tarafından
Kız askinda bı gün elektrik çarpmış gibi yapcak hmn apar topar çıkıp gitcesidiniz sonra biraz gezer gelirsiniz 2-3 bin hastane masrafı tuttu diceksiniz falan yine mi takmaz ki yani para dışında bı şekilde vazgeçmez gibi o kadin
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
yani kocanı rehin almışsa bukadar az bile demişsin tüübe tüübee 
(17,925 puan) tarafından
Hiöç sorma başımıza bela kocası bi çıksaydı
(5,220 puan) tarafından
çıkınca çekin postu onlardan biraz ayıptır süreklide aranmaz ıyy gerçekten koca tarafı iğrenç insanlar oluyo genelde :D
(17,925 puan) tarafından
Kesinlikle ya kocamı kaçırasım var jjsjsjs
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İyi demişsin valla kuzum yüz veriyorsun astar istiyorlar 
(17,925 puan) tarafından
Hiç sorma keşke biraz bilse durması gereken yeri
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Senin eltin bile değil ayrılmış boşanmış ne dıye eşini arayıp duryorkı haftada bir yiğenleri varsa belkı edılırde bu ne şimdi 
(17,925 puan) tarafından
Yok kuzum görümcem boşanan eltimde istesin kocası hapiste ama o biraz abartıyo hatta bokunu çıkarıyo
(1,327 puan) tarafından
Bende olsam laf ederim haftalık gitsin hergün ne ya
(17,925 puan) tarafından
Günlük mesaj atar artık gına geldi yaa
(1,327 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kardeşim ne diyim
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Şahsen ben bunu yapmam yada eltime derim beraber halledelim eşime kalmasın bu benim görümcemin bir işi olunca beni arar hallederim ben eşime bırakmam onu ne olcak ki canım zor durumda yazık 
(17,925 puan) tarafından
Yazık tabiki ben vicdansız biri değilim ama eltim cidden çok fena
0 oy
(48,821 puan) tarafından
eltine mesaj yazana kadar esine diyeydin keske mesafe koy diye canim
(17,925 puan) tarafından
Dedim az önce konustum eşim merhametli biri o sinsirella bi uyarıyı haketti
(48,821 puan) tarafından
simdi eltini iliskini bilemiyorum tabiki fazlasi rahatsız eder. bizim eşler öyle herseye kosayim yardim edeyim derdindeler
(17,925 puan) tarafından
Fena ikbalcim fena kaynanmda aynı onun gbi
(48,821 puan) tarafından
iste actigin postta zor aninda engel oldun gibi anlasilmista bu kadarda sizi ihmal edecek kadar ne istiyo ki sürekli oda var
0 oy
(57 puan) tarafından
Çok ayıp çok bencillce düşüne ikiside zor durumda ve eşiniz yardım ediyor. Bir süre mıç mıç olmayı verin. Birde yardım istemişsiniz. Çok ayıp ediyorsunuz bilmelisiniz 
(17,925 puan) tarafından
Hayır etmiyorum az bile yaptım ooohh
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Tamam yardımcı olunur da çok da abartmamak gerekir istedikçe istenilmez ki. 

(17,925 puan) tarafından
Bununki resmen kullanmak ya başka bişi değil
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bence çok ayıp etmişsin bu durumda eşinin yanında olman lazım desteklemelisin benim eltim bana bu mesajı atsaydı ömür billah yüzüme bakmazdım
(17,925 puan) tarafından
Ben zaten destek oldum kapımı açtım aradım ama o suistimal yapıyo sadece
(10,411 puan) tarafından
Bi iki aramayla olacak bişey değil gem maddi hem manevi yanında olmalısın bence
(17,925 puan) tarafından
Oldum ya olmadım değil oldum tabi ama eşim bile herşeyin farkındayım sabret diyo herkes kaynımın çıkmasını bekliyo herkese bişe dedi ve siz burda beni yargılıyosunuz
(10,411 puan) tarafından
Seni yargılamak bizim ne haddimize
Sen iyi yapmışmıyım diye sordun bizde fiktimizi söyledik o jadar
0 oy
tarafından
Valla canım kusura bakma ama bu devirde o eltine de güvenme ne olur ne olmaz benden sana söylemesi
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Haklısın cnm bnce.gercekten şaşırdım yani sni lincleyenlere.

Çünkü sn arada bir olan bir duruma dgl sürekli sürekli yapılan artık kendi çoluğun çocuğunun göremedini demişin kim kabul eder ki burda kimse de etmezdi eminim..fazlasi abartı bnce.
(17,925 puan) tarafından
Başlarına gelse onlar hergün post açar eminim uzaktan davulun sesi hoş geliyo bacı çocukları traşa götürcekti eltiyi bebeye kıyafet almaya götürdü öncelik benim çocuklarımın
0 oy
tarafından
Eltinin kardeşi annesi babası yokmu veya kayinpederin yardımcı olmuyor mu herkesin kendi düzeni bi yerden sonra bende dur derdim sonuçta evin icini aileyi etkiliyor 
(17,925 puan) tarafından
Etkiliyo valla yazık değilmi çocuklarıma

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,813 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 298 göst.
1 Şubat 2022 Aile kategorisinde cileklikurabiyem (37 puan) tarafından soruldu