0 oy
1,047 göst.
Diğer kategorisinde (17,801 puan) tarafından
Ben eşime eşim bana düşkün birlikte zaman geçirmeye bayılırız ama kaynım hapse girdiinden beri pek vakit bulamıyoruz kocasından ayrılan görümcem eltim kocamdan sürekli bişi istiyo bi yere gdiyolar misal hastane alışveriş onların yüzünden ben kocama hasretm çocuklarım babasına bitmiyo çeneleri bıktm artık ya eşimede tavır aldım çok kızdım bi zahmet bizimldde ilgienirmisin ya çocuklarınlada bune böle başının çaresine bakamayacaktı ne demeye ayrıldı benim aile düzenim mahvoldu dedim aşkım evde konusuruz dedi ama susmuycam yeter eltimede mesaj attm bi zahmet artık isteklerini azaltta bizede vakti olsun adamın sayende çocuklar trasa gidemiyo dedim tamam yazmış bi tek bu ne laaaaaa

32 Cevaplar

+26 oy
(501 puan) tarafından
Bı Allah in kulu da kocası hapiste olan eltinin zaten zor bir durumda olduğunu düşünmedi mi.herkes iyi yapmışsınlar,kiskaniyorlar filan..belki haklı olabilirsin ama eltine attığın mesaj çok kırıcı yine de sadece tamam demiş.ben olsam bana zor gunumde bunu diyen biriyle konuşmam ve çok üzülürüm.
(1,908 puan) tarafından
Sende haklısın ama bu geçici birşey idare edilebilir senin cocuklarin azdan olsa babalarını görüyorlar başlarında birde o çocukları düşün farzetki senin eşin hapishanede napcakti ozaman çocukların bence biraz abartoyosunuz
(2,443 puan) tarafından
Asena soru başlığında haksız mıyım iyi demiş miyim diye sormuşsun arkadaş da fikrini söylemiş. Fikirlere yorumlara açık değilsen soru başlığını değiştir derim. Hem fikir sorup bu sefer de fikir ayrılığı yüzünden ters tepki verirsen olmaz.
(17,801 puan) tarafından
Sen ne diyosun ya değişik
(2,443 puan) tarafından
Değişik mi sksnskwmsbkslwnsnslsdndkwoshsksnsn
(17,801 puan) tarafından
Evet kjslskjjskjs
-Reklam-
+4 oy
(291 puan) tarafından
HAKSIZSIN  hemde çok büyük HAKSIZ aynı şey senin başına gelebilirdi sen kocandan ayrılmış olabilirdin eşin cezaevine girmiş olabilirdi senin zevklerin için eşin yengesinin ve kardeşinin ihtiyaçlarından mi vazgececek çok hainlik yapmışsın etme bulma dünyası inşallah başına gelmez 
(17,801 puan) tarafından
Hay ağzın bal yesin yaa yok beni vicdansız ilan ettiler inanki kadın fena olmasa evimde ne var ne yok veririm
(291 puan) tarafından
Sen peki gördün mü ne olduğunu ne derseniz diyin ne kadar kötü olursa olsun insanlık namına eşi yapaiyorsa helal olsun öyle adama benimki de yapsın aynı şeyler herksin başına gelebilir istediği kadar kötü olsun ki ben eşi cezaevinde olan yaralı bir kadının eltisinin yuvasını bozmakla uğraşacağıni sanmıyorum onu da geçtim görümce de mi uğraşıyor bozmak için ve bide şu noktoya da deginieim bayan demiş ki madem kendine sahip cikamicak ayrilmasaydi kocasından ben bunda iyi niyet aramam tartismaya açık bir konuş ben bana göre net bir şekilde bayanı haksız gördüm
(17,801 puan) tarafından
Ben yalan sölemiyorum kadın kocama ayrı bana ayrı konuştu az daha kavga ediyodum görümcem engel oldu ne konuşuypsun inş başınıza gelir ne diyim
(1,908 puan) tarafından
Songül sonuna kadar haklısın.asena insallh senin başına gelmez etme bulma dünyası
(291 puan) tarafından
Beddua edecek kadar düşüncesizsen ben zaten sana birşey diyemem cevap vermek istemiyorum seni vicdanına başbaşa bırakıyorum
+1 oy
tarafından
Çok ayıp yaptığınız bence aynı durumda sizde olabilirsiniz çocukları varsa ve küçükse belki.disari çıkamıyor böyle bir tepki anlamsızca bence kendinizi yerine koymalısınız unutmayın insan kınadığını şey başına gelmeden ölmez 
(17,801 puan) tarafından
Bak ben onu çok iyi anlıyorum eşi hapse girdiinde kapımı açtım ama inanki yerimde olsan aynı düşünürsün kullanıyo sadece
+1 oy
(679 puan) tarafından
Dusmez kalkmaz bir allah bunu unutma eltine dedigin lafi allah sana yedirtmesin ne sagligina ne parana ne gencligine guven eltine karsi cok kirici bi msj ben olsam senin yuzune bile bakmazdim
(17,801 puan) tarafından
Bakmazsa bakmasın işime gelir her işinş sinsilikle attiği adımı bile plan üzerine yapan bi insan bakmazsa yüzüme benim işime gelir inş aynı şeyi yaşamazsın başka bişey demiyorum benim suçum ne çocuklarımın suçu ne pekiiii
(679 puan) tarafından
Ayni sey dediginiz esinizin herkese yardimci olmasimi benin 5 tane eltim var esimde kayinlarimda kim zordaysa yardim eder ben buna kizmam esimin hayati sadece ben cocugumuz degil kime muhtac olacagini bilemezsiz
+1 oy
tarafından
Biraz ayıp olmuş bence sonuçta şuan size muhtaç eşimi arama oda çok yoruluyor birliktte yapalım falan yazsaydın keşke yazdığın biraz ağır olmuş kuzum yerinde hepimiz olabiliriz ama dediğin gibi ota b.ka arıyorsa bilemicem 
(17,801 puan) tarafından
İnanki haline çok üzüldm ilk ben kapımı açtım vicdansz biri değilim ben ama benim kadın olarak tek başıma yapabildiim şeyleri oda yapabilir ben eşimle gitmezken o benim kocamla gidiyo ben kıyamazken o çok güzel kıyıyo benmi salakmışım diyorum çocuklarım babasına düşkün onun yğzünden göremiyolar evde oturuyoruz cumartesi eşim evde çocuklarla biraz vakit geçirsin diyorm zırt pırt arıyo mesaj atıyo bunaldm artık cidden
tarafından
Vicdansız demedim canım bak benim bir arkadaşımın eşide girdi hapise ve eşi varken bir başına gezen heryere giden kız tek çıkamaz oldu kimbilir ne derler ne dusunurler ayiplarlar falan diye o şekildemi düşünüyor acaba eltinde tabiki sizede kocanada yazık adam nereye yetişsin
(17,801 puan) tarafından
Kocam tam 4 eve bakıyo ve ben onunla eskisi gbi oturup sohbet edebilmek istiyorum esra ama yorgunluktan bitap düşüyo çocukları bile çoğu zaman göremiyo bize yazık değilmi benim aileme yazık değilmi son iki aydır böle ve ben kaynımın *** yemesinin cezasını çekiyorum
tarafından
Usttede yazdım canım en çok eşine yazık o çocuklarda yazık tabiki babalarını göremiyor yazmışsın Allah yardımcın olsun herkes kendince haklı
Başka kaynın kayinpederin vs yokmu
(17,801 puan) tarafından
Var onlar elini cebine atmıyo işte
+1 oy
(580 puan) tarafından
HAKSIZSINNN özür dile eltınden o kadın bunu ömür boyu unutmaz 
(17,801 puan) tarafından
Hadi ordan
(580 puan) tarafından
Umarım yaraladığın yerden yaralanırsın cnm maalesef sen de yaşadıktan sonra aklı başına gelenlerdensin
(17,801 puan) tarafından
Sen kimsin ya bana beddua ediyosun benim yaşadıklarımı biliyomusun haddini bil hadsizşleşme bu mübarek günde ben sana beddua etmiycem
+1 oy
(8,581 puan) tarafından
Haklı olabilirsin belki ama eltin suan ihtiyaçlı günü.  Yanlış olmuş ona oyle bi msj atman
(17,801 puan) tarafından
Yoo gayette haklıyım
(8,581 puan) tarafından
Malesef. .. .
+1 oy
(1,908 puan) tarafından
Birde bunları söylediğin için kendinle gururmu duyuyosun ayıp yapmışsın bence tabiki senin eşinden isticekler kimden isticekler kusura bakma da senin kocanın yerine ölüyüm senin ağzının payını verirdim kocan bilememiş eltinin ve gorumcenim yerinde sende olabilirdin 
(17,801 puan) tarafından
Son postumu oku bi yine aynı düşüncekmiisn
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Haklısın hiç sevmem böyle düşüncesiz yobaz insanları kocan olmasa napacakalarmis oturdukları yerde ölürler ozaman hayret bişey benimde var başımdw 
(17,801 puan) tarafından
Madem ayakların üstünde duramıyon boşamasaymışın yani benim düzenim bozuldu yaa mecburmuyum
(3,055 puan) tarafından
Değilsin kesinlikle haklısın herkez haddini bilicek
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Kayinbaban nerde o ilgilensin onlarla
(17,801 puan) tarafından
Kayınababmda öteki kaynımda sıyrılıyolar valla hepsi eşime geçenlerde kızmış ama ne fayda anlamazlarki
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Surekli bi istek hal8ndelerse tabiikide ayıp yani  insan utanir sürekli bisey istemeye
(17,801 puan) tarafından
Yani adam bizden çok onların iateğine koşuyo ben kıyamıyorum soğukta yorulmasın diye ama işte
0 oy
(424 puan) tarafından
Eviniz ayrı anladığım kadarıyla canım kaynanan kayınbaban yok mu tamam eşin abi olarak destek olur ama haklısın yani kendi ailesini de eksik etmemesi lazım onlarada kolay geliyordur hazır istemek
(17,801 puan) tarafından
Ya bi görsen kocası bi alışveriş listesini iki ay cebinde gezdiriyodu bizimkinin dakkasına alacağını yapacağını biliyor bende mesaj attm iy yaptm yani
(424 puan) tarafından
Maddi durumunuz iyi mi canım
(17,801 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(780 puan) tarafından
Sakin ol şampiyon onlar zaten senin mutluluğu çekemediği için düzen bozmaya çalışıyorlar sakin onların yüzünden eşinle tartışma hadsiz terbiyesizler kendi düzenleri kalmamış şimdi sızın düzenle oynayacaklar tatlı dille al karşına konuş eşinle onlarada fazla yüz verme cırkını çıkarırlar böyle 
(17,801 puan) tarafından
Evet aynısını annemde dedi bu yazdıklarının eşimle sakin konuşmuycam ama silkelensin bakalm bi yeter
0 oy
(16,504 puan) tarafından
İnşaAllah tamam dediği gibi uygular 
(17,801 puan) tarafından
İnşallah bacım yoruldum ya
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Gerçekten haklısın bence güzelce konuşup anlat eşine 
(17,801 puan) tarafından
Birazdan gelcek çocuklar yatsın konuşcam
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Tamam görümcen ayrılmış ama elitinin kocası nerde ne, diye, senin eşine hep iş buyuruyor 

NE ayıp ya ben 2 bucuk yıldır evliyim Bi kere olsun kaynıma şunu yapalım şuraya gidelim demedim millette ne kadar çok genişlik var ya izin verme kendi işlerini kendileri görsün 
(17,801 puan) tarafından
Ya kocası hapiste tamam eşim bakıyo ama sağlık ocağı evinin arkası bebek arabası var oraya bile eşimle gidecekti dedim ben bile tek gidiyorum ayıp ya dedim kaynanamda vardı tek gitmiş
(3,750 puan) tarafından
Anladm cnm eşin ile konuş
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Tamam demiş ama ben hiç sanmıyorum devamı gelir daha 
(17,801 puan) tarafından
Kendi bilir gelirse kavga ederim
0 oy
tarafından
Eltin seni pek takmamis canım 
(17,801 puan) tarafından
Takmazsa kendi bilir bidakine daha sert konuşurum
0 oy
(578 puan) tarafından
Yazık ama eşi hapisteymiş çocukla gidemiyor belliki bir yere arada yapıyorsa iyi ama sürekli her gün mü istiyor mesela 
(17,801 puan) tarafından
Bak mesela sağlık ocağı evin arkası iki adımlık bende doğum yaptım tek gittim oda gidebilir ama uşak gbi kullanmaya çalışıyo sinir oluyorum yoksa eyv kocası hapiste bakmak zorunda
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Alkişşssssssssss
(17,801 puan) tarafından
Ne bu şimdi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 148 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu