0 oy
1,023 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Eşimle çok severek evlendik. Ama ailesi olduğumuz şehire taşındıktan sonra sıkıntı yaşamaya başladık. Ve şimdi sanırım son noktadayız. Ne yapmam lazım ne istiyorum bilmiyorum. Özür dilerim kizlar ama bebeğim 8 aylık ve hamileyken hiç birlikte olmadık ve 8 aydır da sadece 3 kez oldu eşime laf atıyorum bazen bebekten zaman olmuyor diyor. Sanki tek bizim bebeğimiz var. Yengeme söyledim bugün dayanamadım. Evlilikte en önemli şeydir dedi sizin evliliğiniz bitmis resmen dedi. Eskisi gibi iletisiminiz de yok dedi. Gerçekten hiç konuşmuyoruz. Aynı evde yaşayan 2 yabancı gibiyiz. Onu seviyor muyum ayrılmak mi istiyorum bilmiyorum. Sevmiyorum da büyük bir olay olsa da bıraksam diye mi bekliyorum ayrılığı mi göze alamıyorum çocuğumu mu düşünüyorum yoksa seviyorum da ondan mi vazgeçemiyorum bilmiyorum. Bunu nasıl anlayacam . Bir de ailesiyle bir buçuk aydır hiç konuşmuyoruz. Böyle olunca o da mutsuz oluyir beni de mutsuz ediyor

21 Cevaplar

+4 oy
(5,721 puan) tarafından
Yani evliliğin bitip bitmediğini anlamanın tek yolu eşinle açık acik konuşman canim
(2,252 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin evi huzur mutluluk dolsun. Bu mubarek günde Rabbim dualarımız kabul etsin
(5,721 puan) tarafından
Amin canim benim ama kolay hiç birsey yok hayatta herşey mücadele eğer bir yola baş koyduysan sonuna kadar gidiceksin. Nerden biliyorsun ugrasmadigimi diyebilirsin hakkindir ama kestirip atmak çok kolay yuva kurmak emek harcamak bunlar çok zor ama kestirip atma.( Allah korusun şiddet olur aldatma bunları kastetmiyorum) annelerimiz kaç kişilik aile içinde yaşamış büyüklerle nelere sabretmis biz zoru gorunce hemen kaçış arıyoruz başka yoldan gitmeyj deniyoruz.. karşıdan bekleme sebep yokken git seviyorum de. He bunların karşılığında hiç çaba göremezsen sende bakarsın yoluna
(2,252 puan) tarafından
Çok haklısın canım. Allah razı olsun vakit ayirdin yardımcı oldun
(5,721 puan) tarafından
Rica ederm canım benim sen sagol ❤️
(2,252 puan) tarafından
❤    ☺
-Reklam-
+1 oy
(1,465 puan) tarafından
Yengene anlatmamaliydin bence 

Esinide çok seviyorsun yazdiklarina bakılırsa vazgecemiyorsun oda seni seviyordur sadece araya biraz mesafe girmiş çocuktan dolayı umarım eski mutluluğuna geri dönersin
(136 puan) tarafından
Öyle canım haklisin aslında ben mesela biri bana güvenip biseyini anlatiyosa gidipte yüzüne vurmam küs olsak bile misinin karakteri ile alakali ama dünya kötü gerçekten rabbim öyle insanlardan korusun
(1,465 puan) tarafından
Evet işte herkes sen gibi değil canım hergun haberlerde goruyoruz öz anne ile babanın evladına yaptıklarını  ki bunlar daha kan bağı bile yok hersey olur olmaz demiycez.amin canım benim dediğin gibi öyle insanlardan rabbim korusun bizleri
(2,252 puan) tarafından
Haklısın ama bu yengem abimle evlendiğinde ben 5 yaşındaydım. Annem sayılır. Güvenirim. Bugüne kadar bir şey yaşamadık çok şükür bugünden sonra da olmaz insallah. Sağolun kizlar
(1,465 puan) tarafından
Umarım biz yaniliriz canım. Allah mutluluğunuzu bozmasın
(2,252 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsjn
0 oy
tarafından
Oturup konusmaniz gerekiyo kim ne istiyo die... evet ailesi kotu olabilir ama hic bi insan ailesini atamaz seni ezdirmedigi surece sorun yapma ama oncelik esinle otur konus biz nereye gidiyoruz sonumuz nolcak die
(2,252 puan) tarafından
Konuşmaya çalışıyorum ama ciddiye almıyor pek bence sorun yok çocuktan sonra normal falan deyip gecistiriyor
tarafından
8 ayda 3 kere iliski normal deil burda hepimizin cocugu var kimsenin cocugu sakin deil her evde kavga oluyo ama duzeliyo
(2,252 puan) tarafından
Ben de öyle dedim canım iste. Biz kavga etmiyoruz ki. Sadece iletişim yok soğukluk var. Keşke kavga etsek de duzelsse
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Romantik birşeyler yap sasirt eşini  sürprizler hazirla belkide hecan arıyor iliskiniz
(2,252 puan) tarafından
Evet bir aksiyon lazım
0 oy
(747 puan) tarafından
Çok uzun süre birliktelik yaşamamışsınız canım keşke sen yanaşsan.Ben hamileyim diye 3 hafta felan yaşamadık trip attım hep çünkü evlilikte ilişki çok önemli.Yani ilişkinin yaşanmadığı bir evlilikte birşey yolunda gitmiyordur bence
(2,252 puan) tarafından
Ya benim de yengem bugün gözümü açtı. Evet normal olmadığını biliyordum ama yengem korkuttu bayağı afedersin haftayı görmez falan deyince şaşırdım
(747 puan) tarafından
Hemen evliliği bitir demiyorum canım eşinle konuş.Ayıp birşey değil sonuçta neden aramızda bişey olmuyor de bakalım ne diyecek.
(2,252 puan) tarafından
Konusacam canım inşallah bakalim
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Canım  sen yaklaşmaya çalış bakim ne olacak belki sen yaklaşmıyorsun diye oda yaklaşmıyordur bahsettiğin süre çok uzun gerçekten normal değil iletişime gelince gayet normal çocuk olduktan sonra heleki ilk çocuksa hiç canını sıkma düzelir yoluna girer herşey 
(2,252 puan) tarafından
Evet canım ilk çocuk. Deneyeyim bakalim
(2,479 puan) tarafından
Hadi hayırlısı kuzum genelde yaşanıyor çoğu evlilikte o yüzden hiç kafanı karıştırma düzeltmeye odaklan kuzum
(2,252 puan) tarafından
Evet canım evlilik zor olay. Hemen pes etmemek lazım sağol
0 oy
(863 puan) tarafından
Çocuktan dolayı fırsat olmuyor kesinlikle ama uyuduğu zaman fırsat yaratabilirsin aile gerçekten çok etkiliyor bir kez ölümlü olumlu konuşanı çözülecek gibi o konuşmuyorsa sen konuş sevmesen önemseyip yazmazdın bence inşallah herşey yoluna girer
(2,252 puan) tarafından
Haklısın canım. Teşekkür ederim Rabbim evlerimizden huzuru eksik etmesin
(863 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Sanki benı anlatmışsın bazı yerler o kdr benimle aynı ki cok caresizim eşimi cok sevıyorm ama
(2,252 puan) tarafından
Umarım evlerimiz huzur mutluluk dolar canım:(
0 oy
(400 puan) tarafından
Küçük sürprizler yap canım, ilişkide heyecan kalmamış ondan böyle hissediyorsun. Birbirinize zaman ayırın en basitinden patlamış mısır yap film aç film izleyin bebek uyurken. Hediye al mesela şaşırt yani biraz o da karşılığında adım atacaktır 
(2,252 puan) tarafından
Inşallah canım elimi taşın altına koyayım bakalim
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Cnm otur ciddi ciddi konuş sence büz normalmiyiz de bi sorun varsa açık açık konuşalım de
(2,252 puan) tarafından
Tamam canım konusacam inşallah bakalim
(1,451 puan) tarafından
İşlh düzelir cnm
(2,252 puan) tarafından
Inşallah canım sağol
0 oy
tarafından
Hala soeuyorsan birmemis
(2,252 puan) tarafından
Haklısın canım sagol
0 oy
tarafından
Evet evlilikte cinsellik basta gelir ama evlilik bitirmek bu kadar kolay degil heleki sizi bağlayan bebeginiz oldugu sürece
(2,252 puan) tarafından
Evet işte yoksa şimdiye boşanır giderdik ama oylr kolay bitmiyor
tarafından
Rabbim yarimciniz olsun
(2,252 puan) tarafından
Amin canim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
tek çocuklu siz değilsiniz ki o iş için bahane saçma. genelde kadınlar çocuk yordu vs diyor o bile büyük günah. makul oranda eşler birbirini ihmal etmemeli ne erkek reddedecek nede kadın. evliliğiniz bitmiş demek doğru olmaz ama soğukluk girmiş bu böyle devam ederse iyice koparsınız bence harekete geç eşinle otur konuş 
(2,252 puan) tarafından
Ben bile bahane etmiyorum o ediyor.. konusacam inşallah değişir
0 oy
tarafından
Evet evliligin yuzde doksani  cinsel iliski  ...
(2,252 puan) tarafından
Soğukluğu çok etkiliyor malesef. Inşallah düzelir
0 oy
tarafından
Cnm bazi erkekler karsidan bekliyo sen adım at sonucta esin yani guzel bi ortam ayarla 
(2,252 puan) tarafından
Deneyecem canım insallah
0 oy
tarafından
Açık açık konuşun canım eşinle bu şekilde bişey hallolmaz gerekirse terapiste gidin 
(2,252 puan) tarafından
Konuşmaya calisacam bakalim canım inşallah düzelir
tarafından
İnşallah kuzum Rabbim bu mübarek günde evine yuvana huzur versin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Oturun konuşun kuzum bebek sendromundasınız bence çözülür 
(2,252 puan) tarafından
Inşallah canım konusacam bakalim
0 oy
(530 puan) tarafından
Herşey cinsellik olmasada önemi büyük canım o kadar uzak tutma arayı fırsat yaratabilirsin illaki bence özelini de ne kadar yakın olsanda yengene falan anlatma 
(2,252 puan) tarafından
Tamam canım inşallah düzelir bakalim
0 oy
(410 puan) tarafından
Yani cocuktan birbirinize vakit ayiramiyonuz normal bebegi birakacagnz kmse yokmu 2 saat baksin bi dolasmaya cikin 
(2,252 puan) tarafından
Var da ikimizde çok pimpirikliyiz bırakamayız. Bu pimpirikli olmak daha çok yoruyor zateb
0 oy
(238 puan) tarafından
Ne alakaymıs bende 39 haftalık hamıleyım toplasan 3 4 kez anca bırlıktelıgımız olmustur. Ama esımle aramız gayet cok iyi konusunu bıle acmaz ben arada sakayla karısık bısıler dıorum kızıo cocukfan onemlımı ya enfeksyn falan bısı kaparsa dio sen mıllete bakma moralınıdr hc bzma
(2,252 puan) tarafından
Bakalım inşallah toparlarız biz de. Sağlıcakla kucagina al inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,338 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nazendecee (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 484 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,328 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 773 göst.
27 Ağustos 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

381,002 soru

11,406,524 cevap

34,943 kullanıcı

...