0 oy
975 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından
Canini verdiyin canlar vefasiz :(  cok yalnizim. Cocugum olmuyor 2yila yakindir. Doktora goturmelerini istedim annenler yapsin dediler. Kaynanam dedi. Bi doktora goturmek ne kadar.zor.ki. imkanlarida iyken. Arkadasini arayib ilac soruyor hamile kala bilmek icin. Ama doktora goturmuyor. Ama kizi icin neler yapiyor. Az kalsin evimizide kizina bagwlasin. Oglu icin araba alib veriyor. Bi ben el kiziyim. Bana gelince yok. Esimede cok kirildim duzelmem artik. Bana doktora para dokemem dedi. Suc benim diyil ki cocugun olmuyorsa dedi. Canm ne kadar yandi. Butun gun agladim bu gun. Ama onlar yemelerinde icmelerinde gulmeleerinde. Annemlerede soylemem asla. Cunki istemiyorum bilsinler bir sey uzulsunler. Cok yalnizim. Aglaya bileceyim konusub icimi bisalta bileceyim kimsem yok

33 Cevaplar

+12 oy
(7,972 puan) tarafından
O nasil laf yaa annenler yapsin!!

Dölüde başka yerden bulurum ben deseydin...!!!
(7,972 puan) tarafından
Ahahhaha muckk bn öptüm seni:)
(13,202 puan) tarafından
Valla bu yorumu aradı ilk
(74 puan) tarafından
Benim olara laf soyleme gibi bi hakkim yok. Soylersem babamin evine gonderirlermis. Orada asla gidemem. Asla. Caresizim canm cok yaniyor
(13,202 puan) tarafından
Neden gidemezsin belki sorun kocanda
(6,053 puan) tarafından
Helaallll
-Reklam-
+4 oy
(3,213 puan) tarafından
Ben olsam çocuğum da hazır yokken çeker giderim ne biçim insanlar ya. 
(74 puan) tarafından
Gidecek yerim yok ki. Kimsem yok. Hic bir yeride tanimam
(1,000 puan) tarafından
Devlete sigin canım senin yerinde olsam asla boyun eymem .. ömrünü heba etmekten başka bişey deyil.. ayrıca zaten çocuğun öyle adamdan baba olmaz
+3 oy
(513 puan) tarafından
Emin ol oyle bi ailede cocugunun olmamasi daha iyi
+1 oy
(1,329 puan) tarafından

Eee eşinde öyleymiş çocukta yokmus ne cekiyon o adileri sinir oldum:angry:

(74 puan) tarafından
Zaten gucumde kalmadi. Ben elimdeb geleni hep yaptim onlara. Her sey. Ama deger veren yok. Sadece gidecek yerim yok benim
0 oy
tarafından
Korkuyorlar mi acaba sorun oglundan çıkarsa diye
tarafından
Bende öyle düşündm bence belki sorun eşindedr de
(74 puan) tarafından
Onun 2 cocugu var benden oce. Bowandi 2yil once
tarafından
O yüzden gerek duymuyor tekrar çocuk sahibi olmaya bence
(74 puan) tarafından
Yok onlari gormuyor zaten annelerinde. Ilk baslarda isterdi. Ama sonra deyisti
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Valla su kandil gunu kalpten dua ettim canm sana benm yengemin de olmuyor tedavi goruyor insallah ona da   sana da hayrli evlat nasip etsin rabbim
(74 puan) tarafından
Cok sagol canm. Ama artik iatemiyorum cokuk. Cunki bir.tek isteyen bendim
(1,656 puan) tarafından
Yanindaki insanlarin dengesizligi canim uzulme
0 oy
(806 puan) tarafından
Çocuk da yok madem. Sana değer vermeyen yerde durma canım çek git ordan. Ne demek herkes gülerken sen ağlıyorsun yazık kendine edersin üzülme sakın her şeyde vardır bir hayr belki rabbim kocanı biliyor da vermiyordur çocuk, bide sorun sende gibi niye davraniyor ki belki sorun eşin de ? 
(74 puan) tarafından
Gidecek yerim yok. Ailem kabul etmez. Kimsem yok(
(806 puan) tarafından
Üzülme canım dediğim gibi bazen olmaması olmasindan daha hayırlıdır belki daha zamanı vardır şimdi değil kısmeti... Hiç kimse senden daha değerli değildir kendine değer ver. Kimsem yok gibi de davranma onların yanında. seni daha çok ezerler.
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ulan bilmem neyin çocuğu Allahım akşam akşam ya kandil gecesi cinlerim tepemde zaten suç benim degil ki cocugun olmuyorsa ne demek cocugu sen tek basina kendin icin mi yapıcakmişsın  ne malum onda problem olmadigi doktora  daha onceden gittin mi senle ilgili bisey söyledi mi belki kendinde problem var bunu bildikleri halde ortaya cikmasin diye götürmuyo seni Allahım ulan kandil olmasa sağlam küfür edicem 
(74 puan) tarafından
Onun 2cocugu var. Bende sucu goruyorlar( o kadar canm yaniyor ki anlatamam.
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Sen nerde yaşıyorsun bana söyler misin köy mü şehir mi
(1,348 puan) tarafından
Valla canım burası ilçe yaza doğru burda bir bitki çıkıyor ismini bilmiyorum önce Allah'ın  onun sayesinde hamile kaldım ben benimde olmuyordu
(894 puan) tarafından
Ne bitkisi o canım sizin orda mı yetişiyor
(1,348 puan) tarafından
Evet buranın çoğu yerinde var canım
(894 puan) tarafından
Orası neresi peki bitkinin adı ne
(1,348 puan) tarafından
Bitkinin adını ben bilmiyorum canım burdakilerde Kürt Kürtçe diyorlar ismini burası ağrı Eleşkirt
0 oy
(4,942 puan) tarafından
Bence kendini ziyan etme Mevla cocuk vermiyorsa vardır bsey bence sende cocuk olsun diye zorlama bu aileden kocadan ne hayir gelecekki istiyorsun 
(74 puan) tarafından
Zaten pes etdim artik(((
0 oy
(470 puan) tarafından
Eşinin sprmi su gibiyse sorun ondadır 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bütün hata kocanda. Kocan arka çıksaydı ötekiler sana öyle davranamazdi
(74 puan) tarafından
Kaynanam esim evden cikar ciknaz hep oyle yapar. Oglunada soylesem annem iste der gecer. Cok zor gunler geciriyorum
0 oy
(817 puan) tarafından
can cox pis oldun insallah her sey yaxdi olar amma anangile desen yaxsi olar baxma onlar qerar versinler  anangilin her seyi bilmeye haqqi var  ozunu bu qeder uzme demek senin qedirini bilmirler
(74 puan) tarafından
Anamgile ne deyim ki. Anam xestedi. Nese desem srazi veziyyeti pislewer. Atamda onun kimi. Menim gedecey yerim derdimi deyecey kimsem yoxdu
(817 puan) tarafından
can Allahx komeyin olsun amma sende derd cekib xesde olsan onlar dahada pis olacaqlar sen mutleq her seyi onlara dememelisen
qaynanangil gorurlerki tek qalmisan ona gore hokurumanliq edirler amma valideyinlerin arxanda olsa belkee ozlerine gelerler
0 oy
tarafından
canim benim benimde 2 sene sonra oldu zam düşmesi diyolar varmis agir kaldirmaktan oluyormus iki tane bardak attılar yumurtaliklarimin uzerine öncesinde masaj yapildi kasiklarimin üzerine gelecek sekilde yakı yapistirdi 1 ay sonra hamile kaldim üzülme Allahin bir bildigi vardi stres üzüntü zaten gebeligi engelliyor
0 oy
(1,327 puan) tarafından

Nereden biliyorlar senin olmuyor belkı de kendının olmuyor nekadar ayip böyle birgünde beddua almak rahat ederler şimdi umarım hiç üzülme Allah büyüktür :'(

0 oy
(12,510 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah eşin ayrı saçma, kayınvaliden ayrı kusura bakma. Bu ne saçma düşünce. Çocuğun ne sanki kendin yapıyorsun töbe töbe
0 oy
(14,020 puan) tarafından
O sa.lakk edepsiz insanlara katlanmak için bir sebebin yok
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Senden olmuyo belkide deseydin neden hemen kadınlardan bilirler ki Allah akıl fikir versin inşallah böylelerine
(74 puan) tarafından
Soyledim. Kabuk etmediler. Terslediler beni. 2cocugu var. Simdi baska kadinla yatsa hamile kalir oglum dedi kaynanam(
(15,823 puan) tarafından
Terbiyesiz diyeydin Rabbim uzak etsin ya
0 oy
tarafından
Nereli  bu mahluklar
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ee nereye kadar kalmayi dusunuyosun onlarin yaninds senin insan olarak kadin olarak kendine saygin varsa bian once kurtul ordan kadin siginmaya git is bul calis ayaklarin uzerinde dur 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 640 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 820 göst.
23 Eylül 2023 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 694 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 462 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zeynepsoyer (36 puan) tarafından soruldu

378,775 soru

11,337,366 cevap

34,800 kullanıcı

...