0 oy
137 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (568 puan) tarafından
Kızlar bebeğim anne karnında olsa bugün 35 haftalık olacaktı emme yutma refleksi çok zayıf bu nasıl ilerlicek birde hala 2 kilo olmadı napcam bilginiz varmı Aptamil protein yazıldı onu katiorm süte ama çok gaz yapio günde 3 saat uyuyorum ayakta kalmak için ne yapmam lazım bir ay böyle devam eder gece gündüz olayını bilmio dedi Dr iki saatte bir beslenio gazı cisi yedir derken 1 saat gecio kalan 1 saatte süt sağıp yatamiorm ne öneriniz var bana 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebek kaç haftalık doğdu kaç gün küvezde kaldı emme yutma refleksi olmayan bebeği zaten Doktorlar kesinlikle küvezden çıkarmıyorlar Benim iki kızım da küvezde yattı oğlum yatmadı ama 3 olan 32 haftalık doğdu ve 28 gün küvezde kaldı 7 gün enfeksiyon tedavisi görmüştü Normalde 20 gün olunca çıkıyorlar Sizin kaç gün kaldı
tarafından
Siringayla verme arkdsn dedgi gbi ve 2kilo olmadan nasıl taburcu ediliyo bebek yaa kaç haftalik dogdu
(568 puan) tarafından
30 haftalik doğdu 34 olunca taburcu oldu biberon yasakmis canım
tarafından
Cnm sen onlari dinlme bak geçen gun bayn yazdi cigerine süt kaçtı bebegmin diye morarmış fln cocuk benmkide 32 haftalik doğdu
(568 puan) tarafından
Bendim o
tarafından
Ozele yazdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senden başka bebeğe bakabilecek kmse ypkmu canım o ilgilense en azndan günlük bikaç saat uyusan dinlensen. Bide bence ya biberonla ya da kaşıkla besle şırıngayla çok sıkıntı yaşıyosun okudum postlarını. Bir de genzine yine kaçarsa bebeğinin yüzünü yere çevirip sırtın vur hafifçe internetten ilk yardım videoları izle. Sağ salim büyütürsün inşallah bebeğini canım 
(568 puan) tarafından
Bebek küçük ya canım herkes korkuo ellemeye pamuk sardım eline ayağına sıcak tutsun die onun için korkuolar bizimkiler annem kardeşim yakın evin işini yemek olayını yapio onlarda sağolsun şırınga dan başka herşey yasak şuan yavaş yavaş içmesi lazımmış ufurme var kalbinde birde karaciğerinde damar tıkalı olduğu için malesef şırınga ile besmele ceke çeke veriorm Allah'ın izniyle rabbimin yardimi ile 2500 Gr olsaydık bı
tarafından
Umarım toplar bian önce canım aslnda 2500 olmadan hastaneden çıkarmamaları lazımdı niye çıkarıp byle zora koştular işi anlamadım rabbim yardımcın olsun
(568 puan) tarafından
Pandemi varya ondan
tarafından
Yine de orda dha rahat olurdu bebek keşke deseydiniz kilosu olmadan taburcu etmeyin diye. Pandemi var tamam ama bebeklere bulaşmıyo ki çok düşük riskli grupta bebekler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 157 göst.
0 oy
5 cevap 115 göst.
0 oy
0 cevap 20 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde SnurT (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 278 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,464 puan) tarafından soruldu

378,422 soru