0 oy
877 göst.
Diğer kategorisinde (7,972 puan) tarafından
Şimdi kizlar kraft mama sandaleysine karar vermistim ama birisi bni acayip caydirdi çok yer kapliyo ve agir vs.

Ikeanin Antilop bana çok konforsuz ve güvenli degil gibi

Sizce.mama sandalyesinin hafif olmasi mi güvenlik açisindan iyi yoksa ağir olmasimi??

Lütfen biri beni ikna etsinnn

43 Cevaplar

0 oy
(3,575 puan) tarafından
Katlanabilir ve sizin rahatlıkla kaldıracağınız şekilde olsun 
-Reklam-
0 oy
(3,212 puan) tarafından

Kız sen bu çocuğu okula nasıl yazdırıcan bi sandalyeye bu kadar kafa yorarsan yaşlanırsın arkadaşım :) antilooooop...

(4,725 puan) tarafından
Ahaha bu yoruma çok güldüm :D
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kaliteli olmasi önemli ve özellikle güvenli 
0 oy
(979 puan) tarafından
Benimki de Kraft ama hafif tek elimle kaldırıyorum kenara.
0 oy
tarafından
ben A101 den almıştım güvenilir de iyi de yani memnunum 
0 oy
(1,390 puan) tarafından
En iyisini almaya imkanım olmasına rağmen e bebekten 70 tl ye aldım. Hafif olmalı çünkü 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Sen iyisi alma yoksa kafayı yiceksin ......
(7,972 puan) tarafından
Inanirmisin en pahalisina bakiyorum yorumlari kötü bndede huy var kotu yorum bana mantikli geliyosa vazgeciyorum
(1,908 puan) tarafından
Bence sen git görerek al netten degil
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Ikea antilop çok sağlam oluyo ayakları kayma riski falan da yok. Çok istemiştim ama alamadım. Şoktan aldım bibtane onu kullanıyorum ben yanında olduğum için güvenli harekeylenip devirmeye çalışınca müdahale ediyorum
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Kraft bizde tekerlekli güzel memnunum ama oglum çok oturmayı sevmiyor
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Canım benim kesinlikle ağır devrilmeyen kullanışlı birşey al biz e bebekten aldık ikiz diye mecbur pahalı birşey alamıyorduk kızım düştü yanımda mama sandalyesinden tutamadım kızımı çok sucladim kendimi yemek yaparken mutfakta sandalyeyle beraber düştü. Alnında dikis var ufak ama acısı büyük bende hamd olsun kızım iyi bende dikkatli birisiyim bırakmam hiç yanimda oldu ama olcak varmış iste.
(7,972 puan) tarafından
Ayy kiyamam yaa.isten en korktugum sey
Sen nasil almistin peki cnm markasi neydi
(5,720 puan) tarafından
e bebek Baby plus  markaydı canım
(7,972 puan) tarafından
Bam biri paylasmis onu
(5,720 puan) tarafından
Hani çok pahalısı da vardır beyaz benimki öyle katlanmiyordu önünde üç tane renkli top giib oyuncaklari olandan belki onlar pahalı olanı tavsiye etmistir
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Beyaz olanı alacaktın hem rahat hem kullanışlı yer de kaplamıyor toplanabilme özelliği var çok özelliği var alınca ztn yer bulursun ona bi nevi koltuk her gün kullandığın eşya 
(7,972 puan) tarafından
Beyaz hangisi
(6,136 puan) tarafından
Birisi 2 tane mama sandalyesi atmıştı hangisi diye sen değilmiydin
0 oy
(2,196 puan) tarafından
E bebekte 60 70 Di sanırım 1 yaşında kullanıyoruz gayet güzel yerde kaplamıyo 
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Bana civilden babyforce hediye gelmişti neredeyse 1,5 senedir kullanıyorum çok memnunum önü çıkıyor temizlemesi rahat ayak basamağı da var basamaksiz olanlar bacak da ağrı yapıyormuş diye okumuştum canım 
0 oy
(10,822 puan) tarafından
Ben mama sandalyesini sabit tutuyorum ağırlığı beni o yüzden bağlamıyor açıkçası. Yani masanın yanında durur sandalyelerin birini çıkardım yemek saati oraya oturur yedirir kaldırırım kızımı
0 oy
(120,138 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ al su antilopu laa sen karar verene kadar miran bey sandalyede oturcak
0 oy
tarafından
Kaft var bende valla yer felan kapladigi yok cokta memmunum 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Antilop bine gelen mama sandalyeleri gibi 1. Resimdeki al girsin canım pişman olmazsın 
0 oy
(670 puan) tarafından
Baby hope nin sandalyesi de iyi 
0 oy
(749 puan) tarafından
Vnm 60 tllik bir msma sanflyedi kullndim kızimın hic bir tarafina bisey olmadi.bnce bosyere kndini yipratma:)
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Biz kraftınkini aldık kızıma çokta memnunum pek yer kapladığınıda düşünmüyorum canm sonuçta hepsinin 4 bacağı var :)

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 2,429 göst.
30 Ekim 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Papatya43 (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 296 göst.
11 Haziran 2024 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 253 göst.
3 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melektrn (96 puan) tarafından soruldu

385,465 soru

11,526,450 cevap

35,197 kullanıcı

...