0 oy
534 göst.
Diğer kategorisinde (507 puan) tarafından
Kızlar 4 yıldr bırlıgım kaynanmla .esım ev alacak bıze cıkacaz . 2 3 defadır dıyor kaynanama ben yazın ayrılacam dıye oda tamam dıyor . ama kaynanm gelıyor benım yanıma dıyor . ev alıcaz kucuk kayınımı evlendırecekmıs o eve yerlestırecekmıs bende evın ıcınde kalacakmısm 2 kızım var esımle 4 kısı kucuk odada yatıyoruz . ve kaynanm bunu dıyor . sızce ne yapmalıyım .bu kaynanma delı edıyor bızı guzelıkle cıkalım dıyorum ama bu kadın hep kavgayla ayırmıs cocuklarını 2 eltım kavgayla ayrlmıs ınankı bızde oyle ayrılacaz 2 yuzlu kaynanm gecen gun .e.esıme dıyor karının cocugunun faydası var sana onları dınle ıyı ol sımdı dıyor baska 2 yuzlu ya 

14 Cevaplar

0 oy
(389 puan) tarafından
Sen eşini ikna et onu bosver
(507 puan) tarafından
Esım ıkna etım ama kaynanam hep ısı yokusa suruyor ama kızlar 3 ay sonra gorursnz kavga etık evden cıktık postumu bu kadın kavga etmese asla cıkarmaz bızı .kadının hhuyu o
(389 puan) tarafından
Gerekirse kavga et
-Reklam-
0 oy
(863 puan) tarafından
Evi siz alıyorsunuz diğer oğlu niye oturuyor onlar alsa da madem diğer oğlu evlenicek yeni gelin eve gelsin eşin kararlıysa çıkmakta istediği kadar sana söylesin esin ikna olduktan sonra ne dese boş 
0 oy
(48,531 puan) tarafından
esine desene yada esinin yaninda konuyu aç
0 oy
tarafından
Kaynanaların derdi ne 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Sende yanında söyle esimin ihtiyacı var bana kaynım kalsın yanında de 
0 oy
tarafından
Gerekirse kavga et çok baksana diğerlerine aynı sorunları yaşatmış guzellikleanlamzsa öle yap canım valla bunların dertleri hiç bitmiyor 
0 oy
tarafından
Alışmış kudurmuş dan beterdir derler işte kavga gürültü seven insanla ömür geçmez ya
0 oy
(119,163 puan) tarafından
vaay anasini zekaya bak yeni gelini niye direk ayri eve cikariyo 4 senede o gelin otursun
(507 puan) tarafından
Bılıyormusn nıyr kayınım kaynanama kotu davranıyor dıslı bırı benım esımde sesız bırı ya ondan
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ya benim anlamadığım neden kaynana yanını kabul ediyosunuz evinde olmayıversin huzurun olsun cicim ayların zehir olmuş
(507 puan) tarafından
Hıc sorma canım esım 1 yıl dedı 4 yıl oldu
(7,768 puan) tarafından
Evi kendi üstüne yaptır sakın eşine verme tapuyu
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Hasta ya valla kaynanan kötü kalpli bir hastalık sahibi maalesef yazık ona. 
0 oy
tarafından
Hepsi aynı dışkı bacım brnımkıde oğluna kendini tatlı gösteriyo iki yuzlu
(507 puan) tarafından
Benımkıde oyle valla
0 oy
tarafından
İş eşinde bitiyor bosveerrrr
0 oy
(12 puan) tarafından
Bazen güzel şeyler küçük kıyametler koparmadan olmuyor canım akışına bırak.. 
(507 puan) tarafından
Oyle valla
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım iki yüzlü insanlardan nefret ederim 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,274 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Bhrbrl (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 429 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
0 oy
22 cevap 506 göst.
19 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poine (105 puan) tarafından soruldu

378,409 soru

11,326,632 cevap

34,780 kullanıcı

...