0 oy
882 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Soru başlıkta 

18 Cevaplar

+8 oy
(14,025 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Senin kocan geri.zekali bence öbür postundan da yola çıkarak söylüyorum bunu kusura bakma döl israfı resmen 
-Reklam-
+2 oy
(2,009 puan) tarafından
Ananin evine git beni hice saycaksan de
+1 oy
(725 puan) tarafından
Canm senin ailen var mı arkanda durur mu gitsen postlarını okudum da bu adamdan hayır gelmez baba da denmez sizi düşünmüyor bebeğine sana yazık 
0 oy
(204 puan) tarafından
Çok laf denir bu s.... De neyse noldu çoçuk olmuş elinin altına mı almış baştan sıç agzına önüne geçemezsin sonra 
0 oy
tarafından
Lohusa  bebekle kadin evde tek birakilmaz bilmiyormu bunu sende yarin sabah cik ararsa ben istersem nerde olsugumu soylerim beni arama de:))
(138 puan) tarafından
Bırakıyor yeni dogum yapmıştım  3 gün yoktu  evde  :(.
tarafından
O zaman kusura bakma o adamdan ne koca olur ne baba al cocugunu annenin evine hit
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bence kocani doktora götür tadaviye ihtiyacı var manyakmi ne sorumluluk alamamış daha çocuk beyinli nedemek ben istersem söylerim
0 oy
(402 puan) tarafından
Gece gündüz Rabbime dua et ıslah eyle kocamı ağzını dilini bağla diye başka çare yok  
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Dalgamı geciyon bu saate az önce eşim beni istemiyor diye post actin şimdide bu  
0 oy
(431 puan) tarafından
Şimdi çok laf söylenir de lohusaymışsın canım laf söyliyip seni üzmek istemem boşver şu lohusalığı atlatana kadar 
0 oy
(263 puan) tarafından
Sen kocanin zoruyla mi 40in cikmadan iliskiye girdin? 
(138 puan) tarafından
Evet cnm
(263 puan) tarafından
Ama demedin mi sen ona yasak hem dinen hem saglik acisindan. Ne kdr kotu oldugnu anlatmadin mi hem adamda nasil bi mide var tovbe yarabbim kanli kanli. Yoksa sana zorla fln mi sahip oldu eger oyle bisiyse valla direk polise gitmelisin
0 oy
tarafından
Böyle bir adama eşim kelimesini telaffuz etme bence . Ebenin namına kadar yolun var de bakma yüzüne ne demek ya beni arama sen korkulukmusun orda 
0 oy
tarafından
Agzına sıçmaaaan lazım yani eve alma ben istersem sve alırım de ******** yaaa 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Allah' yar ve  yardımcın olsun inşallah  çok üzüldüm gerçekten :( diğer postu da okudum yazık Allah onun bin türlü belasını versin inşallah 
0 oy
(240 puan) tarafından
Valla özür diliyerek söylüyorum ama bana küfür etse ve   beni arama istesem nerde olduğumu söylerim dese bende ona s*ktir git nerdeysen orda kal bundan sonra derim. Ne telefonlarını açarım ne eve alırım. Çocuğunun yüzünü de zor görür.
0 oy
(247 puan) tarafından
Oldu deseydin baska emrin benimki oyle cok kizarim
0 oy
tarafından
Ailen varsa onlarin yanına git
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bosanman lazim 
0 oy
(747 puan) tarafından
Eski postlarını okudum bu adam sana kocalık yapmıyor ki çocuğuna babalık yapmıyor ki adam dedim ama el alışkanlığı işte.Yani sana boşan demicem çünkü bebeğini düşünürsün boşanmak kolayda değildir.Ama arana mesafe koy bence çok konuşma mecbur kalmadıkça bişey deme bunaa yaa

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,280 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde _ruyam_1 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 987 göst.
1 Eylül 2020 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 508 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 375 göst.
20 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu

379,273 soru

11,352,623 cevap

34,825 kullanıcı

...