0 oy
985 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Selamun aleykum kizlar, esimle ayrilma noktasindayiz zar zor yurutmeye calisiom ama cok zoruma gidio her kavgada ,,Allahim bu cocugu verme hayirsizsa" Diyor ama insan , Rabbim yuvamda huzurum yok. Sen cocugumu sag saglik kucagimiza almayi nasib et. Suvama huzur nasib et hayirsiz bisey varsa hayira cevir" Diye dua etmezmi.... Cok korkuyorum karnimdaki ogluma bisey olacak diye... 24haftalik hamileyim

14 Cevaplar

+2 oy
(8,081 puan) tarafından
Simdi birşey varya hani bilmem neyin duası kabul olsa gökten kemik yağardı diye tutayim dilimi diyorum söylemeyim diyorum 
-Reklam-
+1 oy
(4,725 puan) tarafından
Keşke Allah onu vermeseymis insan günahsız bebeğe öyle der mi densiz
(597 puan) tarafından
Verdiginede bise demio resmen geri al dio... Millet yillarca evlat hasretiyke yanip tutusurken bu rabbimin verdigine isyan edio sanki
0 oy
tarafından
Evde devamlı bakara suresi ac canm devam li dua oku bide lebbeyk devam li evde çal inşallah düzelir araniz
(597 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm. Suan turkiyedeyim hamike halimle yalniz almanyaya donecem adam ne zaman gelcek yada gelcekmi bilmiom... Ben mecburum gitmeye ucak yolculugu ztb yasakdi... Buna ragmen risk alip tr geldim bi kavga ettii telefonda diye.. Geldim daha beter oldu simdide gidisi naisl yapcan bilmiom korkuyom bebegime bia eolmadna gideyim sag saglimde
tarafından
Eşinle almanyada mi yaşıyorsun canm eşini boş bırakma onu da al götürmeye çalış bol dua et
(597 puan) tarafından
Evet cnm ben doguma buyume almanyadanim ztn.  Esim 13.marta geldi yanima. Hazir eve geldi, herseyi tek basima kiz basima yaptim. Dolaplari nasik kurdum ellerim yara oldu ama neden sirf ev bitio geksin o stresse girmesin diye. Arkadasin kocasi yardim etti buyuk esyalari tasimakda, kurmakda. Bi basima mutfak elektri eayalarindan tut mitfak dokaplarindan tut wcdeki fircaya kadar aldim hemde calismiodum o zaman. Ama Rabbim yardim etti. Esimgelmez korkusuyla 2 gubkugune tr gidip onu alip geldim. Tam geldim eski patronum gel anaokukuna ogretmen lazim dedi nisan icin sozlesme imzaladim. Is yerim mesafeki diye devlet bana araba parasi verdi. Bir ay hem evden hem okuldan calisiodumki (coronadan dolayi)  hamile oldugumu ogrendim. Bi kac hafta is yerinden sakladim prova zamanimin gecmesini bekledim. Ve sonunda soyledim, soyledigim gun ztn sinifima bile giremedim ogrencilere yaklasmamda yasaklandi (cocuk hastaliklari kapmamdan dolayi veya bi cocugub agressif olup karnima vurma tehlikesinden dolayi vs.) . Simdi oturdugum yerden ayligimi aliyorum is yerinden. Eee insan bir sukreder be adam... Bu iiz tek basina ev kurmus, kocaisni getirmis, araba, is, cocuk sahibi oldunuz 1   2 ay icinde. Millet yillarca ugrasio bunlar icin.... Ve biz kacarak evlendigimize ragmen isimiz bu kadar rast gitti
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum ne diyim bilmiyorum
(597 puan) tarafından
Amin... Rabbim cumlemizun yardimcisi olsun cnm...
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Allah eşine akıl fikir versin 
(597 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
tarafından
Madem öyle dua edecekmiş niye yapmış o zaman bunlar böyle işte kendi kanindan canından çocuğun u taşırsjn yine kendini yarandiramazsin işte benimki de seni gebertirip döverim o çocuğu karnında öldürürüm diyordu biliyor musun ne zorluklarla geldi kızım bu dünyaya ama şükür düzeldi kızına aşık oldu inşallah oğlusun doğunca geçer bunlar canım bebeğine tutun ve onunla konuş bunlaein geçeceğini şöyle bebekler hisseder 
(597 puan) tarafından
Darisi benimkinin basina. Rabbim herkezin yuvasina huzur mutluluk nasib etsin insaaallah. Bebeklerimizi sag saglim buyutmeyi kucaga almayi nasib etsin
0 oy
tarafından
Canim senin esin hep bir sorunlu hep bir sorunlu, duzeltmeye calismaktan yorulmadin mi? Bence sen ustune gidiyorsun diye simardi iyice birak kendi haline artik şunu 
(597 puan) tarafından
Keske ustune gitsem ama yok susdukca kotu oluyom hic konusmuyom tek konustugum nokta bebegime laf soylediginde sirf inu kaldiramiom herseyi icime atiom ama dogumamis evladima kimse laf soylemez.
0 oy
(48,494 puan) tarafından
aleykum selam canım Allah esine akil versin 
(597 puan) tarafından
Amin...
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Nasıl bı dua ediyor o öyle hatta beddua. İçinde vicdanda mi yok ya insan düşmanına öyle şeyler demez
(597 puan) tarafından
Dusmani olsa keske. Kendi canindan kanindan olusmus gunahsiz melegim. Ona bisey olursa hakkim haram
0 oy
(653 puan) tarafından
A. S ona soyle ki Allah senin gibi birini vermiş  senden daha hayirsizi olmaz
(597 puan) tarafından
Anlamazki...
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Bence hayirsiz kendisi dogmamis gunahsiz sabiye oyle diyosa rabbim sorar ona
(597 puan) tarafından
Sorsun once cocugumun hakkini sonra kendi hakkimi Rabbime biraktim
0 oy
tarafından
Kendi basını yesin densiz tövbe yarabbi sinirim çıktı ya
(597 puan) tarafından
Allahim yinede vicdan nasib etsin diom...
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah eşine akil vicdan versin insan evladi icin böyle seyler der mi 
(597 puan) tarafından
Amin... O evladi benimsemio...  Yaparken adam gibi korunsaydi o zaman
0 oy
tarafından
İnsallah o istemedigi cocugun eline kalir ya anlamiyorum bi turlu anlasamadigin eşin yani cocugu araya katmak nedir allah akil fikir vicdan versin
(597 puan) tarafından
Amin....
0 oy
tarafından
Kucucuk bi cana boyle dua etcegine allahim ya beni islah et ya benim canimi al die dua etsin o pislikk
(597 puan) tarafından
Milletin arayipda bulamadigi cani Rabbim bize hediye vermis nasil isyan eder gibi dua edilirki :(

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 881 göst.
0 oy
18 cevap 403 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 344 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,049 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu