0 oy
660 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
3 buçuk yıllık evliyim kizlar ve 2. Yilda hamile kaldım ve zor oldu bebeğimiz tedavi filan gördüm 2 yıl ama nirmal yolla hamile kaldim tedaviye gitmediğim ayda yani neyse çocuk olmadan önce gayet güzelei eşimle aramiz ama cocuk olmuyor diye ben hic iyi değildim hep ağlardm filan  neyse bebeğim doğdu ki doğumdan öncede hersey iyiydi eşim hiç tv izlemezdi arada telefon oynardi ve hep benle ilgilenirdi hamileykn ben şuan 8 aylık olmasına 4 gün var oğlumun ve çok kötüyüm bebeğim uyumuyor gece en az 10 kez ağlayarak uyaniyor gündüz 2 kez yarim saat uyuyor dinlenemiyorum,uyuyamıyorum,yemek yiyemiyorum ve ev isleri deseniz bitmiyor eşim çalıştığını bahane ediyor yorgunum diyor ve hic yardm etmiyor bana akşam en fazla 30 dk oda maximum yani çocukla ilgilenir ama gece 12 ye kadar laptopdan film izler bizle ilgilen derim tamam der ama yine film izler cevremde kimsem yok çocuk bakmama yardm edicek ve artik dayanamıyorum çocuk uyumadkca bende uyuyamiyorum yoruldum çocuk agladikca artık sinirden elim ayağım titriyor sesine dayanamıyorum çok sükur sağlikli ve oğlumu çok seviyorum ama artk intihar etme derecesine geldim esim her çocuk ahladiğında sanki ben keyfi ağlatıyorum gibi ters ters bakiyor o uyurken aglarsa bana bağırıyor kulağini kapatıyor sonra ver bana diyip kucakda gezdiriyor ama o bile tripli yani sanki ben beceremiyirmuşum gibi davranıyor eşimle artik hergun kavga ediyoruz beni annemlere birak 3 gun hem annem bana yardm eder dinlenirim hem birnirimizi ozleyelim azcik yoksa bosanma derecesine gelcez derim çocuğu bırak git der bana artik beni hic onemsemiyor akşamdan beri kusüs aksam yine çocuk uyumayinca kavga ettik daha fazla dayanamıyorum ölmek istiyorum ya 

25 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Sinir oluyorum soyle bakmayan babalara yaa. Yaparken iyi bakarken sorun. Inss duzelir bebgin uylusu sende rahat edersin canm.. 
(1,337 puan) tarafından
Amin canim inşallah sağol
-Reklam-
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Aynı evdeyken çocuğuna bakmayan adam sen bırakıp gittiğinde nasıl bakıcakmış ki dene bakalım maksimum on dakika sonra nasıl arıyor seni dengesiz yaa gerçekten böyle insanlar baba olmayı haketmiyor 
(1,337 puan) tarafından
Sorma bidd 2. Yı istiyor sanki bana faydasi var da
0 oy
tarafından
Bebeğin için sabretmen lazım 
(1,337 puan) tarafından
Aynen canim sabredicem
0 oy
(17 puan) tarafından
Canım benim eşim asker 17 günlükken gitti 3 gün sonra 3 aylık Olcak bebeğimiz  hiç görmedi  telefondan sadece, mecburi Bi olay ama, ne kadar zor olduğunu çok iyi anlarım. Bende tek başıma bakıyorum sabır diyorum sadece sende çok dua et sabır çek Allahım peygamber sabrı versin bizlere. İnşallah düzelir eşin, aklındanda intiharı çıkar canım yavrunun sana çok ihtiyacı var 
(1,337 puan) tarafından
Amin canim Allah hepimizin yardimcısı olsun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 855 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde Prensesannesi35 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,212 göst.
5 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Cemmile (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 295 göst.
0 oy
6 cevap 229 göst.
27 Haziran 2021 Aile kategorisinde aysegulguleryuz (102 puan) tarafından soruldu

385,076 soru

11,516,817 cevap

35,176 kullanıcı

...