0 oy
1,718 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hadi bakalım itiraf edin en tuhaf alışkanlığınız nedir :D ben mesela şu bebek pürelerini çok severim hani elmali armutlu muzlu falan varya onlardan her markete gittiğimde alırım . Bide iki işi bir arada yapamama alışkanlığım var yolda giderken sakız çiğneyememk telefonla konuşmamak gibi . Yemek yaparken bir yandan toplayıp bir yandan yemek yapamam mesela televizyon izlerken biri bana bişey söylese asla onu algilayamam :D sizinde varmı böyle değişik huylariniz 

48 Cevaplar

0 oy
(3,552 puan) tarafından
Benim iki büyük takıntım var biri yaz kış asla çorap giyemem. Dışarı çıkacaksam giyerim onun dışında eve gelir gelmez çıkarırım asla çorapla rahat edemem. Yakınlarıma misafilerige gittiğimde de çorabımı çıkarır terliğimi giyerim. Diğeri battaniye pike çarşaf gibi şeyleri üzerime örtüp uyuyamam. Polar battaniye değil ama bilgimiz eski battaniyeler var ya onlara asla dokunmam. Uyurken biri üstüne bunlardan birini ortse hemen uyanırım icim bir tuhaf oluyor nedenini bilmiyorum. Sırf bu yüzden yaz kış yorgan kullanırım 
tarafından
Burda çıplak ayağa takıntısı olan bir bacımiz vardı görmeye dayanamıyormus kendi ayağı olsa bile midesi bulanıyormus :D battaniye değil ama yeni kurumuş havluya dokunamam bende
(3,552 puan) tarafından
Bak yeni kurumuş havlu da bir miktar içimi gıcıklar:D
-Reklam-
0 oy
(1,843 puan) tarafından
Çorapsız asla ve asla duramam yaz kış giyerim 
tarafından
Bende giyerim hele çorapsız terlik vs. Asla giyemem evin içinde
(1,843 puan) tarafından
Bende öyle valla mesela bı yere gidiyorun ya topuklu giydim diyelim cebine çorap koyuyorum orda çıkarttigim gibi giyiyorun sjsjsjsj
0 oy
(4,907 puan) tarafından
Ağzımda sakız varken konuşamam yada peltek konuşurum;)) 

Arabadayken kimsenin benimle konuşmasını istemem 

Dar giyince boğulur gibi olurum  dar giyinemem 
tarafından
Haha :D araba kullanırken mi yoksa normal arabada giderken mi . Ben araba kullanırken müzik bile açamıyorum o derece
0 oy
(13,247 puan) tarafından
Hiç bir yerde lavaboya giremem annemler kayınvaldemler kardeşlerim de dahil çok sıkıntılı bir durum 
tarafından
Bende öyleydim ama artık aştık küçük wc yi yapabiliyorum pecete falan koyup
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Stres altindaysam parmaklarımı sayıyorum. Bide yine çok stresliysem parmaklarımla yazı yaziyormusum gibi bişey yapiyorum. Yani yazı yazıyorum parmağımla ama görünmez yazı :)))) anlatabilmişimdir inşallah.
tarafından
Anladım :D istemsiz mi yapıyorsun
(6,046 puan) tarafından
Evet hatta sürekli kendimi yazı yazarken buluyorum. Geçen eşime masaj yapıyordum sırtına TV ye de dalmışım. Adamın sırtına kalp falan cizmisim oda şok. O zaman öğrendi bu huyumu. Aynı şeyi bide işaret parmağımla baş parmagimin tırnağına kelime falan yazıyorum gibi yapıyorum üstelik bide sığmayacak diye minik minik yazıyormuş gibi hissediyorum. Ben tam manyagim yazarken farkettim
0 oy
(120 puan) tarafından
Temizliğe başlarken buna günlük temzilikte dahil önce yatak odası sonra TV odası en son mutfağı temizlerim. Asla ilk önce mutfağa giremiyorum.

Birde asla bozuk paraya dokunmam. Yumurta elleyemem. Toplu taşıma minibüs vs tutunma yerlerine asla dokunamam  iyy şuan bile bı tiksinti geldi kalkıp elimi yikayacagim peçete olmasa ne yapardım bilmiyorum. :) 

Haa birde evde asla ince çorap giyemem. Dışarıda misafirlikte giymek zorunda kalınca eve gelir gelmez yırtarcasına çıkarırım dışarıda rahatsız olmam ama eve gelince darlık basar. Birde saçımı hemen düzeltmem lazım dışarıdan geldiğim gibi asla kalmaz kendime göre toplama şeklim var yoksa darlık geliyor. Ayy ne çok takıntım varmış birde benim takıntım asla yok derdim :) :) :) 
tarafından
Varmış valla :D baya
0 oy
(1,590 puan) tarafından
Kaynanamın suratına zıçmak istiyorum 
tarafından
Kız ajdjdkfkvgl :D yarıldım bu huy alışkanlık değil ki shsjdjddk :D
0 oy
(32 puan) tarafından

Bende bir kactane sayim:)

1. Ne yapsam çoğunlukla 3 lerim.Mesela biyerim kaşınıyorsa ben orayi bir kere deil 3 kere kaşırim.

Elim bir yere deydiyse 2 defa daha deydiririm vs:)

2. Uyurken mutlaka ses te uyucam mesela rv seyrederken uyucam esim kaldirmasi şart sessiz yerde dalamiyorum bunun sebebi cok vesveseliyim oyuzden

3. Üzüntulü veya çok moralim bozukken ağlayamiyorum annemin vefatinda ağlayamadim ne kdar yıkılmış olsamda bazi insanlar tarafindan farkli karsilanabiliyo

tarafından
Basın sağolsun . Ben çok ağlamıştım keşke senin gibi dimdik durabilseymisim.
(32 puan) tarafından
Ben ağlamak cok istedim ama ağlayamiyorum insanlar yanlis anlayabiliyolar o gun arkamdan cok konusan olmus

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 845 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,017 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Deniz Ege (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,100 göst.
25 Aralık 2020 Diğer kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 2,029 göst.