0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (1,309 puan) tarafından
Arkadaşlar diyet yaptınız kilo verdiniz. İstediğiniz kiloya geldiniz. Her şey yolunda. Sonrasında artık tamam ben bu kiloda kalayım dediğinizde yeme şekliniz nasıl oluyor? Şimdi ben çok zor 2 kilo verdim. Bugün dedim ki 2 ana öğünümü istediğim gibi yiyeyim. Bir baktım 1 kilo fazla çıktım tartıda. Bu benim motivasyonumu çok düşürdü. Ne yani artık sonsuza kadar diyet yaparak mı yaşıycaz?

2 Cevaplar

0 oy
(5,321 puan) tarafından
1 sene once zayıfladım canım şöyle yapıyorum. Diyet yok ama aksam asla yemek yemiyorum meyve sebze falan yerim. Yemekte bazen ekmek yerim bazen de yemem. Cok yediğim gunlerde yürüyüş yapıyorum. Az dikkat edilirse kilo alınmaz. 

2 kilo vermişsin canım zaten her zaman ayni kilo çıkmayabilir arada oynayan 1 2 kilo oluyor o yüzden korumak icin biraz daha ver
(5,321 puan) tarafından
Evet o sekilde yapıyorum ve koruyorum. Diyetteyken ekmek yemezdim cok nadir yemisligim olurdu
Cok ekmek yiyen biriysen benim suan yaptığım sekilde kilo verirsin. Bak sadece aksam keserek 2 kilo gitmis bile
Kac kilosun bu arada
(1,309 puan) tarafından
165 boy 69 kilo cnm. Akşam ama hiç yemek yemedim. Yani bildiğin öbür güne kadar aç kaldım
(5,321 puan) tarafından
Canimcım senin kafana taktigin kiloya bak :) bende 80 90 sandım . 1 ayda verirsin sabret
(1,309 puan) tarafından
Tamam verdim diyelim. İşte sıkıntım şu. Günde 2 öğünümü rahat yiyemicem. Ne bilim canım pasta börek çekiyor. 1 aydır hiç yemedim. Yani sürekli dikkat ederek yaşamak da çok zor. 2 ana öğünümü en azından kilo verince rahat yiyebilsem ona razıyım.
(5,321 puan) tarafından
Ben rahat yiyorum 2 cocuk var zaten tempoluyum eriyip gidiyor kendini cok sıkma olmayack bisey değil. Bazen oturup 1 ekmek yediğim oluyor.
-Reklam-
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Koruma yapmalısın 6 ay 1 sene kadar yoksa eski haline dönüyorsun vücudun kabul etmediği icin
(1,309 puan) tarafından
6 ay koruduk diyelim. Sonra ne oluyor daha rahat yiyebilir muyum?
(1,798 puan) tarafından
Eski beslenme şekline dönersen geri mutlaka alırsın ha 1 gün abartır ertesi gün telefi edersin
(1,309 puan) tarafından
Anladım. O zaman hep diklat edilecek
(1,798 puan) tarafından
Ne kadar kg fazlan var

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 137 göst.
13 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seh0sh (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 644 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Zeynep bahar (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 366 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu

380,003 soru

11,374,999 cevap

34,858 kullanıcı

...