0 oy
507 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar bu mama sandalyesi kullanisli mi alan oldu mu?

image

9 Cevaplar

0 oy
(8,588 puan) tarafından
Kullanışlıdır 
-Reklam-
0 oy
(45 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım kullanışlı bence hem fiyatına göre sağlamsa benimkinin sadece minderi yoktu onuda bu hafta cuma bine geliyormuş alıcam inşaAllah ❤️
tarafından
Insallah bende kaçırmam kuzum
(45 puan) tarafından
erkenden git canım açılmadan git hatta ❤️
0 oy
(870 puan) tarafından

image

pisanın bu modeli var bendede gayet güzel ah bir an önce cuma gelse 
tarafından
Aynen ya gelse hemen
0 oy
tarafından
4 yıl önce ablam bimden almıştı yiğenim kullandı o kadar söküp takmaya hiç birşey olmadı şimdi ben kullanıyorum gayet memnunum bi minderi yok onuda ben kızımın alt açma minderini koyup oturtuyorum
tarafından
Sagol kuzum inşallah kaçırmam
0 oy
tarafından
Gorumcem aldi da gayet kullanisli ben civilden aldim civildeki daha dar oturma yeri
tarafından
Sagol canm insallah kaçırmam
0 oy
tarafından
Kaçırma al derim 5 yıl önce aldım bu marka ilk kızım kullandı ikinci kızım kullanıyor şuan :)
tarafından
Hep kaçırıyorum ya Tam alcağım şeyler geliyor bi bakıyorum kalmamış şuan 4 aylık ek gıdaya geçerken alcağım şeyler geliyor bu cuma tabak silikon önlük felan ama uzak bölgedeyim hep geç kalıyorum inşallah alırım
tarafından
İnşallah yetisirsn canım fazla para vermeye hiç gerek yok bunlara emin ol zaten belirli bir dönem kullanyrsn
0 oy
(552 puan) tarafından
Cnm aynısını ben aldım çok.kucuk eğer bebek kilolu bı bebekse yani topluysa en fazla 8 aya kadar oturabilir
0 oy
(44,802 puan) tarafından
Komşum aldı yeni yeni kullaniyo şu anlık memmun 
0 oy
(1,761 puan) tarafından
Inanın taş gibi parçalara ayrıldığı için gittiğim her yere bagaja atiyordum ve tek olduğum için mindersiz oturtup yıkıyordum çocuğu 6 aydan sonra 2 yasa kadar :) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 1,046 göst.
11 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nurgizem (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 555 göst.
27 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilall699 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 207 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
13 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seherl (629 puan) tarafından soruldu

385,601 soru

11,529,470 cevap

35,200 kullanıcı

...