0 oy
203 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (57 puan) tarafından
Kovid biriyle temasta bulundum. Ama bende hic belirti yoktu. Buqun buqazLarim aqriyo birde burnum akiyor  ara ara oksurukte oluyor acaba nezle mi kovid mi sabah test yaptircam.. 

8 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Nezle bile olsaniz test kitleri bunun ayrimini yapamıyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçenlerde burnum çok akıyordu gözümden falan yaş geliyordu boğazım çok agriyordu üstüne batıyordu her yerim ağrıyordu gittim test verdim negatif alerjik nezle dediler ama ben sürekli hastane de 5gun boyunca 24saat maskeyle durdum uyurken bile öyle uyudum ondan dediler test verin eğer gripseniz negatif çıkıyor zaten bize sürekli test yapıyorlar
0 oy
(492 puan) tarafından
Bende temasliydim 8. Günümde grip  gibi başladı öncelikle boğaz acımasi ile sonra mide bulantısı ishal ve aşırı ayak ağrısı covid öyle boğaz acımasi yapmaz dedi herkes ama meğer yapabiliyormuş kişiye göre belirtiler değişiyor hec kalmadan yaptır testini ve kendini izole et kimseyle görüşme canım 
0 oy
(564 puan) tarafından
Eşimde de boğaz ağrısı ile başladı 2 kere doktora gitti boğaz enfeksiyonu dediler 1 haftada geçmeyince zorla test istedi sonuç pozitif ve bizede bulaştı belki önceden test yapılsa bize bulaşmayacaktı benim çok şiddetli belim ağrıdı ilk başta sonra boğaz ve göğüs ağrısı oldu 
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Benim burun tıkanıklığı oldu peşine koku almam gitti . Eşimde ise titreme halsizlik ile başladı .
tarafından
Seninki koku vectad alma duyusu nasıl peki benim 3 buçuk ay oldu ahım şahım bir tad ve koku alma duyum yok hani yanına çok yaklaşınca net alıyorum birde soğan falan bana koltuk altı terini andıran bir koku hissi veriyo burnumda özellikle soğan et tavuk ve yumurtalarda böyle
(7,187 puan) tarafından
Tad almada bir sıkıntım olmadı kokuda da bir sorun yok ama  sanki eskisi gibi çok  keskin değil gibi
tarafından
Benimde değil be yazıkki çoğu şeyin tam tadını alamıyorum
(7,187 puan) tarafından
Benim sadece koku gitmisti canım ama arkadaşın koku tad hepsi gitmişti şimdi bir sorunu yok inşallah seninki de düzelir
tarafından
İnşallah hayırlısı
0 oy
(16,491 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Temastan sonra kacıncı gunun uz 
(57 puan) tarafından
3 gunum
0 oy
(747 puan) tarafından
Eşim soğuk algınlığı gibi başladı aniden ateşler içindeydi test yaptı pozitif çıktı o pozitif çıkınca banada yapıldı ama hiç belirtim yoktu.Bende pozitif çıktım 3 gün benim belirtilerim başladı boğazım ağrıdı gözlerim yandı 4.gün yataktan çıkamaz oldum.Bi test yaptır bence

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 59 göst.
20 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
16 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 518 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı

...