0 oy
365 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (18 puan) tarafından
Sorum yukarda

13 Cevaplar

+1 oy
(12,945 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun 
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun benim başıma gelmedi binlerce şükür. Post yukarı çıksın diye yazdım
(18 puan) tarafından
Sağ olun inşallah gelmez çok ağır atlatıyorum yaşım 25 olmasına rağmen
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım idrar yolu enfeksiyonunda olabilir covidden dolayı böyle biseyi hiç duymadım 
(18 puan) tarafından
Covid böbreğe yada idrar yoluna tutunabiliyormus
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Vücudun susuz kalmış olabilir bol bol su iç eğer hala aynı ise ara ambulansi gelsinler
(18 puan) tarafından
Canım koronayim ya beş lt su içtim bugün
(7,186 puan) tarafından
İlaçlar böbreğine zarar vermiş olabilir ben içmemiştm tavsiye de etmem :/ geçmiş olsun
(18 puan) tarafından
Dedikleri gibi 8 8 bile içmedim 3 tane içiyorum :(((
(7,186 puan) tarafından
Canım çok ağır ilaçlar burda bir arkadaş o ilaçlardan sonra barsaklarinda hasar oluştu çok zor zamanlar geçirdi bu sebepten
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bence 112 yi ara sor onlar yardımcı olur sana bende atlattım ama hiç böyle olmadı 
(18 puan) tarafından
Sordum canım böbrek hasarı veya idrar yolu enfeksiyonu yada ilaca bağlı olabilir takip et ağrı varsa gel dediler karın ağrısı yok ama idrarım kıpkırmızı
tarafından
Git bence canım ihmale gelmez nereye gel dediler
(18 puan) tarafından
Acile araç varsa kendin gel dediler
(18 puan) tarafından
Takip edeceğim ağrı olursa gidecekmişim
0 oy
(121 puan) tarafından
Koronadan degilde büyük ihtimal ya  idrar yolu enfeksiyonları  ya da böbrek de taş düşürme gibi bisey 
(18 puan) tarafından
Bilmiyorum 112 yi aradım ama idrar yolu enfeksiyonu veya koronaya bağlı böbrek hasarı olabilir karın ağrısı olursa gel dediler korkuyorum kırmızı idrar yapıyorum
(121 puan) tarafından
Yok canım korkma artık öyle bi duruma geldik ki ensemize kaşinsa korona diyolar  bende yaşamışım çünkü 2 3 sene önce idrarım sade kandi ondan biliyorum
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun sizin çok ağır geçiyor galiba ama suu iciyormusunuz çok canım enfeksiyo mu var acaba
(18 puan) tarafından
5 lt su içtim bugün son dört idrarımın ikisi kanlı kırmızı canım
(18 puan) tarafından
İlk hafta bilmedim hiç sadece tat koku almıyorum ama bugün ağırlaştım birden ikinci haftadayim
(5,721 puan) tarafından
Canım ilaçları iciyormusunuz doktorun verdiği covit ilacını
(18 puan) tarafından
Sekiz sekiz içmedim üç üç içiyorum
(5,721 puan) tarafından
Dedim ondan dolaymi anlamadım adet desem.kesik kesik gelmez siz arayıp sağlık Bakanlığı'nın canım
0 oy
tarafından
Burda bı mrvnr diye biri vardı geçen sanki oda dedi bunu korona dan sonra oldu diye inşallah görür postunu yada özelden yaz 
(18 puan) tarafından
Ay bu ikinci haftam ilk hafta birşey yoktu tat koku almıyordum bugün bir anda nefes problemi ve kanama oldu
tarafından
Allah yardımcın olsun bir an önce şifa versin
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağ olun Allah kimseye göstermesin
(18 puan) tarafından
Kullanıcıları nasıl buluyoruz
tarafından
Yukarda buraya girdiğimiz var ya soru Sor diye kullanıcılar diyor ordan
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benimde olmuştu canım ilk gebelikte baya korkmuştum ama idrar yolu enfeksiyonundan kaynakliymis doktora gitmiştim hemen zaten
(18 puan) tarafından
Sanırım bende de öyle bir etki yarattı idrar yolu enfeksiyonuna sebep olabilir dedi Dr telefonda
(3,099 puan) tarafından
Aynen canım olabilir bol bol su iç sen ilerlemesin enfeksiyonun
0 oy
(10,310 puan) tarafından
5l su çünkü çok fazla böbreğini yormuş olabilirsin su zehirlenmesi diye bir gerçek var. 2/3 litre yeterli canım tamam korona bol su iç ama kastedilen 5 l değil bence. O su vücuttan böbrek ile atılmaya çalışılıyor 
(18 puan) tarafından
Kimin hangi dediğine güveneceğiz bilmiyorum canım filyasyon ekibi de geldiğinde günde 4 5 lt mutlaka su tüketin dedi
0 oy
(342 puan) tarafından
Hamile misiniz? 112 yi arayın bence 
(18 puan) tarafından
Değilim 13 aylık oğlum var 112 yi arayıp buraya yazdım zaten canım
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bizimde öyle olmadı ilk defa duyuyorum geçmiş olsun
0 oy
(3,669 puan) tarafından
112 ara soyle ne olur olmaz

Gecmis olsun
(18 puan) tarafından
112 yi arayıp buraya yazdım akşam idrar yolu enfeksiyonundan olabilir takip et ağrı olursa ara dediler ağrım yok

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 517 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
16 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
20 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 203 göst.
20 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu

379,056 soru

11,345,710 cevap

34,812 kullanıcı

...