0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (515 puan) tarafından
Neler yiyolar kahvaltıda acabaaaa

12 Cevaplar

0 oy
(2,127 puan) tarafından
20 aylık şimdi yumurta yedik kızartma sonra kaşar peyniri yiyo ekmek içi yiyo birazda meyve suyu 
-Reklam-
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Tahin pekmez yumurtanin her hali ekmek kızartıp tereyagi surup yediririm patates haklarım peynir zeytin yani kısaca biz ne yersek onu yer
0 oy
tarafından
Biz ne yersek yiyo artık. Patates kızartması, menemen, kuymak, tost, omlet yanında salatalik domates peynir zeytin vs
(4,040 puan) tarafından
Aha kız bu kahvaltıyı kim yemez :D benimki peynir zeytin yemiyor şaştım kaldım ben de senin gibi yapayım
tarafından
Yap tabi büyüdüler artık ☺ bi de önüne koyarım mesela azıcık menemen ekmek içi veririm kendi bandirip yer :)
0 oy
(749 puan) tarafından
2 yasinda bizimki yumurta kirarim haslamadan tiksiniyor.peynir ymedigi icin peynire kirarim.patatrs kizartirim tereyagi bal ynlixca bnlari yiyor.cok isterim zeytin peynir pekmz tuktsin ama olmuyor
0 oy
(802 puan) tarafından
Yumaurta haşlaması yada omlet yada krep yapirum cikolta sürüyorum seviyor peynir faln hiç sevmez yanında illa çay icicrk başka birşey içmez 
0 oy
tarafından
19 aylik biz ne yersek o oyle degisik seyler yapmiyorum.
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Omlet tarzı yiyor haşlama hiç sevmez zeytin peynir çok sever patates kızartması yer genel olarak yer herşeyi 
0 oy
(306 puan) tarafından
Ne varsa kahvaltida yiyyo canim sucuklu yumurta patates kizartma krep pişi haşlanmis yumurta çiğ borek maşalllah iştahli ama kizimmmmmm yemiyoooooooo 7 ayi doldurdu beni cildirtyooo yemiyoo nasi alosdircam onuda bilmiyom
0 oy
(44,603 puan) tarafından
22 aylık bebek herşeyden yer artık siz ne yerseniz oda yer
0 oy
(471 puan) tarafından
benim oglum kahvaltıdan nefret ediyor neler yaptim da sevmedi ne yumurta ne peynir hicbise kıymalı yumurtaya varana kadar denedim hicbirini yemedi 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Her şeyi yer cnm kahvaltılık ve kızartma :)
0 oy
(622 puan) tarafından
Valla hiç bişey yemiyor artık ne yapacağımı şaşırdım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 143 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 219 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arwen95 (27 puan) tarafından soruldu

378,281 soru

11,322,428 cevap

34,770 kullanıcı

...