0 oy
1,135 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar sorum yukarda sizce çamaşır makinesi mutfakta mi yoksa banyoda mi olmalı

(Kayinvalideminki mutfakta)

41 Cevaplar

+1 oy
(883 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimkinin yeri mutfaktaydi hiç sevmem annemkide mutfakda ben banyoya almak işin lavabo taşını vs baya yerinden kaldırdım amaa duş alirken felan biharindan bozulabilir dedi herkes o yüzden bu yaz tekrar yerine alicam 
(73 puan) tarafından
Ya o yönden banyo sıkıntılı ama kirli olunca ta mutfağa çamaşır getiriyorsun
(883 puan) tarafından
Ardiye en iyisi aslında da benim ardiyem yok
-Reklam-
+1 oy
(12,773 puan) tarafından
Nerede müsait yer varsa orda banyoda yer yok mutfakta 2 dolap yeri var biri bulaşık biri çamaşır eski bina çünkü annemin mutfakta benim banyonun yanında yer var koridor orda ablamın banyo da banyoda islana bilir duşa kabin vs yok ise 
(73 puan) tarafından
Yeni ev yaptırmayı düşünüyoruz canım hani fikir olsun diye sordum
(12,773 puan) tarafından
Ha o zaman banyo yada banyonun yanına dolap şeklinde olabilir içine koyar üstüne de deterjan vs koyarsınız
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bence banyoda olmalı 
(73 puan) tarafından
Ablamlarin hepsi banyoda mantıklı olanıda bu da şimdi duşa kabin yoksa  sıkıntı olmaz mi
(3,830 puan) tarafından
Duşa kabin var canım ama yoksa nasıl olur bilemem
0 oy
tarafından
Neresi müsaitse:) ama mutfak en son olması gereken yerde bilmiyorum ben öyle gördüm öyle yetiştim.
(73 puan) tarafından
:))) anneminkide banyoda değildi ama banyonun yanındaydi banyo küçüktü o yüzden
Ama kayinvalideminki mutfakta ve tam ocağın altında yemek yaparken biseyler dökülüyor bulaşık yıkarken su sıçrıyor ve sinir oluyorum
tarafından
Keyfi mı koymuş ki canım oraya
(73 puan) tarafından
Kendiler yaptılar evi hani müstakil ev bilmiyorum hiç ben gelin gelmeden önce yapmışlar
tarafından
Neyse canım çamaşır makinası olduğuna şükredelim evimizde. Mutfakmiş orasiymiş şurasiymiş bir yerde önemi yok:))
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Kirlileri mutfağa atacak halimiz yok ya tabiki banyo da olur bence 
(73 puan) tarafından
Kirli sepetini boşuna çıkarmamışlardır sanırım canım
Kayimvalideminki mutfakta banyosu küçük kirli sepeti banyo da ama kirli olunca mutfağa kadar götürüyoruz çok sinir bozucu
(8,082 puan) tarafından
Kilerde ki yer büyükse oraya olur canım hem banyo da yer kaplamaz. Ama mutfağa koymak tamamen saçmalık kirli sepetinin ve makinanin mutfakta işi yok bence
tarafından
Şöyle bişey makineyi koyarsan onune daha hiç birşey koyamazsin kimlerin eni gama makinenin eni kadar
(8,082 puan) tarafından
Banyoya koy ozaman
tarafından
Duşakabin de var bisey olmaz sanırım
0 oy
(1,296 puan) tarafından
İkisinde de değil benimki banyonun yanında yani koridorda dolabı var orda 
0 oy
(238 puan) tarafından

Benim Dış kapıdan girince sağ tarafta :D:D yeri oradaydı oraya koyduk :D

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Banyo da yerim olmadığı için mutfakta 
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Mutfakta yerım olsaydı koyardım

Banyoda
(73 puan) tarafından
Neden mutfağa bırakmak istiyorsun canım merak ettim sadece
0 oy
tarafından
Benim bu evdeki mutfakta yeni ev aldık hamdolsun kimlere vamasir makinesi için yer yapılmış bu gitmemde fark ettim kilere koysan kiler dolabım sığmayacak ve ben mutfakta bulgur pirinç sevmiyorum kısaca kileri seviyorum banyoya koyarsan daha 1 senelik makine paslanor diye korkuyorum mutfağa koysam çok ses çıkıyor ayyy bilmiyorum bende nereye koyacam önümüzdeki ay tasinacagim bide
(73 puan) tarafından
Aynen canım ikiside sıkıntı
0 oy
tarafından
Neresi müsaitse ev neye uygunsa orda olur bence 
(73 puan) tarafından
Canım Allah nasip ederse ev yapıcaz da o yüzden sordum hani uygunluğuna biz karar vercez işte
tarafından
Anladım canm benimki ne mutfakta nede banyo da koridorda dolap yapmışlar banyonun hemen yanında oraya kurduk evi öyle yapmışlar
(73 puan) tarafından
Ya aslında mantıklı gibi geldi banada ilerde pişman olmak istemiyorum
tarafından
Canm benim kira öyle yapmışlar bence gayet güzel yani bide eğer ev yapacaksanız kilerde yapın derim çok kullanışlı
0 oy
tarafından

Banyooo kesinlikle mutfak olma ihtimali yok benim icin

(73 puan) tarafından
Duşa kabin yoksa kuzum öyle de sıkıntı olmaz mı
tarafından
Bence olmaz. Yani mutfakta yemek kokusu var tmm yikaninca tertemiz kökuyolar o ayri ama surekli bakim ve temizligi yapmak lazim eger mutfaktaysa ici kokmamali
(73 puan) tarafından
Birde canım yemek yaparken bulaşık yıkarken sürekli kirleniyor hem birde banyodan mutfağa kirli kıyafet taşıyorum
tarafından
Zordur illaki dedigim gibi yeri banyo yani
0 oy
(802 puan) tarafından
Şimdiki yeni evlerde hepsinde banyoda oluyor benimde banyoda 
(73 puan) tarafından
Demi bende hep denk geliyorum genelde banyoda ama genelinde duşa kabin var
0 oy
tarafından
Banyoda nemden bozulabiliyo başımıza geldi mutfak veya başka müsait bir alanda olabilir
(73 puan) tarafından
Sağol canım mantıklı:))
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bence banyoda olmalı ama bazı evlerde mutfakta yerini yapiyolar mecburen mutfağa konuluyor ama şahsen ben sevmiyorum
(73 puan) tarafından
bende mutfakta sevmiyorum canım Allah nasip ederse ev yapıcaz da hani fikir olsun diye sordum banyo da da zarar görme şansı var duşa kabin olur mu bilmiyorum
(4,700 puan) tarafından
Dikkat edeceksiniz duşa kabin yaptırana kadar mesela annemlerin dış kapıdan girişte yerini oraya yapmışlar ev sahibi de komple orayı dolap yaptı bir kat çamaşır makinesi bir kat deterjan bir katta artık ne koymak istiyosan şeklinde öyle de yapabilirsin
(73 puan) tarafından
Ya aslında oda mantıklı biliyon mu tertemiz yeri belli derlitoplu
(4,700 puan) tarafından
Yani hem banyo da bişey olur derdin olmaz hemde mutfağa kirli kıyafet götürmenis olursun
0 oy
(4,995 puan) tarafından
Neresi müsait ise orada olur benimki mutfakta kiracıyım banyo kocaman ama onun için de duvar kırdırıp uğraşamam ya
(73 puan) tarafından
Müsait ortamı biz yaraticaz canım işte ev yaptırmayı düşünüyoruz da ona göre bir fikir alayım dedim ona göre ayriyeten bir yer yaptırayım
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Benim mutfakta ama banyo da olmasını isterdim 

Ama banyo da rutubet ıslaklık ve nemden çok hasar görüyormuş makinalar
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Benimki balkonda:D

(73 puan) tarafından
Hahaha yapılan yorumlar arasında en akla gelmezi:))))
(3,107 puan) tarafından
Vala en rahatı ya :D çıkar ser balkona :D müteahhit öyle yapmış :D
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Mutfak  hariç  salon   veya  banyo  olur  
(73 puan) tarafından
Salon mu
Yoksa koridor mu canım
(5,949 puan) tarafından
Koridor  canım  annemim ki Kapı girişinde  dolapta  en mantıklısı  bence  banyoda  bozulabiliyor  mutfakta  çamaşır  makinesini  hiç  sevmem
(73 puan) tarafından
Dur bunu bir düşüneyim
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Eskişehir de çoğu makina mutfakta maalesef benim ki de mutfakta
(73 puan) tarafından
Memnun değilsin demi kuzum
(12,852 puan) tarafından
Değilim tabiki canım ya mutfak dolabı da az maalesef kirli sepetini mutfağa getir götür sıkıldım ama banyoda bozulma ihtimalini hiç bilmiyordum
(73 puan) tarafından
Evet genelde herkes ondan şikayetçi buradada yazdılar zaten aynı dert bende de var zaten elimde ya kirli sepeti ya kirli kutusu
(12,852 puan) tarafından
Deterjanlar da mecburen mutfak da oluyor eeee evde çocuk da var ne yapacağı belli olmaz ki en mantıklısı banyo canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 240 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minarin (1,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 240 göst.
24 Ocak 2021 Aile kategorisinde Fatma0987 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.

377,224 soru

11,289,056 cevap

34,698 kullanıcı