0 oy
665 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar biz eşimle birlikte bikac bişe alacaktım eşimle bnde kaynanm nereye gitsem geliyo diye söylemiştik Kaynana da yarın borç yatırmak için çarşıya gitmem gerekiyor dedi kayinbabm da  yarın oğluma diyim de  çarşıya götürsün sen de.borcu öde dedi kaynanma yarın gideceğimizden haberi yoktu ama kaynanm da gelirse yüzde yüz karışır her şeye şunu alma şuna ne gerek var falan der borcu biz ödeyelim desem biliyorum kabul etmez normlade biizi eşimle başbaşa bırakmamak için elinden geleni yapıyor sırf inat olsun diye gider şimdi sizce ne yapmalıyım allah rızası için bigün eşimle başbaşa kalim ya nereye gitsem geliyo eşim işe gitmediğinde ise gidene kadar bizde duruyor eşim işe gitti mi evine gidiyor bı yatakta aramıza girmediği kaldı ya adında yeni evliyim 

11 Cevaplar

+1 oy
(5,406 puan) tarafından
Siz diğer gün gidin. Ya da onu götürüp gelsin sabah siz sonra çıkın 
(5,406 puan) tarafından
Boz canım elden bize ne de yeni evliyiz de hiç utanma. Biz yeni evliydik  balayı dönüşü kaynanamda kaldık hiç fırsat vermedim heryere gittim kocamla el ele kuaföre gidiyordum 2 gün de bir. Bir kere gece bizim odaya girdi pat diye oha ohaa  çüş dedim sabah konuyu açtı biz gideceğiz burda rahat değiliz dedim özür diledi.
tarafından
Bundan sonra öyle yapacam cnm bıktım ya bnde biraz başbaşa kalıp eşimle zman geçirmek istiyorum haksız mıyım bundan sonra öyle davranacam
tarafından
Hergun kavga ediyoruz kaynanm yüzünden eşimle
(5,406 puan) tarafından
Canım akıllı ol usulca kaynananı aranızdan çıkar kendini iyi göster kocan yokken lafını koy. Kocan ile yalnızken anlat ona millet kocası ile yalnız evliliğin tadını çıkartıyor ben seni çok seviyorum falan filan yanaş kocanı hep alttan al ki senin bir dediğini iki etmesin
tarafından
Aynn dediğin gibi yapım bundan sonra
-Reklam-
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Yarın gitme sonraki gün git acelesi yoksa
tarafından
Araba onların cnm Bizim araba yok bı gün sonra bı bahane bilur yine gelir elimden geleni yaptım ama geliyo bu arada soruyu değiştirdim bı bakar mısın
(4,665 puan) tarafından
Esin onu götürsün gelsin seni alsin gidin eşine deki başbaşa olmak istiyorum
tarafından
Mecbur öyle dicem cnm onda da gelir araba onların ya gideceğimizi anlar oğluyla başbaşa kalmim diye elinden geleni yapıyor Sabah geliyo akşam yatarken evine gidiyor yeni evliyim bı tadını çıkaramadım bnde eşimle başbaşa vakit geçirmek istiyorum ama ne yaparsam yapayım engel oluyor kadın ne yapım bnde şaşırdım
tarafından
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Sizde sonra gidin canım
tarafından
Yok cnm borçlar anca bitti çocukta olacak 2 2 buçuk ay kaldı doğuma ona hazırlık derken para gerekli
(12,852 puan) tarafından
Anladım canım Allah yardımcın olsun valla her gün gelmesi çok zordur
tarafından
Amin cnm Allah sabır versin bana dua et cnm
(12,852 puan) tarafından
Tamam canım ederim
tarafından
Çok Saol cnm
0 oy
tarafından
Özel ihtiyaclarım var de anne baska zmn gıderz de
tarafından
Bi rahat yok onlardan zaten kuyruklar
tarafından
Hiç deme ya ne yapım şaşırdım kaldım cnm oğluyla başbaşa kalmim diye elinden geleni yapıyor Sabah geliyo akşam yatarken evine gidiyor yeni evliyim bı tadını çıkaramadım bnde eşimle başbaşa vakit geçirmek istiyorum ama ne yaparsam yapayım engel oluyor kadın ne yapım bnde bilmiyorum
tarafından
tarafından
Cunku kendını unutturmak istemıyo oglu sana baglancakta onu unutck diye korkuyo
tarafından
Korkuyor ama biraz da düşünceli olması lazım
0 oy
(870 puan) tarafından

İnternete al sende alıcaklarını oda kargo gelince merak etsin dursun

(870 puan) tarafından
Alıp karşınıza konuşsanız anlamaz mı yaptığını seyin sizi rahatsız ettigi
tarafından
Sanmıyorum ama
(870 puan) tarafından
Sana ne yapıyorsa aynı seyi sen yap sen git sabah sen otur onda empati yapmasını sağla belki öyle anlar
tarafından
Bundan sonra öyle yapacam cnm yoksa canıma tak etti artık
(870 puan) tarafından
Aynen yap kız kendini sinir edene kadar o sinir olsun
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Eşin sabah kaynaanayı götürsün işini halletsin sonra arbaa bana şaızm diye salsın birlikte hidim hem gekemiş olur
tarafından
Bnde deli oluyorum ama bişe de diyemiyorum artık var ya bıktım usandım eşim çok iyi biri aama ailesi
(1,939 puan) tarafından
Bende de aynı eşimle aram iyi kavgamız yok ama hep annesiyle oluyor aynı derdımız :/ ama ben cevabını veriyorum artık istemediğimi de söylüyorum
tarafından
Yakında Bnde öyle olacam az kaldı
(1,939 puan) tarafından
Basta bende senin gibi sustum ama iyi olunca tepebe çıkıyorlar emin ol şuan kötüyüm adım kötü gelin ama en azından kafam rahat
tarafından
En iyisini yapmışsın cnm
0 oy
(125 puan) tarafından
Boyle kaynanalari anlamiyorum niue oglunuzu evlendiriyosunuz madem bu kadar kiskanicaktiniz dizinin dibinde oturtsaymis ya bi tanede bnde vardi lafi yedi 2 3 defa bida hicbiyeredr gelemiyir bis3y aldigimada karisamiyir
tarafından
Yakında bnmki de lafı yiyecek ama ne zmaan bilmiyorum sabrımı siniyor cnm
0 oy
(5,220 puan) tarafından

kocana annenle de evlendim galiba de konuşsun anasıyla başbaşa vakit geçircez desin caağnım yada hiç çaktırmadan gidin gelin kimseye demeden niye kuyruk gibi takılıyoki peşinize :D

tarafından
Araba onların cnm bizim araba yok mecbur onlardan alıyoruz arabayı
0 oy
(240 puan) tarafından
Bu senle alakalı bir durum değil eşinle alakalı bir durum. Karıltırtmıyıcak. Benim eşim ne benim ailemi ne de kendi ailesini ne evliliğimize ne alışverişimize hiçbir şeyimize karıştırrmaz. Sen beğeniceksin sen kullanıcaksın der. Çeyiz alışverişini bile eşimle yaptım kimse gelmesin aklını karıştırırlar dedi. Yani eşin annesine dur demeli
tarafından
Haklısın dal annesine bişe demiyor bnde bıktım hergun ksvgasi oluyor evde
(240 puan) tarafından
İşte diyicek canım ama o diyemiyorsa den kayınvalidene çıtlat olayı yani ben olsam söylerim
0 oy
(51 puan) tarafından
Sorun sizde degil, esinizde. Eş anne ile eşi arasinda denge kuramıyorsa böyle oluyor malesef. Olan gelinlere, yitip giden evliliklere oluyor. Bebeginiz dogdugunda yasayacaklarinizi hic dusunemiyorum. 
tarafından
Eşim bişe diyemiyor hergun kavgasını yapiyoruz kaynanam yuzunden
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Yarin gitme sen canm 
tarafından
Yok gitmicem

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 630 göst.
+1 oy
42 cevap 578 göst.