0 oy
687 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Eşim kargocu gün içinde çok yoruluyor 9 dan sonra hemen uyuyor . Ama oturma odasinda oldugumuz icin koltukta uyuyor. Sonra boynu tutuluyor bana kızıyor . Yatakta uyu diyorum burda boynun tutuluyor uykun bölünüyor onu düşündüğüm için söylüyorum ama sen olmadan gitmem diyor. Bende suan 9 haftalık hamileyim ve gece cok gec uyuyabiliyorum yatkta dönüp duruyorum.Midem cok kötü hemen uyuyamiyorum. Sonra koltukta uyuyor bende uyku vakti gelince uyandiriyorum birlikte yatıyoruz . Sizin eslerinizde boyle mi kizlar merak ediyorum siz neler yapiyosunuz  

22 Cevaplar

0 oy
(240 puan) tarafından
Bebimkide öyle canım. Ben uyutuyorum onu sonra kaçıyorum yataktan sen de öyle yap :)
(34 puan) tarafından
Aynen beni uyut sen geri git diyo ama koltukta uyumak daha keyifli heralde  bi kac kere yapmıştım oyle zaten hemen dalar uykuya
(240 puan) tarafından
Benimki de bayılır koltukta uyumaya. Nesini seviyo anlamış değilim. Sıcacık yumşacık yatağım varken neden koltukta uyuyım :)
(34 puan) tarafından
Dugundeki uykuda tatlidir o misali :))
(240 puan) tarafından
Hahah sanırım :)
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Çocuktan önce benimki de ben olmadan yatmazdı ama çocuk olduğundan beri mecbur yatıyor 
(34 puan) tarafından
Bakalım biz nasıl olucaz bebisten sonra :)
(3,527 puan) tarafından
Valla mecbur gidecek canım bebişler durmuyorlar :)
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ben eşim olmadan uyumaya gidenlerdenim
(34 puan) tarafından
Hahaha arada kocanida çağır.  Ben cagirmazsam uyumaya giderken onada kizar :)))
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Yok valla eşim öle deil ben yatmaya gidiyorum diyor o kadar insan bı gel yatalım der öküz ya benim ki ne anlar gece gece sinrilendim şimdi :)
(34 puan) tarafından
valla boyle oluncada sinirleniyorsun. Az once kaldirdim hadi yataga git diye geri döndü odaya geldi sensiz gitmem burda uyuyacam diye bende onu tutarken ayagimi koltuga carptim ama nasil acidi sonrada sinirlendim karismiyorum ben seni dusunuyorum dedim. Kedi gibi gitti yataga:)))
0 oy
tarafından
Çoktan uyudu o da yorgun geliyor tv izlerken uyuyakalıyor
0 oy
tarafından
Valla ben kocamdan önce uydugum için o bensiz yatmaya gidermi bilmiyorum adam vampir gibi sabaha karşı uyuyo
(34 puan) tarafından
Ayyy oyle insanlara cok sasiriyorum ya calismiyormu benim esim 9 da uyur biraksan cay istiyor 2. Bardagi icmeden uyumus bakiyorum kiyamiyorum uyandirmaya  sabah da 7 bucukta uyaniyor
tarafından
Canim benim esim normalde gece çalışıp gunduz uyuyordu bu pandemi doneminde saat gece 12 1 gibi geliyor en erken 4te yatiyor ben o saate kadar uyanik kalamıyorum
(34 puan) tarafından
Hm anladim rabbim yardımcıları olsun insallah
0 oy
tarafından
Bensiz olduğu için değil de kendini televizyon izlerim diye kandırıp kalkmayanlardan benimki sonra orda uyur gece gidelim derim gelmez uyanmaz zorla götürürüm 
(689 puan) tarafından
Kiz seni merak ediyorum ne alemdesin naptin kaynanayla kayni esin is bulabildimi allah yardimciniz olsun nasil durumlar
0 oy
(48,491 puan) tarafından
benimki kanepe uykusu cok tatli oluyo azicik burds uyuyp gelcem diyo ☺️
0 oy
tarafından

Benm kocam gece 5 de olsa ben olmadan yatak odasına bile girmiyor :ermm: bende saldım artık yatsın koltukta bananeee

(34 puan) tarafından
allah seni valla ben kiyamiyorum bide film bitince falan uyandiriyorum . Onada kiziyor boynum tutulmus diye ne yapalim biz
tarafından
Hiiic duyma :D
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Hmmmmn bilemedimmm

0 oy
(980 puan) tarafından
Yok yaa ikimiz de uykumuz gelince gider yatarız.
0 oy
(921 puan) tarafından

Benimkide oyle asla bensiz uyumaz uyuyamiyirum uyduktan sonra telle ugrasiyirum iste yanında :)

0 oy
(1,000 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi .... Çocuk olduktan sonra malum uyumuyor oğlum çok uyuyan bir bebek deyil ve gece çok uyanıyor beni rahatsız ediyorsunuz deyip artık bizle yatmıyor bile. .. keşke herşey eskisi gibi kalsaydı
(34 puan) tarafından
Insallah duzelir canım bebislerde zaten vampir mubarek uykusuz geziyorlar
0 oy
tarafından
Ay valla benim.kocam bekler ben korkuyorum diyede uyumaz benden önce 

Bazen çok yorgun oluyor uyu ben korkmam diyorum uyur en ufak biseye geri uyanır uyursada yanımda uyur
0 oy
(689 puan) tarafından
Esim 3 ten once uyumaz bense 12 de uyurum bebegim var cunkun6 da kalkiyor gel beni uyut git dderim gelir yatar sonra uyurum kacar bazen yorgunsa oda uyuya kalir
(34 puan) tarafından
Valla esim görevdeyken ben evde yanliz kaliyordum korkuyorum diye telefonda beni uyuturdu sabaha kadar telefonu acik bırakırdı.  Ben uyumadan asla uyumazdi.  Bizden daha mi insaflilar ne:)))
0 oy
(774 puan) tarafından
Az önce koltukta uyuyordu kaldırdım şimdi oda da uyuyor bende bebisimi sallıyorum ne zaman uyursa o zaman yatcam eşim beklemez öyle uyku için falan 
0 oy
tarafından

kim ne zaman isterse o zaman yatar uykum gelince gelen giden umrumda olmaz :D

0 oy
tarafından
Çok yorgun ise gidip yatıyor ama çoğunlukla beraber aynı saatte uyumaya gidiyoruz 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben kızımla yattığım için eşimi gönderdim tv odasına:) o yüzden sorun yok. Normalde de kimin uykusu geldiyse iyi geceler der yatar. Bazı zamanlar birlikte yataga geçip, biraz sohbet eder uyurduk. 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Benimki bende önce yatağa girmez cnm çünkü papçi oynuyor hergün ondan ben uyuyorum eşim iki saat sonra geliyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 257 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (967 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 128 göst.
22 Ocak 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 302 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,280 göst.