0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün banyo yaptırdim dışarıya falan da çıkmadı buğu çıkarttım çokta soğukta değili sağlık ocağına gittik başladı o an zaten hapisrmaya ..

Keşke banyo yaptirmasaydim keşke götürmeseydim diycem ama onuda sıkıntısı vardı onun için götürdüm..

Sesi gitmiş kızlar ya 

Evde ne yapabilrum

7 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kaç aylık canım
(5,721 puan) tarafından
Ihlamur yap annesi sırtını zeytinyağı ile masaj yapıp sicak havlu isiritsin mikrobu alsın diye soğan koy odaya petek varsa hafif ıslak havlu koyda peteklere rahat nefes alsın.
tarafından
Aaa bak çok güzel söyledin sagok canım yapicam şimdi çok kuruyor içerisi zaten
(5,721 puan) tarafından
Birde havalar değişik canım bir öyle bir böyle uuzulme yavrunun sana ihtiyacı var hisseder belliymiş zaten keyifsiz olduğu anneler hassasiz iste kiyamiyoruz Allah geçici hastalık versin dermansız dert vermesin
tarafından
Amin amin inşallah canım beni m .
Annelik işte ne kadar kuralcı gadardak yapsak istediklerini yapmazsak üzülüyoruz
(5,721 puan) tarafından
Sen gene sağlık ocağına gittim hasta oldu dedin ben biyere cikmazdim gene olurlardı olucagi varsa oluyor❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
İhlamur ver cnm kendini suçlama olacagi varmis
tarafından
Sabah deniycem Insallah geçer kolay kolay hasta olmaz masllah diyeyim seveme sıcağı da bilmedim nasıl oldu uff
0 oy
(439 puan) tarafından
Kac aylik yada yasinda ihlamur icir ballı kuzum zaten havalar kitu istemesende bir swkilde akacak o burun evdeyiz bizim bile arada akıyor olsun burada ihtiyac var mikrobu alıssın lar  
tarafından
21 aylık canım
Kolay kolay hasta olmaz işte ne bilim kokuyordu sevmiyorum öyle yaptieidn bende ..
Ama ertesi gün ciakrdim çıktığında direk başladı hapisrmaya doktora girdiğimiz de vardı ama dedim geçicidir sümüğü falan çıkıyordu afedersin doktor dedi salya sümük gelmiş ha dedi keşke onada bisey yandırsaydım görümceme gittim geldim çocuğun sessi de gitmiş..
(439 puan) tarafından
Allahim tez zamanda duzelir insallah saglik li olur sen ihlamur pekmez yedir duzelir annesi
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kaç yaşında ki. ? Çocuk hastalanır yani vicdan azabı çekilecek bir durum yok 
tarafından
21 aylik canım ama banyo yaptırdı. Akşamdan 1 buçukta sağlık ocağına gittik aslında 4 te eve girdik dışarıda güneş vardı oynadı dedim güzel oynuyor kalsın dedim  baya toprakla falan oynadı..
Kaç gündür çıkmıyor dedim hasta ettim yere falan oturdu birde direk çıkrık 5 dk sonra hapşırmaya başladı. S ondan dolayı yoksa takan insan değilim bağışıklığı güçlenir ama hiç öyle hasta olmadı ondan vian kötu oldum
(5,406 puan) tarafından
Üzülme canım çocuk  bu durduk yere bile hasta olur. Geçmiş olsun
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(416 puan) tarafından
Ayni kendimi gördüm sen de ya. Benim pskolojim biraz daha bozuk ağladığı zaman bile bebeğimi ağlatıyorum ben nasil bir anneyim diye düşünüyorum 
tarafından
Yok kuzum ben okadar degil ağladın zırlasın yine istediğini yapmam ama nasıl deşme banyo yaptırdim ev çok sıcak gele ki beraber yatıyoruz daha sicak oluyor koynuma koynuma giriyor...
1 buçuk 2 gibi sağlık ocağına gittik hem kendinin biraz sorunu vardı hemde benim hemde dedim biraz hava alsin yürüsün dedim caprti sanırım keşke yapmasayidm yoksa kolay kolay takmam ama.iste bian vicdan çektim..
0 oy
tarafından
Banyoya alakasi yoktur birgün önceden yaptırmışsin üç saat yeterli canım.bir gece üstünden geçmiş ama usumustur gidene kadae
tarafından
10 dk lık yer aslında nasıl oldu anlamadım kendimde kırgınlıkta vardı aslında havaya güvendim sanırım ç
0 oy
(12,484 puan) tarafından
Ihlamur tarhana ver canm geçmiş olsun 
tarafından
Sağol canım:)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 301 göst.
29 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 227 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu