0 oy
80 göst.
Aile kategorisinde (119 puan) tarafından
Kızlar 8 aylik bebeği olanlar kaç ögun yemek yediriyosunuz ve kaç saatte bir yediriyosunuz acaba 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kahvaltı akşam yemeği, arada da biz çay içerken ona da meyve filesinde meyve veriyorum ya da meyveli yoğurt
-Reklam-
0 oy
(2,847 puan) tarafından
Sabah kahvaltısı  yapıyor geç kalktığimiz için saat biri buluyor kahvaltısı,saat dört gibi çorba yiyor,akşam yemeğini yedi buçukta yeriz ona uygun yemek varsa bizle birlikte yer,sonra yoğurt yediririm içine salatalık havuç vs rendeleyerek,geç uyuduğu icin meyve yer ama bazende bu düzen bozuluyor uyku durumuna göre 
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Ya ne kadar dogru besliyorum bilmiyorum. Birazdan doktora gidicem sorucam bakalim.

Sabah 7 de mama

11 de kahvalti

1 de muhallebi

4 de corba

7 veya 8 de kasik mamasi 

12 de normal mama 

Aralarda yogurt veriyorum meyveyle veya haslanmis sebzeler veriyorum puturlu yiyeceklere alissin diye
0 oy
(245 puan) tarafından
Sabah eziriyorum sonra 120 cc süt yapıyorum. Öğlen kaşık mamasına yumurta sarısı karıştırıp veriyorum sonra emzirip uyutuyorum kalkınca tekrar süt veriyorum. meyve püresi veriyorum sonra emzirip uyutuyorum akşamınada çorba ve yoğurt veriyorumyatmadan yine süt verip uyutuyorum
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Sabah 6 gibi kalkar mama veririm sonra uyur tekrar kalkar kahvaltı 

Öğlen mama ve uyur kalkınca çorba yoğurt sonra meyve akşam mama veyatta biz ne yiyorsak o gece gene mama bazen akşam pirinç unu yapıyorum bazen de irmikli meyve
(119 puan) tarafından
Bende sabah  9 10 gibi uyanır kahvaltı hazırlıyorum 1 gibi yoğurt yer 4 gibi yemek veya çorba akşam meyve gece uyurkende mama yapıyorum da ben 3 saatte 1 yedirmeye çalışıyorum acikiyoda ama yinede çok sıkmı yemek yediriyoum acaba düşündüm kilosuda tam olması gerektiği gibi ne fazla ne az dedi doktorumuz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 452 göst.
13 Nisan 2020 Diğer kategorisinde zeyneb34 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 84 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Dilaravedila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 88 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.