0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ayda ne kdsr mama gidiyo kizlar benim 4  bazen 5 kutu bitiyor ama fazlami az mi anlamiorum sizler nasil acaba ben cokmh mama veriyorum yada az mi veriyorum

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yokmu kizlar fikri olan
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bebekten bebeğe değişir yemesine bağlı ama bir kutu 800 Gr yani bize 2 hafta yetiyordu şimdi 14 aylık ve kaşık mamaya geçtik bakalım ne kadar gidecek 
0 oy
tarafından
6 ay 21 gün luk 6 gidiyor internet üzerinden aldgm için gelene kadar da marktn alıyoruz 7oluyr 
tarafından
Bir kutu 6gun gidiyor 800 luktn
0 oy
tarafından
Yani bebekten bebege değişir canım kızım 7 aylık olana kadar haftada 4 bitiriyordu sekizinci ayda 2 kutuya düştü ek gıdada aldığı için . Dokuz da tek kutuya şuan 11 aylık gece içmiyor sbaaha kadar uyanmıyor sanırım bir ayı da geçecek gündüz de hep yemek çorba kahvaltı meyve falan yiyor yatmadan sadece içiyor 
tarafından
Kuzum bende ek gida veriyorum ama ek gidadan sonra mama yi icmek istiyor hep yani dusun 2 köfte yedi  2 y k. kasik pilav yaninda 2 y k. Yogurt yedi pesinden 120 cc mama icti
tarafından
İstediği kadar yemeklerden veriyordum ben sayılı hiç vermedim. Ne kadar yerse verdim belki yediği az geliyor canımm
tarafından
Ya neblim aslin cok bile yiyor gibi geliyo bana canim maşallah ama sanki hic doymicak gibi hissediyorm bazen gercekten sasiriyorum
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Hiç saymadım valla emiyordu mama içiyordu doymadiginda şimdi dış çıkarıyor emmiyor hiç ya mama da çok az yiyor yemek yiyor
0 oy
(507 puan) tarafından
Şuan 10 aylık 8 aylıkken 1 kutu 800 gr 5 gün yetiyordu 
0 oy
(564 puan) tarafından
Oğlum mamayla büyüdü ayda 4 kutu kullanıyorduk 800 gramlık olandan. Bazen 5. Artık mamayı bıraktık süte geçtik
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benimkine göre az. Hiçmi içmiyor 1 paket mama bana 3 gün gidiyor Max.
tarafından
Ek gidada aliyo canim yani ne kdar ek gida yesede o mamayi pesinden icmek istiyor durmuyo girsen kg su falan da oyle yok yani
(9,247 puan) tarafından
Ewet benimki öylr mamayı emmek sanırım meme emmek onlarda

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 86 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Dilaravedila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 135 göst.
8 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
23 Şubat 2021 Aile kategorisinde Furkimmmmm (119 puan) tarafından soruldu