0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

İlk kez yikadım pisi zor bela o kacti ben tuttum en sonunda başardım :D:Dama şimdi cok sinirli bakıyo bana :P

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Seni yicek gibi bakiyor ayağını denk al ❤️☺️☺️
tarafından
Aynen :)
-Reklam-
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Beni niye yıkadın bakışı bu nerde görsem tanırım:))
tarafından
Ya ya hic sorma ana babam yikasin istemiyom dedi agladı sus dedim tasi kafasina gecirdim sjsjsj
0 oy
tarafından
Kiz kuş yikanmaz deli silseydin bari ölür 
tarafından
Kız youtunda yikiyolardi ama onlar tasa su koyup kuş kendisi yikaniyo du bizim ki yabani ben yıkadım sadece suyla
tarafından
Tamam işte onlar kendi yıkanacak Sen yıkamaya caksın benim Çünkü 8 tane vardı Muhabbet kuşum eşim onları saatte 2 tanesi de öldü
tarafından
Bizim ki durmuyoki hemen dolaplara konuyo yani yikanmaz tek bisefer odadaydim bi geldim evde yok mavis mavis dedim birden öttü muslugun arkasina girmis su arıyodu heralde
tarafından
Sen kafese su koy o girer çıkar yikar kendini
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Yeminle resimde bebek aradım :D 
tarafından
Ahah o daha doğmadı teyzesi
0 oy
(1,084 puan) tarafından
ÖYıkanmaz diye biliyorum iyice kurutun sıcak biryerde dursun 
tarafından
Petekler yanmiyo günese koydum yıkıyolar ya gördüm ben bakimi fln tüyleri beyazdan griye donmus kirli olmus
(1,084 puan) tarafından
Ay inşallah hemen kurur bizde yıllarca baktık hafta evde bile doğdu birisi veterinerler hep yıkamayın dediler hiç yıkamadık biz
tarafından
Bise olmaz ya eşimde bikere islatmıştı biraz oysaki kıştı o zaman simdi kurur :) sercelerde sürekli suda cirpinip yikaniyolar
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Kız kurula onu uşur
tarafından
Kuruyo otmeyede başladı birazdan salarim dolansın perdenin ipini cok seviyo aksama kadar oynar onunla
(10,567 puan) tarafından
Evet sal kendi de ucarken kurur. Bir tanesini boyle mefta etmiş biri olarak biliyorum
tarafından
Cok iyi şuan bisey olmadi kafesinin kapisini actim kapiya geldi ama cikmadi geri gitti :) küsmüşş
0 oy
tarafından
Keske yikamasaydin 
tarafından
Bişe olmaz:(
0 oy
(337 puan) tarafından

Sen nedan bana böyle yapiyorsun bakışı bu :D

tarafından
Hee küstü :))

İlgili sorular

0 oy