0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (215 puan) tarafından
Kızlar bebeğim çok kilo verdi yaklaşık bir haftadır soğuk algınlığımız vardı zaten öksürük burun akıntısıı dikkat etmedik enfeksiyon da kapmışız inanın şu an çok kötüyüm ama en çok çocuğuma üzülüyorum sizce evde dogal neler yapabilirim bir şeyde yemiyor

7 Cevaplar

0 oy
(1,084 puan) tarafından
Ayaklarını sırtını hep sıcak tutun kiraz çekirdekli ısıtılan patikler bar onlardan kullanabilirsin çok geçmiş olsun bebişe inşallah hemen iyileşir 
(223 puan) tarafından
Ama atesi varsa da mı corap giydirilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ön ve arka kısmına birer parça havlu köy sıcak tutar cnm biraz zorla yayla çorbası tavuk suyuna çorba tarhana falan iyi gelir dönüşümlü olarak ilaçlarını ver aksatma bir kaç gün onunla iyi ilgilen birşeyi kalmaz inşallah banyo yaptırma bu günlerde çokta sıcak tutma Cook geçmiş olsun
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Dosune varsa ilit Has zeytinyağı sür ve bı havlu fln koy ayakları sıcak tut 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık.  Öksürüğü için tereyağ erit pekmezle karıştır ver bi tatlı kaşığı 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
çok kilo verdi diyorsun diğer postlarında eşinin hastaneye kaldırıldığını ve seninde çok hasta olup dua istediğini görmüştüm bu durumda bebeğine doğal birşeyler aramaktan ziyade hastaneye gitmeni tavsiye ederim cnm doğal yapılanlar anca hafif usutmelerde fayda saglar
tarafından
Ay aynı şeyi düşünüyorum ya doğal şeyler ne kadar yarayacak ki enfeksiyon var diyor
(3,274 puan) tarafından
evt cnm ve ailece hastalar nefes alamadığını söylüyordu ciğerlerinde enfeksiyon çıkmış Allah korusun covid olabilirler doğal şeyler bir yere kadar bebek sonuçta
tarafından
Valla ben cesaret edemem doğal şeylere Kaş yapayım derken ya göz çıkarırsam
0 oy
(3,903 puan) tarafından
Nane yagi okaliptus yagi koy ketila biraz da su onunda bi odada buhar yap  iyice ceksin icine kapıyı  da kapat. Benimkilere o iyi geldi.  
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık canım öksürük varsa biranönce hastaneye götürmen gerek bronşıt olabilir 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 207 göst.
0 oy
5 cevap 41 göst.
0 oy
7 cevap 185 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde sweetlady (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,215 soru