0 oy
867 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar 1 senelik evliyim eşim eski sevgilisiyle aynı yerde çalışoyo. Bugün arama kaydında onunla konuştuğunu gördüm niye aradın dedim. Hastaymış geçmiş olsun demek için aradım 15 saniye bile konuşmadık dedi. Sizce ne yapmalıyım? 

36 Cevaplar

+14 oy
(48,704 puan) tarafından
telefonu agzina sok gecmis olsun de 
(1,426 puan) tarafından
Ha dur görmedim bi bakayım
(17,817 puan) tarafından
Sen bi harikasın dostum :)
(48,704 puan) tarafından
☺️☺️naber ayso
(17,817 puan) tarafından
İyilik ikboş senden nağğğber :*
(48,704 puan) tarafından
iim bende napamm ☺️
-Reklam-
+4 oy
(8,081 puan) tarafından
Empati yapsın sevgili eşin bir zahmet 
tarafından
Artım bitmiş ama gayet mantıklı yorumlar yapiyosun
(8,081 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim aklın yolu bir ☺
+1 oy
(289 puan) tarafından
Ben eski sevgilimi geçmiş  olsun demek  için arasam ne hissedersin deseydin sacma ve gereksiz neden önemsiyor  
+1 oy
(1,794 puan) tarafından
Ağzına s.icmadin mi? 
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Bilemedim belki iş için birşey sordu seni kızdırdı 
(87 puan) tarafından
Yok işe gitmemiş hasta demişler o da aradım 15 sn konuşup kapattım dedi
(13,202 puan) tarafından
Bu sohbet seni boşatmaya gider burada haberin olsun ben olsam takılmazdım da
+1 oy
tarafından
Ona mi kalmış geçmiş olsun demek sonra bir daha arasın geçmiş mi gerçekten 
+1 oy
(5,941 puan) tarafından
Eski sevgilisi olmasa bile hiçbir bayanı geçmiş olsun falan dolan sacma sapan bahanelerle arayamaz benim eşim yolarım onu elimde kalır 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Asla arayaamaz geçmiş olsun demek için sonuçta bi geömişi var arayıp muhattap olmaısnı istemezdim bazı kadınlar yanlış düşünebilecek kapasitede çünkü 
(1,939 puan) tarafından
Güven ayrı bende eşime güvenirim. Kıskanç da değilim iş yerinde de kızlar var üstelik Rus kızlarla çalışıyor ama iş eski sevgili olunca bi geçmişi var yaşanmışlık var armaasını istemezdim yani
tarafından
Ben o hediye yi kafasinda paralarim
(1,939 puan) tarafından
Bende öyle yapardım hem hedşyeyş hem de aramış o telefonu bi yerlerine .... Yapardım valla
(87 puan) tarafından
Hediye olarak iş yerindekiler para toplamış o da vermiş ben almadım zaten para eşimde
(1,939 puan) tarafından
Değişen bişey yok bence sonuç oalrak o kız da vermiş mi vermiş eşin aramış mı aramış eski sevgili adı üstünde bilmiyorum ama eşim yapsa buraya farklı sekilde post açardım kesin
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Sana mı kaldı geçmiş olsun demek derdim. Sen kimsin de ona geçmiş olsun diyorsun derdim.
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Net gebertirimmm  zaten cesaret de edemez
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Yuh ya bu ne gevşeklik kusura bakmada kafasini kırarım ne böyle evli ve eski sevgilisi hasta diye geçmiş olsun muş iyi sakin sin canım 
(87 puan) tarafından
20 yaşındayım 1 senelik evliyim ama 4 senedir beraberiz. Bu süreçte ayrıldığımız bi dönem sevgili olmuşlar
(1,426 puan) tarafından
Imm ne desem bilemedim yaşitız ama sen fazla sakin gibisin bide senin boşluğunu doldurmak istemiş
(48,704 puan) tarafından
destikce cikiyo bide ayrıldığın donemde sevgili olmuslar bide bebegine hediye aldi ve sen bayagi bayagi tepkisizsin
(87 puan) tarafından
Bana olan sevgisinden şüphem yok güvenim de tam ama hiç hoşuma gitmedi bu durum tepki de veremiyorum kayınnanamlarla beraber oturuyoruz
(1,426 puan) tarafından
Valla bu devirde babana güvenme devri herkes herşeyi yapar canım bide kaynanla mi oturuyorsun allah sabır versin Bem canıma doymuştum birlikte oturmak mi aman aman
0 oy
(87 puan) tarafından
İyi kız sen yanlış tanıdın falan diyo bana. Kızımız doğunca hediye falan da alıp yollamış eşimle ama bilmiyorum 
(87 puan) tarafından
Eşime karşı tavrım nasıl olmaşı şu an peki
(289 puan) tarafından
Canım  net birşekilde söyle ben böyle muhattap olmanı istemiyorum kabuk etmiyorum  diye aynı yerde çalışıyorsa selam verse yeter  hal hatır sormak zorunda degilki ve senin gözün üstünde olsun bence
(289 puan) tarafından
Burda birisi eşinin eski sevgilisinin stoklarken birlikte fotolarını görüp aldatıldığını anlamisti ayrildi sanırım  yani belli olmaz ne olcagi
(87 puan) tarafından
O kızın orda olduğu zaman beni ii yerine götürmüyor ki
(289 puan) tarafından
Sosyal medyasina  bak kizin
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Hoş bir durum değil bu nedense erkek olunca nevar bunda olur kadin yaparsa namus 
0 oy
tarafından
ne olursa olsun ister 15 saniye ister 15 dk konuşmuşlar bu değiştirmez ben çok kötü olurdum 
0 oy
(780 puan) tarafından
Ağzına süpürgenin gavur tarafıyla vur ne alaka geçmiş olsunmuş sen aynı şeyi yapsan kabul edecekmi aceba yani bizler niye geniş olalım:(((((
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya
0 oy
(119,355 puan) tarafından
tam cinnetlik bi is
0 oy
(105 puan) tarafından
Aynı yerde çalışıyosa arayıp söylemesi mi gerekiyomuş hem numarası neden var kocanda ciddi bi dille uyar dı üstünde eskii bu erkekler niye anlamıyo bunu ya 
(87 puan) tarafından
Numarası kayıtlı değil iş yeri grubunda görmüştüm ezberimde kalmış o şekilde farkettim
(105 puan) tarafından
Aman canım iyi takip et bu zihniyetsizler yuva yıkmasını da bilir ayartırlar
(87 puan) tarafından
Kızı tanımıyorum ki işte bilemiyorum
(105 puan) tarafından
Tanı tanıma canım ummadığın taş baş yarar derler adamlara da güven olmaz sen iyiliğini yap yüzüne gül takip et
0 oy
tarafından
Afedersin o telefonunu ..... ;)
0 oy
(13,047 puan) tarafından

Medeniyete bak sen 

Biraz empati kursun 
(87 puan) tarafından
Kendisi asla kabul etmez

İlgili sorular

+2 oy
4 cevap 334 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 2,313 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 553 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 648 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu

380,337 soru

11,388,164 cevap

34,892 kullanıcı

...