0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar oğlum 23 aylık sinirlendiği zaman kafasını vuruyor neden böyle yapıyor ya duvara yada yere ne yapmam lazım nasıl yaklaşmam lazım lütfen yardım edin bu arada bu hareketi bir aydır yapıyor

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bizimki de öyle.23 aylık ve sinirlenince kafasını yere vuruyo dana :))
-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Yapma etme demektense hayır kelimesi kullan ve hemen ilgisini başka şeylere çek 
(45 puan) tarafından
Tşk canım uygulayacam ama çok sinirleniyo yaaa
(1,428 puan) tarafından
En önemli şey dikkat dağıtmak ve sen ona hayır dediğinde yapıp sana bakıp güldüğünde salın sende ona gülme geri oyuna çevirmesin
(45 puan) tarafından
Gülmüyoki ağlayarak vuruyo yerlere
(1,428 puan) tarafından
Sıpış yaa
(45 puan) tarafından
Canımm yaaa
0 oy
tarafından
O zaman çok sinirli olur cnm bnm kaynimda öyleymiş hala çok sinirli güzel konuşup dikkatini dağıt mutlaka unutur 
(45 puan) tarafından
Canım önemli bi sorunu. Olmasında sinirli olmasına katlanırım
tarafından
Tabi öyle cnm umarım düzelir
0 oy
tarafından
Lafın tersini soyle yap oglum yap de bak gör yapmicak çünkü benimkilere ben yapmayin hayır dedikce beni dinlemiyorlar hadi dışarı gidn oynayin diyorum hayr diyorlar mesela oglan kız kardesne vuruyo o an goruyom yap oglum var oğlum diyorum kinayeli kinayeli sus pus oluyorlar
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Ayy aklıma 1 buçuk yaşındaki yeğenim geldi. İstediği olmayınca yalandan ağlıyor. Tabi annesi inanmayinca da gözünden yaş getirmek için kafasını sağa sola vuruyor kendi canını yakıp gozunden yaş getirecek:) o an komik oluyor ama gerçekten zor bir durum sabırlı ol. dikkatini dağıt canım. Bi de YouTube falan çok izliyorsa orda gördüklerini de yapıyordur. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 119 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aydagul (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 149 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yeni. anne (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu

379,229 soru

11,351,823 cevap

34,822 kullanıcı